Rak żołądka etap 1

Rak żołądka – choroba, która jest na tyle długo, może się nie pokazuje. Jego flow jest zależna od charakteru guza, jego lokalizacji, etap, w którym leczenie jest uruchomiona, i, oczywiście, na indywidualnego pacjenta i postawy.

We wczesnych stadiach objawy raka żołądka nie może być wyrażona, często niezauważone przez większość ludzi. Głównym problemem jest to, że większość chorych na raka żołądka przez wiele lat cierpiał na wrzód żołądka. Objawy wrzód podobnych do objawów raka, a to jest mylące: pacjent nie daje im wartość.

Kliniczne objawy raka żołądka może być inna. Objawy choroby mogą być podzielone i ogólna. Główne objawy raka żołądka – jest miejscowe reakcje związane z dyskomfortu w przewodzie pokarmowym. Wśród najczęściej:

 • Brak żywności sytości
 • Uczucie pełności i wzdęcia w nadbrzuszu,
 • Zmniejszenie lub nawet brak apetytu,
 • Zwolnienie z niektórych pokarmów,
 • Czując tępy ból,
 • Czasami jest nudności i wymioty.

Najczęstsze objawy raka żołądka:

 • Zmęczenie, osłabienie zainteresowania pracy,
 • Brak motywacji osłabienie,
 • Odchudzanie
 • Letarg,
 • Depresja, apatia,
 • Niedokrwistość
 • Być może gorączka.

Dla pacjentów z wrzodu jest zwrócenie uwagi na zmieniający się charakter objawów i pojawienie się nowych, wcześniej nie obserwowane. Pacjenci przyzwyczaić się do bólu i problemów, ale nie ignorować nawet najmniejszej zmiany w stanie zdrowia, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem. Takie zmiany mogą być niepokojący sygnał. Co należy szukać w pierwszej kolejności? Ból przestało być związane z jedzeniem, preferencje żywieniowe się zmieniły, leczenie było nieskuteczne. Wszystko to może wskazywać na początek mutacji komórek i raka.

Co jest guza pojawia jak rak żołądka zależy od stopnia zaawansowania choroby oraz rodzaju nowotworu. W początkowym stadium nowotworu procesie stosuje się tylko w błonie śluzowej żołądka (rak śródnabłonkowy) żołądka stadium raka 1 charakteryzuje się wszechobecnego rozprzestrzenienia się komórek nowotworowych przez błonę śluzową żołądka (klasa) Stopień B -.. Stan, gdy pokonanie rozprzestrzenienia nowotworu do okolicznych węzłów chłonnych lub wpływ na tkankę mięśni żołądka. Tak więc, w pierwszym etapie guza już utworzone, lecz ma bardzo małe wymiary.

Ponieważ guz jest mały, to nadal nie kładzie nacisku na sąsiednie narządy, nie obejmuje świetle żołądka lub “Wejścia -. Wyjścia” Komórki jeszcze nie rozmnożyły mocno, więc organizm radzi sobie z produktami ich działalności, a także zjawiska toksyczności jeszcze. Pierwszy etap raka żołądka jest często bezobjawowe, dlatego diagnoza jest trudna w początkowej fazie. Mimo, że wykrywanie i wczesne leczenie rak jest rakiem na początku procesu jest znacznie bardziej skuteczne.

W pierwszym etapie, podstawową metodą leczenia – operacja. Wykonaniem operacji resekcji, w niektórych przypadkach, w celu zapobiegania nawrotom prowadzi pooperacyjnej chemioterapii lub radioterapii. Po zabiegu, 80% pacjentów ma szansę żyć kolejnych pięć lat. Niestety, pomimo wszystkich postępów współczesnej nauki, leczenia raka nie czyni ostateczne lekarstwo. To tylko przedłuża życie ludzi i poprawy ich jakości. W większości, nawet po najbardziej udanych operacji w ciągu kilku lat nie ma nawrotu choroby, a ciało powraca do guza.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s