Leczenie raka żołądka

Leczenie raka żołądka

Współczesna medycyna, oczywiście, osiągnęła wyżyny, ale leczenie raka żołądka jest nadal tylko działa. Korzystnie, po tej operacji jest przyporządkowana do chemioterapii. Leki hamują wzrost komórek nowotworowych, zmniejsza ryzyko przerzutów, co zapobiega ponownemu wystąpieniu raka żołądka.

Pacjent i rodzina są zainteresowani przede wszystkim, czy można wyleczyć raka żołądka. Odpowiedź może być pozytywna, jeśli leczenie tylko na najwcześniejszych etapach, zero lub pierwszy etap.

Jak leczyć raka żołądka?

Leczenie raka żołądka ma za główny cel poprawy jakości życia na pierwszych etapach leczenia jest możliwe, co później -. Tylko ulgę, stan i przedłużyć życie pacjenta. Niestety, jeśli diagnoza raka żołądka: rokowania nie zawsze jest korzystne. Po leczeniu, współczynnik przeżycia wczesnych stadiach choroby – nie więcej niż 50%, a następnie – nie więcej niż 5%.

Leczenie chirurgiczne raka żołądka

Problem leczenia operacyjnego – usunięcie całej tkance nowotworowej. Podczas tej operacji, możliwe usunięcie części żołądka: dystalna zatokowego, sumy pośredniej, proksymalnej resekcji, w którym pewna część żołądka jest usuwany. Całkowite usunięcie raka żołądka – wycięcie żołądka. W niektórych przypadkach, podczas pracy, są usuwane węzły chłonne, które są w pobliżu brzucha. Zmniejsza to prawdopodobieństwo wystąpienia przerzutów, ponieważ często jest rozłożone przez węzły chłonne.

W przypadkach nieoperacyjnych guzów stosowane operację paliatywną. Pomagają one złagodzić niektóre stanu pacjenta. Na przykład, w zwężenie odźwiernika (zwężenie na wylocie z żołądka) powoduje zespolenie (połączenie) od żołądka i jelita cienkiego, aby ułatwić przejście żywności. Jeśli zmniejszyć wkład żołądku odbywa sondowania (rozszerzenie) wydziału specjalnych sond.

Chemioterapia raka żołądka

Chociaż nie ma leku na raka żołądka, który jest całkowicie utwardzona dla pacjenta, często nie jest, jak do leczenia raka żołądka, ale tylko na łagodzeniu objawów. Jednym z asystentów naszego ciała może być chemioterapia. Można ją podawać przed operacją w celu zmniejszenia wielkości guza, po czym operacja jest łatwiejsze. Pooperacyjna chemioterapia jest wykonywane w celu zapobiegania nawrotom a także zmniejszyć prawdopodobieństwo przerzutów rozwijających się.

Po chemioterapii stosuje leki przeciwnowotworowe, które niszczą komórki nowotworowe. Leki podawane są w postaci tabletek, dożylne, linie dożylne. Długość i rodzaj podawanego leku zależy od konkretnego preparatu. W niektórych przypadkach, przyporządkowana mieszanina takich leków.

Lekarz może zaproponować chemioterapii w celu zmniejszenia wielkości guza, spowolnienie wzrostu w obecności zaawansowanego raka lub do łagodzenia objawów spowodowanych przez raka. Chemioterapii mogą być przeprowadzone w szpitalu lub w domu, przychodni. Wszystko zależy od reakcji pacjenta do ekspozycji na lek.

Aby pomoc z nas może przyjść i tradycyjnej medycyny. Leczenie raka żołądka środków ludowej, głównie zbudowane na właściwości leczniczych roślin. Stosowanie leków ziołowych, które hamują wzrost nowotworów, niszczą nieprawidłowe i stymulować zdrowe komórki. Są one w stanie dostosować stan obronne organizmu, utrzymania i przywracania systemu odpornościowego.

Najbardziej prosta i absolutnie przystępny sposób – sok z kapusty. Te właściwości lecznicze znane i stosowane kapusty bardziej Awicenna. Przed przystąpieniem do pracy, pożądane jest, aby trzymać sok z kapusty w lodówce, a następnie sprawa będzie rozstrzygać obrzydliwy, i bronić płynnej części można pić.

Kolejna roślina posiadająca właściwości przeciwnowotworowe – glistnika. Do leczenia raka żołądka stosując sok z korzeni glistnika infuzji, wódki w stosunku 1:1 przez trzy tygodnie. Leczenie rozpoczyna się od jednej łyżeczki 4 razy dziennie przed posiłkami. Po upływie 15 dni, dawka została zwiększona do łyżką i podjąć kolejne dwa tygodnie, a potem musiał mieć przerwę. Nie zapomnij, że glistnika – roślina jest trująca, więc być traktowane w sposób niekontrolowany, bez konsultacji z lekarzem nie jest konieczne.

Jakie są pierwsze objawy raka żołądka?

 • Nudności, niezależny od przyjmowania pokarmu,
 • Utrata apetytu,
 • Minor ból brzucha, uczucie dyskomfortu.

Następnie można przystąpić do następujących funkcji:

 • Utrata masy ciała,
 • Zaburzenia smaku,
 • Zwiększenie ból i dyskomfort w jamie brzusznej,
 • Niedokrwistość
 • Okresowe wymioty,
 • Szybka nasycenie food,
 • Krwawienie z przewodu pokarmowego,
 • Zły nastrój, pogorszenie stanu ogólnego.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s