Leczenie raka żołądka

Rak żołądka – charakteryzuje rozwoju złośliwych nowotworów gruczołów nabłonka błony śluzowej żołądka. Głównym problemem rozwiązanym dla tradycyjnych sposobów leczenia raka żołądka (zabieg operacyjny, radioterapia i chemioterapia) jest opracowanie procesu przerzutów raka żołądka i rozwój nawrotowego raka żołądka. Wyżej wymienione problemy w większości przypadków można uniknąć przy zastosowaniu nowego leku przeciwnowotworowego FLARAXIN . W ramach kompleksu stosowania leku FLARAXIN i tradycyjnych metod leczenia, może znacznie zmniejszyć rozmiary guzów, przerzutów do wyeliminowania, eliminacji zaburzeń odporności, chroni zdrowe komórki przed uszkodzeniem chemioterapii, wyłączyć radionuklidów i toksyny. FLARAXIN stosowane jako oddzielny składnik preparatu lub w połączeniu z konwencjonalnym leczeniem.

Leczenie raka żołądka z wykorzystaniem FLARAXIN narkotyków wiele razy bardziej skuteczne metody leczenia, w większości przypadków, nie ma skutków ubocznych, zapobiega powstawaniu przerzutów i nawrotów.
Gruczolakorak żołądka Leczenie

Leczenie gruczolakoraka żołądka jest związane z szeregiem problemów – Nowotwory składa się z nabłonkowych komórek gruczołowych na ścianie żołądka. Choroba najczęściej występuje u mężczyzn. Gruczolakorak jest typem histologii raka żołądka. Leczenie tej choroby jest zwykle złożona. Należy rozróżnić między radykalnych i konserwatywnych metod czynienia z guzem żołądka:

– Radioterapia;

– Operacja;

– Naświetlanie;

– Immunoterapia;

– Leki terapii enzymami;

– Pytanie terapię komórkową.

Metody i plan leczenia ustala lekarz prowadzący. Kompleks testów pre-diagnostycznych.

U pacjentów z rozpoznaniem gruczolakoraka żołądka leczenia jest określona w zależności od charakterystyki guza. Technika chirurgiczna polega na usunięciu komórek nowotworowych z części żołądka. Używany do nieoperacyjnych guzów metod paliatywnych. Chemioterapia jest przypisany własny lub jako uzupełnienie innych metod. Farmakoterapia może osiągnąć bardziej stabilną remisję. Chemioterapia jest wykonywane pod nadzorem lekarza. Pacjent ma przepisane leki dożylne i odbieranie przeciwrakowe tabletek. W trakcie leczenia, należy monitorować parametry biochemiczne krwi.

W połączeniu z lekiem mogą być używane FLARAXIN leku w oparciu o ekstrakt z nasion winogron czerwony EXTRA FITOMAKS korzystny wpływ na tworzenie i krążenia krwi.

Rak zheudka – charakteryzuje rozwoju złośliwych nowotworów gruczołów nabłonka błony śluzowej żołądka stanowi Gruczolakorak do 95% nowotworów żołądka.. Możliwe jest także opracowanie, chłoniak, mięsak gładkokomórkowy rakowiaka. W górnej części żołądka zależy w 35% przypadków, organ żołądka w 25%, produkcji działu – 40%. Głównym problemem rozwiązanym dla tradycyjnych sposobów leczenia (zabieg operacyjny, radioterapia i chemioterapia) jest opracowanie procesu przerzutów raka żołądka, co wynika z kiełkowania, a także za pośrednictwem chłonnych i naczyń krwionośnych.

Makroskopowo wyróżnić trzy główne formy raka żołądka:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s