Rak żołądka i jego leczenie

 

Rak żołądka – złośliwy guz rośnie od (wewnętrzna) błony śluzowej błony śluzowej żołądka. Obrzęk może występować w różnych częściach żołądka – na górze, gdzie łączy się w przełyku, w głównej części (ciała) w żołądku lub w dół, gdzie łączy się z żołądka do jelita cienkiego.

W zdrowym żołądku nowotwór prawie wygenerowane. To jest poprzedzone tzw rakowe warunkiem: Zmiana właściwości komórki wyściełające żołądek. By przedrakowych chorób obejmują przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka z poszczególnych form metaplazji jelitowej, przewlekłe wrzody żołądka, polipy gruczolakowatych, niedokrwistość Addisona-Birmera, choroby Menetrier jest, po żoładka.

Choroba jest bardziej powszechne w krajach północnych niż na południu. Istnieje wyraźny związek między dietą reżimu i groźby guza – najbardziej chorych pacjentów, którzy korzystają dużo wędzonego lub solone ryby, tłuszcz rozgotowane.

W strukturze złośliwych nowotworów raka żołądka jest jedną z wiodących, drugim po raku płuc. Rak żołądka zazwyczaj rośnie bardzo powoli, czasami przez wiele lat. Wczesne zmiany w błonie śluzowej żołądka rzadko towarzyszą objawy i dlatego często pozostają niewykryte. Niestety, wczesne stadia raka żołądka jest praktycznie nie manifest czy “zamaskowane” przez innych istniejących chorób.

Guza w żołądku może zakłócić proces trawienia, nie dopuścić do przenikania żywności w dolnych częściach przewodu pokarmowego. Guz nowotworowy nacieka ścianę żołądka, może rozprzestrzeniać się do innych narządów – rośnie do jelita grubego, trzustki.

Wraz z rozwojem nowotworu może wystąpić ból w nadbrzuszu, których cechy są bardzo zmienne. Jeśli zmniejszyć moc żołądka (zwężenie), pojawia się uczucie pełności po jedzeniu, nudności, odbijanie, “zepsute”, i wymioty.

W wyniku tego ubytku masy występuje do momentu wyczerpania. Nowotwór może rozprzestrzeniać się przez limfatycznych i naczyń krwionośnych w innych narządów (wątroba, płuca, mózg, kości, itp.), co daje biegunów wzrostu.

Leczenie raka żołądka

Jeszcze raz zwracam uwagę, że stosowanie jakichkolwiek krajowych metod musi być uzgodnione z onkologiem! Rozumiem trudności związane ze znalezieniem lekarza, nie odrzucają takie metody, jednak nie można nie zauważyć, że w ostatnich latach takich specjalistów jest coraz więcej i więcej.

 

  1. Codziennie pije 20%. alkoholik propolis na 40 spada trzy razy dziennie w Pucharze pół przegotowanej wody przed posiłkiem w miesiącu.
  1. Wtedy, dokładnie żuć i połykać 2 propolis g trzy razy dziennie przez dwa miesiące. W tym samym czasie picia alkoholu grzyba Nalewka: 5 g grzybów 0,3 litra 70% alkoholu, pozostawić na dwa tygodnie w ciemnym miejscu, wstrząsając od czasu do czasu. Drink ten napar z 1 łyżeczki na szklankę wody w 1-1,5 godziny po posiłku, nie pić, dopóki wszystkie 0,3 litra.
  1. Po trzech tygodniach Amanita powtarzane.
   Równolegle z tymi lekami może być przyjmowany doustnie napar z łuski “orzech nakrętki o 10% syropu cukrowego ufności 1/3 cup przez tydzień, a następnie powtórzyć po tygodniu i tak 1-1,5 miesięcy.
 1. Ruszt korzenie łopianu w maju, wziąć 1 łyżka. łyżka dwa lub trzy razy dziennie przez 20-25 dni. 1 drink dziennie dla 1 ul. łyżka świeżego soku z całego Nagietek roślin w sezonie.

  • W leczeniu raka żołądka grindu tarte 200 g grzybów, 100 g ziele krwawnika, 100 gramów sosnowych pączków, 100 g róży i 5 g szałwii, dobrze wymieszać, zalać 3 litrami zimnej wody, pozostawić na 2 godziny, a następnie umieścić na ogniu, doprowadzić do wrzenia i gotować na małym ogniu przez 2 godziny, usuwając z ognia, do zaparzenia dni bulion, przecedzić, dodać bulion w 200 ml soku z aloesu, brandy 250 g i 500 g miodu, wymieszać i odstawić na cztery godziny.
   Dawkowanie: Weź pierwsze 6 dni – 1 łyżeczka. 3 razy dziennie przez 2 godziny przed jedzeniem. W ciągu najbliższych kilku dni – 1 łyżka. litr. 3 razy dziennie na 1 godzinę przed posiłkiem. Kurs leczenia z 2-3 tygodni do 2-3 miesięcy.
  • W leczeniu zaawansowanego raka żołądka mają przełamać liści aloesu roślin z nie mniej niż trzy lata, wytrzymać 10-12 dni w ciemności, w temperaturze 6-8 ° C, posiekać, wycisnąć sok i wymieszać z brandy z szybkością 0,5 litra wódki 2 łyżki. litr. sok. Jednocześnie trzeba przygotować napar z liści Pelargonium: 3 świeżych liści rośliny domu wlać kubek pół wrzącej wody, szczelnie zamknij pokrywę naczynia, miejsce na 8 godzin na gorącej (ale nie wrzącej) łaźni wodnej, a następnie przecedzić i wlać do mieszaniny koniaku z sok z aloesu i dodać 3 krople 5% jodyną. Wszystkie te proporcje muszą być dokładnie przestrzegane. Weź to mieszanka powinna być 1 łyżka. litr. 2 razy dziennie na pusty żołądek rano i wieczorem. Po kilku dniach ból i może wystąpić nawet plamienia, ale po 1-2 tygodniach to minie, i lepiej.
 • W przypadku raka żołądka pomaga Mieszaninę 10 g, 25 g kłącza kwiatostan łopianu, łopian korzeń 35 g, 50 g pola kwiatostany ostu i 5 g czarnych pąków topoli. Mieszaniną należy kruszyć, zalać 1 l wrzącej wody, pozostawić do ostygnięcia i pić 3-4 szklanek dziennie. Można również mieszać w podanych ilościach słodkich korzeni bandery, i łopianu nerki topoli czarnej (topola) i zaparzać przez dziewięć dni w 0,5 litra wódki i kwiatostan łopianu i pole Oset, również w ilościach wskazanych w niniejszym dokumencie, zalać 1 l wrzącej wody i parzyć się cool. Alkoholu (wódka) nalewki wziąć 1 łyżka. litr. 3 razy dziennie, i szklanki wody infuzyjnych 3-4 razy dziennie, co pół godziny lub godzinę przerwy między dawkami wódki likieru i infuzji wody.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s