Oznaki i objawy raka żołądka

Brzuch raka (Cancer ventriculi) – jest złożoną chorobą układu pokarmowego, głównym przejawem – onkoobrazovanie w żołądku.

Guz rozwija się z błony śluzowej żołądka. Centra znajdują się w różnych częściach ciała, co sprawia, że różne opcje na modelu przepływu, stopnia uszkodzenia i możliwości rozwoju przerzutów.

Rak żołądka – jedna z popularnych form raka. W Rosji, na przykład, raka żołądka, raka u mężczyzn jest około 35,4% kobiet – 25,8% całkowitej raka. Wysoka śmiertelność z tego typu raka: mężczyźni umierają 42,8%, kobiety – 39,9% wszystkich zdiagnozowano raka.

Większość chorych na raka żołądka – osoby starsze niż 50 lat. Ale – niestety – choroba “. Młodszy” W ciągu ostatnich 30-40 lat nie było, na szczęście, trend w kierunku zmniejszenia śmiertelności z tej formy raka.

Przestroga dla ewentualnego rozwoju raka jest w leczeniu osób, które doświadczają przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka, specyficzne anemia, chirurgii żołądka w przeszłości itp.

Objawy raka nie są wyjątkowe: każdy z nas (z różnych powodów) są zaznajomieni osłabienie, zmęczenie, utrata apetytu. Jednak niepokojące utrata wagi, bóle w nadbrzuszu, uczucie pełności, nudności, odbijanie, krwawe wymioty. Jest to dość typowe cechy tej choroby. Jednak konkretne, żywe postacie w raka żołądka czasami nie ma. To jest wynikiem “” nebditelnyh pacjentów do rozwoju zmian nowotworowych.

Więc nie przestaje powtarzać: Uważaj, nie tylko do pracy, do dzieci, do składania zeznań lub do samochodu Pomyśl o sobie.!

Komórki nowotworowe są określone przez wewnętrzną warstwę żołądka. Oni nie rozprzestrzenił. Nawiasem mówiąc, onkokletki utworzone w każdym organizmie. Pytanie, co będzie ich obecność.

2A. Guza na tym etapie nie wykracza poza wewnętrzną warstwę żołądka, i są komórki nowotworowe w węzłach chłonnych 3-6, lub przerzutów do warstwy mięśniowej i 1-2 pobliskiego węzła chłonnego lub nowotworu kiełkującego wszystkie warstwy ściany żołądka, ale nie rozprzestrzenił się na węzły chłonne.

2B Stage. Guz jest ograniczony do wewnętrznej warstwy żołądka i rozprzestrzeniania do 7 lub więcej węzłów chłonnych, może to kiełkującego warstwy mięśniowej i rozprzestrzeniania się do 3-6 węzłów chłonnych, lub guz osiągnął zewnętrzną warstwę żołądka i rozprzestrzeniania się w węzłach chłonnych 1-2, lub obrzęk już poza granice warstwy zewnętrznej żołądka, ale nie rozprzestrzenił się na węzły chłonne.

Survival – o 56% (w ciągu 5 lat).

Rys.. 3. X-ray raka żołądka.

Etap 3

3A etap. Przerzutów do warstwy mięśniowej żołądka i 7 lub więcej węzłów chłonnych, lub nowotworu kiełkującego wszystkie warstwy w żołądku, i że są komórki nowotworowe w węzłach chłonnych 1-2.

3B etap. Wykiełkowały guz zewnętrznej ścianie żołądka i rozprzestrzeniania do 7 lub więcej węzłów chłonnych, lub guz urósł do otaczających tkanek, żołądka i komórki nowotworowe są węzły chłonne 1-2.

3C etap. Przerzutów poza zewnętrzną ścianę żołądka, i więcej niż 7 węzłów chłonnych lub przerzutów do otaczających tkankach żołądka 3-6 i węzły chłonne.

Survival jest od 15 do 38% (w ciągu 5 lat).

Etap 4

Etap 4. Przerzutów przez ścieżek chłonnych (przerzuty) do innych narządów.

Survival najniższy – mniej niż 5% (w ciągu 5 lat).

Powody, które przyczyniają się do rozwoju raka żołądka

Nie ma zgody w sprawie przyczyn nowotworów, a nie – jednak, jak większość uszkodzeń problemem. Poniżej analizować czynniki, które w znacznym stopniu przyczyniają się do “powstania” onkoopuholey w żołądku. Być może będą ostrzegać przed nieostrożnych kroków.

Jakie są najważniejsze. Więcej szczegółów nieco później będę mówić o tej preferencji.

1) Żywność i napoje (w tym niżej);

2) Infectious czynnikiem (zakażenie Helicobacter pylori, ulubionym siedliskiem który żołądka);

3) Złe nawyki (alkohol i tytoń);

. 4) Dziedziczenie Podczas tego czynnika powinna uważnie monitorować;

. 5) Medycyna Wszystkie błędnie przypisane i stosowane leki niszczą tkaniny i środowiska w żołądku;

6) Brak aktywności fizycznej (Pamiętaj:.! Ruch poprawia perystaltykę żołądka i jelit Zapobiegnie to poważne formy raka)!

7) Psychologia. Często polneem co martwić “zrekompensować” zły nastrój obfite jedzenie. Tylko rekompensuje? , Które niosą ze sobą produkty,? Oni nas uzdrawia lub kierowany w ślepy zaułek?

Celowo odmówić bardziej szczegółową analizę przyczyn wtórnych nowotworów żołądka, jako główny “kłopoty”, pociąga za sobą rozwój onkoobrazovany jest po prostu jedzenie.

I mieszkają na nim.

Jak jeść

Przepisy ustawowe po, klasyfikacja które zgadzam, powiem na swojej stronie internetowej kilka razy jako jedna z przyczyn raka żołądka (jelita, wątroba, itd.) są niewłaściwa dieta. Spróbuj z porad kolegów (O. Butakova), które podsumowane funkcje żywności, dzielenie się jedzeniem na “szkodliwe” i “użyteczny”.

Rys.. 4. Komórek raka trzustki.

Przydatne (jeśli nie świadomie) lub szkodliwe (jeśli z przyzwyczajenia)

Jedzenie powinno być bezpieczne, naturalne, świeże, zgodne skład w organizmie, sezonowy, pełny, strawne (tj. zawierający enzymy + bakterie), smaczne, urozmaicone (full), odpowiednio ugotowane, terytorialnych i krajowych-genetyczna, live (który wychował się w słońcu ).

Proces dostawy – głównym konsumentem energii wytwarzanej przez organizm za pośrednictwem żywności, która jest często dla przetwórstwa spożywczego ma wszystkie uprawnienia, które niosą ze sobą pokarmy spożywane!

Aby uzupełnić energię potrzebną przez organizm, nie tylko jedzenie, ale także sposób życia. Ten ruch, odżywianie, psychologia.

Jak jeść:

1) w milczeniu;

2) powoli;

3) do żucia jedzenie dokładnie;

4) w dobrym nastroju;

5) regularnie;

6) rezonans – to, co chcesz i ile chcesz;

7) dokładnie – bez obecności “brudne ręce” psów i kotów;

8) nie jest rozproszony;

9) w normalnym stanie natury (słońce, woda, powietrze);

10) harmonii (równowagi “+” i “-“);

11) do oddychania;

12) świadomie;

13) przestrzeganie refleks.

Człowiek je, aby uzyskać energię i składniki odżywcze, ale – uwaga – nie tyle zabawy, ile z konieczności. Rash (gruby, zbyt gorzkie, zbyt słone, nadmiar) moc – sposobem na wyeliminowanie ciało z równowagi, to jest do rozwoju złe samopoczucie, a później – do choroby, a potem … Chyba sam!

Aby to zrobić, to warto zapytać: co jem?

Negatywny wpływ na organizm:

Wiele dodatków do żywności, żywności modyfikowanej genetycznie (soja – ona też “gotowane kiełbasy”, orzeszki ziemne, groszek i kukurydza, paluszki krabowe, paluszki kukurydziane, itp.), cukier, tłuszcze trans, formaldehyd produkty zawierające nietypowe (dla bezpieczeństwa ), chemikalia (arbuzy, “wieczne” lody), misfolded (pakowane – szkodników substancje). Ponadto kurczaka szkody (jest wiele hormonów), sery topione (wszystko zrujnowane przez obróbkę cieplną), kawa rozpuszczalna (oczywiście) i surowe jaja (są zaprogramowane, aby zapewnić, że kontrakt z “przenikliwy” ich “obcy”).

Pozytywny wpływ na organizm:

Masło grubsze 82,5% i all-in-oil (ryby, itp.), że we własnym sosie, jagnięcina, cielęcina – te zwierzęta, które odmawiają rozszerzenia genów (nie jedzą ich), czystych tłuszczów , sery (z wyjątkiem zmian); kapusta, cukinia, obrać ziemniaki, ogórki, pomidory, buraki, marchew, itp., warzywa, owoce jagodowe, uprawy “pod słońcem”, soki (podczas jedzenia Post jest niemożliwe!) netto zboża, świeże pieczywo bez drożdży, makarony, olej roślinny (rafinowane, bezwonny, nie palm). Oddzielnie – boczek!

To jest istotne naturalne jedzenie!

Zwróć uwagę na to radę przy zakupie produktów. Zaniedbywanie – podziękować sobie za konsekwencje.

Zapobieganie i leczenie raka żołądka

Profilaktyki raka żołądka jest w następujący sposób:

– Regularnie podjąć środki w celu wyeliminowania infekcji bakteryjnej w żołądku i jelitach;

– Przestrzeganie zdrowej diety;

– Odmowa złych nawyków;

– Zgodność z wykonywaniem proporcjonalności i wypoczynku;

– Unikanie stresu. Zakłócić zarządzanie ciała;

– Utrzymanie zdrowia układu odpornościowego.

Oficjalna medycyna leczenie raka żołądka uważa skomplikowane. Ale chciałbym powiedzieć, że jest jednostronna …

Rys.. 5. Usunięcie guzem nowotworowym.
Główną metodą leczenia raka, które lekarze głoszenia, jest interwencja chirurgiczna. Chirurg usuwa guzem i otaczającą tkankę żołądka i okolicznych węzłów chłonnych, które może rozprzestrzeniać się do guza. W niektórych przypadkach, podczas operacji usuwa część żołądka lub żołądka pełnego. Pacjent może być również przypisane do różnych kombinacji chemioterapii i radioterapii.

Nic i nikt – niestety – według lekarzy, aby wymienić swoje “leczenie” nie można. Oni nawet nie dopuścić myśl, że guz może sam zniknąć.

I myślę, że inaczej. Mój pogląd międzynarodowe praktyki i moje grzyby. Więc spójrz na miejscu w “art General”, “mieszaniny” i “grzyb Komentarze pacjentów.”
Leczenie raka żołądka środków ludowej

W praktyce nie ma jednego schematu leczenia nie dzieje. Wszyscy, którzy zachorowali w żołądku, pierwszą rzeczą w pójścia do lekarza. Po chirurdzy natomiast wykonać pracę szybko. Nie ufaj oficjalną medycynę do twierdzenia, że obrzęk żołądka sama może zniknąć.

Tradycyjne lekarze działają na zasadzie, że nie ma obrzęk – nie ma problemu.

Ale … Żaden problem dla medycyny. Ale dla problemów pacjenta właśnie zaczynają.

Oczywiste jest, że operacja nie zrobić jeden zdrowy. Brzuch – ważnym organem w organizmie człowieka. A po operacji dodaje nowe przestępstwa i nowe pytania.

Pacjenci, którzy przychodzą do nas z tej choroby można podzielić na kilka kategorii:

1. Ci, którzy mieli operację. I powiedziano im, że wszystko jest dobrze, można zapomnieć o chorobie, nic do zrobienia.

2. Ci, którzy po chirurgii żołądka wykazały przerzuty i lekarze zaczęli robić chemioterapię.

3. Ci, którzy nie mogą zrobić operację. Na przykład, wiek lub choroby serca. I pacjent nie przeżyje znieczulenia. To jest – szczęście.

4. Ci (kategorii 1), który obiecał, że zapominają o chorobie, ale przyczyną guzów podczas operacji nie są eliminowane, ale zgłosić się i miał nawrót. Przerzuty w innych narządach, a choroba rozwija się z nowym zapałem.

Każdy pacjent z różnych kategorii wymaga własnego taktyka walki z chorobą. Jak zawsze staramy się pomóc ludziom stać się zdrowsze.
Najlepszy ze wszystkich, jeśli lekarze nie interweniowała. Brak chemii, nie operacja nie czyni jeden zdrowy. Tylko lekarze kolejnego gola. Powinny one w żaden sposób, nawet ze szkodą dla zdrowia, w celu usunięcia komórek nowotworowych.

Tak więc, grzyby zalecenia technologiczne

Kategoria 1. Ci, którzy mieli operację. I powiedziano im, że wszystko jest dobrze, można zapomnieć o chorobie, nic do zrobienia.

Moja rada: nie daj się zwieść. Tysiące ludzi wypłaconych z życia za to, że słuchał lekarzy i nic nie zrobił. Choroba powróci.

Tutaj polecam jako podstawowy numer Lesovik gromadzenie grzyb 1 (trzy razy dziennie). Weź 3-4 kolejnych miesięcy w ciągu roku. W ten sposób pomagają organizmowi do prawidłowego funkcjonowania, a nie dopuszczać do powstawania nowych ośrodków.

I oczywiście, trzeba prowadzić zdrowy tryb życia. Żarty z własnego zdrowia zakończył.

Kategoria 2. Osoby, które po operacji żołądka wykazały przerzuty i lekarze zaczęli robić chemioterapię.

Jeśli himiterapiya nadal, przypisujemy Gastrofungit i adsorbent. Produkty te chronią organizm przed skutkami chemioterapii i zredukowane w przewodzie pokarmowym. Biorą ciało trucizn i toksyn i poprawa funkcjonowania układu limfatycznego – rodzaj “sanacja” ciała. Pacjent jest bardzo łatwe do tolerowania chemioterapii.

Te leki pić pomiędzy kursami chemioterapii, w okresie “oficjalnego” leczenia.

Jeśli chemioterapia jest ponad, zaczynamy leczyć jej programem. Pierwszy miesiąc mamy uporządkowanie żołądkowo-jelitowego przez adsorbentów i Gastrofungita. W sytuacji, można dodać srebro koloidalne.

Drugi i trzeci miesiąc położyć nacisk na wykorzystanie anty liczby Lesovik 1. W sytuacji, aby mu pomóc jeśli matastazy poszedł do kości). W przypadku naruszenia jelit (zaparcia, biegunka), dodać FungoSvechi.

Kategoria 3. Ci, którzy nie mogą zrobić operację. Na przykład, wiek lub choroby serca. I pacjent nie przeżyje znieczulenia. To jest – szczęście.

Każda interwencja, a wszelkie zmiany w naturalnym funkcjonowania organizmu nie ma konsekwencji. Bądź pewien, że są nowe dolegliwości.

Dlatego, jeśli operacja nie była, ja nazywam tych ludzi szczęście. Można je jeszcze odzyskać wszystko.

Ale ponieważ lekarze muszą coś zrobić! Nawet jeśli jest to bezużyteczne …

Zazwyczaj lekarze przepisują chemioterapii. Działamy również w podobny 2 kategorii.

Kategoria 4. Ci (kategorii 1), który obiecał, że zapominają o chorobie, ale przyczyną guzów podczas operacji nie są eliminowane, ale zgłosić się i miał nawrót. Przerzuty w innych narządach, a choroba rozwija się z nowym zapałem.

To najpoważniejsze przypadki. Częste organizm chemioterapii zaczyna pracować bardzo ciężko. Ognisk pojawiają się jednocześnie w różnych narządach. Odporność zniszczony. Niedożywienie osłabia trawienie ciała.

Pacjenci z rozpaczy zacząć leczyć się, co do zasady, wszelkie bzdury: nafta, Hemlock, wódka + olej, Badami … Poczuj, że czas jest krótki.

Nasz plan jest następujący.

W pierwszym miesiącu od rozpoczęcia pracy, aby przywrócić głównego systemu – żołądkowo-jelitowego. Ten adsorbent i Gastrofungit. W weekendy możemy pić sam antytoksyny.

Drugi miesiąc. Główny numer jest Lesovik 1. W zależności od sytuacji, uzupełniają adsorbent Gastrofungit. Gdy ból może mieć zastosowanie Amanita i Strochok.

Kontaktując się z nami, nasi eksperci pomogą Ci wybrać produkty i wysyłać je do Ciebie pocztą.

Pacjent jest zobowiązany do wykonywania niezbędnych: prowadzić zdrowy tryb życia, odżywianie się, oglądając jego ciało …

Nie zaleca się, że w tym samym czasie na traktowane w inny sposób. W przeciwnym razie nie osiągnie się pożądanego efektu. Choć połączenie się stanie. Tylko odpowiedzialny za swoje czyny będzie bardzo chory.

Nie wiem, na jakiej podstawie można wybrać leczenie. Jest to trudne zadanie. Jednak informacje są “Co powinien wiedzieć pacjent” pomoże Ci uniknąć błędów.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s