Przyczyny raka żołądka

Te dni nie będzie więcej niż kilkanaście, w walce z rakiem, a po chwili pojawi się ogólny obraz leczenia i będą mogli wyciągnąć wnioski i znaleźć bardziej odpowiednie leczenie. Zaleca się po upływie 2-3 miesięcy, jeśli nie istnieją pozytywne wyniki w leczeniu, to zmienić radykalnie. Jeśli to możliwe, należy wykonać pełną morfologię krwi, wskaźniki będzie okazją, aby zobaczyć bardziej szczegółowy obraz swojej walce z rakiem, w każdym razie nie poddawaj się i nie dają luzu choroby, nie poddawaj się, walczyć, życie to walka i walczyć o to teraz.

Dodatkowo, można znaleźć na stronie internetowej:

1. “Jak walczyć z rakiem.” Prawidłowe odżywianie i nie może zrobić w trakcie leczenia.

2. “Oczyszczanie organizmu”. Czyszczenie układu pokarmowego z pasożytów i toksyn jest bardzo ważne w walce z rakiem. Więc w jaki sposób firma działa pokarmowego kilka razy silniejsze komórki nowotworowe walczyć i będzie wspierać i odżywiają

organ właściwy.

Nie zapomnij, że musisz walczyć z rakiem kompetentnie, aż do całkowitego wyzdrowienia. Jeśli po pewnym czasie stał się lepiej, to nie oznacza, że wszystkie komórki nowotworowe są niszczone, a leczenie można przerwać. Zdrada i zła raka i na tym polega, że tymczasowa poprawa zdrowia może ukryć dalszy postęp choroby.

Guz nowotworowy w organizmie i zwiększa rozmiar progresiruet niepostrzeżenie

bez roku simtomov i dochodzi do dziesięciu lat, więc musimy walczyć z tą chorobą, też, w ciągu roku,

nie zawsze dają luzu i wziąć na różnych ekstraktów dla zapobiegania i leczenia.

Nie zapomnij o tym.

O ziołach i ich wykorzystania.

Jak wiesz, podstawową metodą leczenia raka jest zniszczenie komórek nowotworowych, które dzielą w sposób niekontrolowany i nie umrzeć, do tego ośrodka, zarówno w medycynie tradycyjnej oraz w ludzi – trucizn. Ale trucizny mogą być szkodliwe nie tylko komórki nowotworowe, ale również zdrowy. Dlatego natychmiast ostrzegając Bad odbiór wielu naparów o wysokiej koncentracji. Przykład: nalewki tojad, nalewki z cykuty, napar glistnika, nalewka z kwiatów ziemniaków, orzechów laskowych likier … W dużych dawkach, to zatruwa organizm.

Zainteresować innych źródeł ziół i odpowiednie proporcje podczas gotowania. Jeśli nie jesteś w stanie zebrać zioła na własną rękę, można je znaleźć w zioła lub kupić gotowe nalewki, w dużych miastach zielarzy notowanych na rynkach.

W pierwszym dniu leczenia nie został uruchomiony, aby wziąć kilka napary i stopniowo łączyć z innymi lekami do walki z rakiem, to daje możliwość, aby zobaczyć, jak organizm reaguje na danego leku.

Leczenie raka żołądka.

Głównym leczenie.

* Aconite.

Reception Lite.

Wlew zakorzeniła, począwszy od 1 kropli 20 – 30 g czystej ciepłej wody 1 razy, rano, przed posiłkiem w ciągu 30 minut. Następnie codziennie pić napar, dodając 1 kroplę dzień przez 10 dni. Od 10 do 20 kropli nalewki z picia, rozcieńczając letniej czystej wody 50g. Po 20 kropli zaczyna spadać o 1 kropli dzień i dostać się do jednego z listy. Krople starannie wymieszać z wodą przed podjęciem drinka i nie łyka, ale powoli, powoli, małymi łykami. Jeśli pojawi się lekki dyskomfort, zawroty głowy trzeba trzymać kilka dni w dawce, w którym zaczęły się kłopoty, a gdy ciało przystosowuje się do kontynuowania leczenia, zwiększenie akceptacji jednej kropli. Nie łam!

Weighted mile widziane.

Zabieg ten można również uruchomić z 1 kropli, ale w 3 r. za dzień, każdego dnia, przez dodanie jednej kropli recepcji. Wszystko inne jest takie samo, jak na łatwość podawania. Jedyną ważną Uwaga: Maksymalna dawka przyjmowania wlewów dziennie nie powinna przekraczać 60 kropli, to znaczy nie więcej niż 20 kropli na recepcji.

Leczenie jest co najmniej 3 razy w odstępie 2-3 tygodni.

Leczenie wymaga indywidualnego podejścia, patrz posostoyaniyu jego odzyskanie. Ale rak nie można lekceważyć, ponieważ musi być zwalczane inteligentnie.

Zalecana profilaktyka, nawet jeśli w pełni sprawny, 1 raz w roku. Zapobieganie chorobie jest często ukryty, podstępny nowotwór, który występuje w organizmie, bez żadnych objawów w początkowej fazie. Pamiętaj o tym, nie wiedząc, chorobę nie zwalnia z chorobą.

Tincturation.

Zaczynają domagać się wyjątkowy korzeń bezwzględnie spełnić następujące warunki: 100 g suchego korzenia przepłukać pod bieżącą wodą, umieścić je w słoiku kwarta, zalać gorącą wodą (ledwie ukrywając), stoisko 40-60 minut. Każde cięcie w poprzek włókien na małe plasterki (podjęte z wody przez strony i pokroić na desce). Spuścić kawałki w wodzie, w której pęcznieją i wypełnić 60 stopni. dobry alkohol lub wódki. Domagaj się w ciepłym i ciemnym miejscu na co najmniej 21 dni.

Środki ostrożności dotyczące stosowania nalewki z tojadu:

Nalewka z tojadu Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i miejsce nieuprawnionym. Gdy otrzymasz nie przekraczać zalecanej dawki tych instrukcji. Po wykorzystaniu nalewki myć ręce, naczynia i zniszczyć zużyty tampon, lub zmusić go do dzieci i zwierząt. Trzymaj ręce nasączone likierem, do oczu lub innych błon śluzowych lub otwarte rany. Jeśli tojad było się do oczu, natychmiast przemyć dużą ilością czystej wody. Recepcja nalewki tojad jest kroplami ściśle pipety. Dawkowanie zależy od reakcji organizmu. Uzdrowiciele syberyjskie polecam dwie metody pacjentów z nowotworem otrzymujących wlewy akonitowy: lekkie i cięższe.

* Kolor Potato.

Dobry środek w leczeniu nowotworu płuc nalewki kwiatów ziemniaków. Zbieraj kwiaty ziemniaka kwitną w czasie, w ciemnym miejscu, w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. Dalej 1 łyżka zmiażdżonych kwiatów wypełniony 0,5 litra wrzącej wody, aby nalegać w termosie 03:00. Odcedzić i wycisnąć sok z kwiatów. Przechowywać w pojemnikach szklanych. Weź nalewki 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem przez około 150 -170 gramów. Przebieg leczenia 2 tygodnie, a następnie jeden tygodniowa przerwa i znowu 2 tygodnie biorąc, i tak 6 miesięcy.

* Nalewka Walnut.

Przygotowanie nalewki orzech w domu.

1.Sobrat niedojrzałe (mleko i dojrzałości wosk) trzydzieści trzy orzechy, ciąć, szlifować. Umieścić 3-litrowy słoik, zalać dobrą wódkę na górę. Zachowaj metalową osłonę na 40 dni. Miejsce w słonecznym miejscu i nie nalegać, 1 raz dziennie wstrząsając. Po przecedzić przez gazę i wyciśnij. Laskowy nalewka wlewa się do szklanego naczynia z ciemnych kolorów i przechowywany w ciemnym miejscu. To ustawienie jest także przed robakami.

2.Orehi dojrzałe, ale nie ujawniono owocnię (owocnia – zielona skórka). Owoc z drzewa i wyrwać 3 jar pół pełne wódki, postawić filiżankę owocni 33 orzechów. Wylewanie top jar wódka, osłona wału. Domagaj czterdzieści dzień w ciemności, po wycieku w butelkach z ciemnego szkła.

Wstęp:

Pij brandy 1 łyżeczka 3 razy dziennie przed posiłkami w miesiącu, nie myć wodą. Z dobrej wytrzymałości powinny zwiększyć dawkę do 30 ml. Po zrobić przerwę na 10 dni i wypić napar. A ponieważ traktowane jest na 3,5-4 miesięcy. Skontaktuj się z nalewki metalu jest zabronione, skorzystaj z plastikową lub drewnianą łyżką.

Nie powinien być stosowany w czasie leczenia: Mleko, pikantne żywności, kwaśny, słony. Mięso również wykluczyć.

Przeciwwskazane w wrzodowej żołądka, marskość wątroby, alkoholizm, alergie na leki zawierające jod, niedoczynność tarczycy.

* Grzyb Brzoza.

Praktycznie wszyscy chorzy na raka pomaga brzozowy grzyb (Chaga). Jest często przepisywane w przypadku, gdy operacja jest przeciwwskazane, jak również chemiczną i radioterapii.

Tarty grzyb nalega na dwa dni w ciepłej przegotowanej wody, proporcja 1:5. Napięte do infuzji powinien być spożywany trzy razy dziennie, pół godziny przed posiłkiem. Przechowywać infuzji w chłodnym miejscu, nie więcej niż 4 dni.

Więcej.

Propolis – najzdrowsze naturalnych substancji znanych nauce. Ta lepka masa powstaje w zarodku, i ma wielkie życiodajne siły, która chroni organizm przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Zbierz to pszczoły substancji leczniczych. Pod wpływem propolisu, komórki nowotworowe są zazwyczaj zniszczone, podczas gdy normalne komórki i postępuje rośnie, co powoduje, że organizm do odzyskania. Jednak niewłaściwe przygotowanie oleju propolis neguje “nie” wszystkie jego stosowania. Propolis nie może być ogrzewany powyżej pięćdziesięciu stopni – stracił właściwości lecznicze. Można rozcieńczyć go z kremem, a jeszcze lepiej w oliwie z oliwek. Nalewka Alcohol, która jest wszędzie taka sama, nie polecam to zrobić, sześćdziesiąt procent większości substancji leczniczych bezpośrednio zabija alkohol.

* W pierwszych miesiącach leczenia zaleca się pić wywar z owsa. Przygotowuje on następujące brzmienie: 1 szklanka owsa + 1 litr wody, gotować 1 godzinę. 750 ml płynu, które powinny zostać przyjęte. Cały pierwszy miesiąc w umierających pacjentów robaków, pierwotniaków i grzybów. Ten materiał białko jest toksyczne dla nas. W bulionie owies zawiera aminokwasy, które wiążą toksyny i usunąć je. Teraz ośrodków onkologicznych pojawił droppera mieszaniną aminokwasów, wartość dwa rzędy wielkości wyższe niż w tym samym bulionu.
Owies odżywia nasz organizm niezbędnych kwasów, witaminy A, B, E, PP, sole magnezu. Od zapobiegania do może być wykonane przez dzieci i dorosłych.

* Anti-nowotworowe Składniki: rdest, skrzyp, Adonis, piołun, dziurawiec, piołun, bylica, Chaga, pąków topoli, wiązówki, dziki imbir, osika kora, korzeń żywokostu, igły świerkowe, topinambur, kolor nagietka, aronia, jałowiec owoce, tojad, zyuznik, nostrzyka, tymianek, thoroughwax, wstrząs rzepa.

1 łyżka równych proporcjach do 1 szklanki wrzącej wody za 2 godz. Pij przez cały dzień.

* Środki ludowe dla raka żołądka.

2 łyżki aloesu (minimum 3 lata), dodać 0,5 litra wódki. Oddzielnie, trzy leaf (świeże) z kwiatem Pelargonium wlać 3 łyżki wrzącej wody i umieścić w gorącej łaźni parowej, zapakowane, aby nalegać na noc, przefiltrować i napar rano połączyć się z wlewu aloesu na koniak. Dodaj 3 krople nalewki jodu. Weź mały, koniak, wino Szklanka na czczo 2 razy dziennie (rano i wieczorem). W pierwszych dniach będzie ból, szczególnie w nocy, a następnie uruchomić do poprawy przed utwardzeniem. Jak zauważył rosyjskich szamanów, rak rozwiązuje. Po odzyskaniu nalewki można stosować okresowo w profilaktyce.

* Calendula officinalis (kwiaty), łopian (root), a p zwyczajne (kłącze), oregano (trawa) wymieszać równomiernie. Kolekcja Łyżka zalać 1 szklanka wrzącej wody, ogrzewa się w łaźni wodnej na 30 minut, nalegał. Zrób wywar z 0,5 szklanki 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem.

* Weź do małych dawkach (5-6 g) żywicy sosny.

* Pij bez wywaru przedawnienia suszonych liści babki.

* Ziemniaki (kwiaty), bylicy (trawa), a P zwykły (kłącze), Calendula officinalis (kwiaty), wymieszać równomiernie. Kolekcja Łyżka zalać 1 szklanka wrzącej wody, aby nalegać 2 godziny, szczep. Biorąc wlew 0,5 szklanki 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem.

* Trzy łyżki zbierania wodorostów, (brzoza grzyb) grzyb – 3 łyżki białego jemioła (zioła) – 2 łyżki gorichnika rosyjski (zioła) – 2 łyżki. Wszystko zalać 0,8 l wrzącej wody, zaparzać, odcedzić. Take 1/2 szklanki 6 razy dziennie na raka żołądka z zaparciami.

* W tych samych proporcjach, w celu zmieszania kwiatów rumianku i glistnika, na przykład, że i 50 gramów, wlać pół litra wody i gotować przez 3 minuty po piciu do 2 łyżeczek deserowych dwa dni. To narzędzie może pozbyć się polipów i łagodzenia bólu i skutecznie pokonać zaparcia.

* Grind korzenie aksamitu Amur nalegać na koniaku lub wódki i DEC napojów. łyżeczka 5-6 razy dziennie.

* Barwinek i korzenia berberysu w równych proporcjach, aby nalegać na alkoholu i pić 02 grudnia łyżeczka rano i wieczorem.

* Na deser. łyżkę przegotowanej wody – 1desertnuyu.lozhka bagno Belozerov. Pić 6-7 razy dziennie.

* Sok z aloesu (dobry tylko w dorosłych roślin) miesza się z brandy w stosunku 2:1. Weź deser. Łyżka 6-7 p. Stawka dni – 4 miesiące.

* Truskawki – Część 1, kłącza lukrecji – Część 1, Wild Rose – Part 1, koniczyna – 1,5 części Tuja – 2 części, tymianek jemioła – 2 części – 2 części, barwinek (kolor) – 1 część zielone pąki brzozy – Part 1, kwiaty wrotyczu – Part 1, wiązówki (kolor) i cocklebur – 1 z korzeni Potentilla – 2 rumianku części – część 3. Napełnij 3 l butelkę, nalej wrzącej wody, zaparzać noc w chłodnym, ciemnym miejscu, wziąć między posiłkami do 220 ml trzy lub cztery razy dziennie.

* Kalina – Part 1, Echinops – 2 części, celandine – 1,5 części, kruszyna – 2 części, szyszki chmielu – 2 części Boudreau – 2 części, kłącza Althea – Część 1, korzenie Levas – Część 1, owoców dzikiej róży – 1 część, pietruszka – 1,5 części. Napełnij 3 l butelkę, nalej wrzącej wody, zaparzać noc w chłodnym, ciemnym miejscu, wziąć między posiłkami 200 ml 03:57 razy dziennie.

* Dziurawiec – 1,5 części, Helichrysum (kolor) – 1 część korzenia łopianu – 1 część centaury – Part 1, rdest – Part 1, korzeni kozłka – Part 1, korzenie szczawiu – Part 1, jagody zhostera – 0.5 części, oregano – 0,5 pokrzywy części – 0,5 części liści orzecha włoskiego – 0,5 części piołun – 0,5 części, kwiaty, fiołki – 0,5 części, series – Part 1. Napełnij 3 l butelkę, nalej wrzącej wody, zaparzać noc w chłodnym, ciemnym miejscu, wziąć między posiłkami 200 ml 03:57 razy dziennie.

* W leczeniu raka żołądka: szlifować tarty 200 g grzybów, 100 g Ziele krwawnika, 100 g sosnowych pączków, 100 gramów róży i 5g estragon, dobrze wymieszać, zalać 3 litrami zimnej wody, pozostawić na 2 godziny, a następnie umieścić na ogniu, doprowadzić do wrzenia i gotować na małym ogniu przez 2 godziny, usuwając z ognia, do zaparzenia dni bulion, przecedzić, dodać bulion w 200 ml soku z aloesu, brandy 250 g i 500 g miodu, wymieszać i odstawić na cztery godziny. Dawkowanie: Weź pierwsze 6 dni – 1 łyżeczka. 3 razy dziennie przez 2 godziny przed jedzeniem. W ciągu najbliższych kilku dni – 1 łyżka. litr. 3 razy dziennie przez 1 godzinę przed posiłkami. Kurs leczenia z 2-3 tygodni do 2-3 miesięcy.

* W przypadku raka żołądka pomaga mieszaninę 10 g, 25 g kłącza kwiatostan łopianu, łopian korzeń 35 g, 50 g kwiatostanów ostu dziedzinie, i 5 g czarnych pąków topoli. Mieszaniną należy kruszyć, zalać 1 l wrzącej wody, pozostawić do ostygnięcia i pić 3-4 szklanek dziennie. Można również mieszać w podanych ilościach słodkich korzeni bandery, i łopianu nerki topoli czarnej (topola) i zaparzać przez dziewięć dni w 0,5 litra wódki i kwiatostan łopianu i pole Oset, również w ilościach wskazanych w niniejszym dokumencie, zalać 1 l wrzącej wody i parzyć się cool. Alkoholu (wódka) nalewki wziąć 1 łyżka. litr. 3 razy dziennie, i szklanki wody infuzyjnych 3-4 razy dziennie, co pół godziny lub godzinę przerwy między dawkami wódki likieru i infuzji wody.

* Air – kłącza – ’10 Kubek arachnoid – kwiatostan – ’25 Kubek arachnoid – korzenie – ’35 Cirsium Field – kwiatostan – ’50

Czarna topola – nerki – 5 g Wszystkie części są dobrze rozdrobnione i zalać 1 l wrzącej wody.

Domagaj się do ochłodzenia, wypić szklanki 3 – 4 razy dziennie z rakiem żołądka.

* Kwiaty ziemniaka, bylica pospolita, tatarak zwyczajny, Calendula officinalis, wszystkie w równym mix części. Jedna łyżka mieszanki zalać wrzącą wodą w 200 gr.stakan i odstawić na co najmniej 3 godziny, a następnie dobrze odsączyć. Wstęp jest to: pół szklanki dziennie na godzinę przed posiłkiem, najlepiej 3 razy dziennie.

* Liście borówki pomóc na raka żołądka.

Weź 5-6 łyżki liści borówki 1 litr przegotowanej wody – parzyć przez pół godziny. Drink 5 szklanek na 2 miesiące, a następnie miesięcznej przerwie, podczas których stosowanie innych środków pochodzenia roślinnego. Skuteczne środki ludowe dla raka żołądka są sprawdzone.

* Środki ludowe dla raka żołądka – kwiaty słonecznika na raka żołądka.

Pobierz słonecznik kwiat tuż po jego nasion dojrzewających. Następnie wyciąć biały serdtsevinku, następnie suszy. Następnie 6 g suszonego słonecznika serdtsevinki wlać 200 ml wody, gotować po około 15 minutach i z filtrem. Pochłonął ok. 200 ml bulionu rano na pusty żołądek.

* Nasiona lnu pomóc na raka żołądka.

Take 2 łyżeczki nasion lnu do 1 łyżka wrzącej wody – nalegać w termosie przez około 4 godziny, pić 1 łyżkę łyżka 2 – 3 razy dziennie, 30 minut przed posiłkiem. Po otrzymaniu każdego miesiąca zrobić pereryvchik o 5 – 1 – dzień.

* Może korzenia łopianu przetarł na tarce i spożywane świeże w raku żołądka.

Może nie być na zawsze, ten wyjątkowy miesiąc wiosna leci natychmiast i czekać na nowego przybysza jest to konieczne do roku.

Tak więc chorzy ludzie gromadzą korzenie maja w sklepie – suszone, robienia wyciągów alkoholowych.

Wódka Likier – 8 – 10 łyżki posiekanych suszonych korzeni do 0,5 litra wódki – po dwutygodniowej pić infuzji 1 łyżce 3 – 4 razy dziennie na nowotwory złośliwe przewodu pokarmowego. Albo są przygotowywane codziennie napar wody suszonego korzenia z szybkością 1 łyżka na szklankę wrzątku, biorąc na pół szklanki 4 – 5 razy dziennie przed posiłkami.

Dodatkowo, rak pić wywar z łopianu kwiatostan, gotuje je jak herbata, 8 – 10 kwiatów na szklankę.

Startego świeżego korzenia gotuje się z wystarczającą ilością masła (oczywiście, nie sandwich), dodać surowe żółtka (nie pochodzi z fermy drobiu, oraz z kurczaka wsi) i zjeść łyżki raka narządów wewnętrznych. Ta sama mieszanka tłuszczu, skóry dotknięte ramek.

* Birch wspornik grzyb (Chaga). Chaga podjęte na wiosnę, z początkiem przepływu soków i tylko drzewo życia nie jest w dwudziestu, ale nie więcej niż pięćdziesiąt lat. I jak słowika pijany z rosy liści brzozy – pożądane jest, aby zatrzymać kolekcję. Warunki te muszą być spełnione w celu uzyskania surowców leczniczych o wysokiej jakości.

Wlew grzyba wytworzono w następujący sposób. Kawałki grzybów zalać wrzącą wodą, aby całkowicie przykryć. Domagaj 4-5 godzin, a następnie ziemi na tarce lub szlifierki. Woda pozostała po kąpieli, ogrzano do 50 ° C (max), włożyć pokrojone grzyby na podstawie 1 szklance grzyba 5 szklanki wody. Domagaj 2 dni, przesączono przez trzech warstw gazy i przycisnął dobrze grzybowego masę. Gęsty rozcieńczono z wrzącą wodą do początkowej objętości. Trwać co najmniej 3 kubków dziennie w podzielonych porcjach.

Więcej skutecznie kombinacją grzybów korzeni raka szyjki macicy (snake Polygonum, cewka). Kłącza wykopuje się późną jesienią, myje się w zimnej wodzie, usunąć z drobnych włókien i korzeni suszonych długo przed lesistości. 3 łyżki posiekane grzyby brzoza i 3 łyżki korzenia zalać butelkę wódki (0,5 l), twierdzą, w ciemnym miejscu na 2 tygodnie. Take 1 łyżka 3 do 6 razy dziennie. Leczenie – 1-3 miesiące, lub dłużej, w zależności od stanu pacjenta.

* W zachodniej Ukrainy, Karpat, Zachodnia Białoruś, państwa bałtyckie górskiej Arnica rośnie, kwitnie w czerwcu – w pierwszej połowie lipca. Jest on stosowany jako środek przeciwzapalny, hemostazy, żółciopędne, pobudzenie serca. W tych samych regionach, w raku żołądka wyznaczyć opłaty: 0,5 celandine zioła łyżeczka, 1 łyżka kłącza cewki, 0,5 łyżeczki ziół Arnica montana zalać 2 szklankami wrzącej wody przez 3 godziny, odcedzić. Take 1/4 szklanki 4 razy dziennie.

* Air bagno kłącze 10 g, łopianu 25g kwiatostany arachnoid, arachnoid łopian korzeń 35 g, pole Cirsium, kwiatostany 50 g, topola czarna pąki 5g, dobrze zmielić i zalać 1 l wrzącej wody. Domagaj 1 godziny, osączyć. Weź 3/4 szklanki 3-4 razy dziennie.

* W raku żołądka, raka jelita grubego i pomaga korzeń bylicy. Wlać 1 szklankę wrzącej wody 2 łyżki suszonego korzenia, gotować małym ogniu przez 15 hektarów minut, ostudzić i przecedzić. Pić 2 łyżki. łyżka 3 razy dziennie przez 20-30 minut przed jedzeniem. Można używać nalewki alkoholu korzenia bylicy. Wlać 0,5 litra wódki 5 łyżek wbity korzeń i nalegać 2 tygodnie. Take 1 łyżeczka 3-4 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem. W przypadku raka macicy w dodatku zrobić douching z określonym bulionu 1 szklanka bulionu rozcieńczonego przegotowaną wodą, przynosząc do objętości 1 litra.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s