Rak żołądka rokowania

Leczenie raka żołądka w nowoczesnej onkologii pozostaje na niskim poziomie. Mimo pewnych postępów ma wiele metod leczenia, oraz ich różne kombinacje, np. chemioterapii i radioterapii, techniki chirurgiczne, immunoterapii, przeżywalność chorych jest daleki od pożądanego, a w ostatnim stuleciu wzrosła tylko nieznacznie. Jednak warto wspomnieć, jedyną skuteczną metodę leczenia – chirurgia, pozwalając tylko na początkowych etapach choroby leczyć pacjentów. Jednak główne objawy występują bardzo wcześnie – odbijanie, uczucie ciężkości w żołądku po jedzeniu, osłabienie, zmęczenie, niedokrwistość z niedoboru żelaza – nie są postrzegane jako niebezpieczną wyprawę, aby wymagać pomocy medycznej. Według statystyk, 75% pacjentów z długoterminowym leczeniu choroby wrzodowej żołądka (ponad 5 lat) może być aktywny regeneracja wrzody na złośliwego guza. Wyjście z wrzodu żołądka jest stosunkowo rzadko przeradza się w złośliwego guza, wrzody żołądka ciała – o wiele częściej, a serca wrzody (przylegające do przełyku) towarowych, co do zasady, prędzej czy później przerodzić się w raka. Jest mądry, aby doradzać pacjentom z długoterminowymi zakaz leczenia wrzodów żołądka, zapalenie błony śluzowej żołądka lub już chory na raka żołądka, nie tylko w leczeniu, ale także okresowo się krew z żyły w markerów nowotworowych, że zmiana jest widoczna na wzrost guza. Na przykład, wzrost markera pokazuje wzrost nowotworu, ale widoczny obraz na ultradźwięków nie można jeszcze zmieniać, i vice versa, oraz obniżenie wskaźników można mówić o zniszczenia guza. Markery nowotworowe w raku żołądka są: CA 72.4, CEA i CA 19.9. Binding metoda badania pacjentów z rakiem żołądka są USG brzucha, okolicy zaotrzewnowej, a badanie węzłów chłonnych szyi – nadobojczykowe regionu.

W przypadku raka żołądka charakteryzuje się wczesnym przerzutów do okolicznych węzłów chłonnych już w inwazji guza w ​​warstwie podśluzowej, pojawienie się “skoków” z przerzutami w głównych naczyń limfatycznych, z późniejszym na całym ciele. Obrzęk, zwiększenie rozmiarów, wypełnia żołądek, pozostawiając jeść coraz mniej miejsca, jest uczucie pełności, odbijanie, nudności i wymioty. Pacjenci zaczynają poważnie martwić się o wygląd niekontrolowane wymioty, które mogą wystąpić nawet podczas odbierania wody ani nic. Proste środki przeciwwymiotne nie takie Cerucalum pomocy, podczas gdy bardziej poważne dropperów wprowadzone tylko w szpitalu. W związku z tym podstawowym zadaniem jest obniżenie odruch wymiotny, aby dać pacjentowi możliwość jedzenia i do leczenia ziołami. W ten sposób,

Przede wszystkim, trzeba iść do przetarciem żywności, a nawet lepsze jedzenie świeżo przygotowane soki: kapusta, buraki, marchew, greyfruktovym, sok słodkiego soku granatu mniszka lekarskiego i babki. Dieta jest dobrze, aby dodać bulion z ryb morskich i ryżu z kolendrą, serwatka w proszku, wywaru z datami, wywar z dzikiej róży i głogu. Produkty te są przyjmowane w dowolnej proporcji i ilości, na żądanie pacjenta. Należy zauważyć, że problemy z żołądka i dwunastnicy, aby ograniczyć lub całkowicie zrezygnować z soku z dyni i potrawy z dyni są często zalecane z rakiem.

Po drugie, aby usunąć grube śluzu z żołądka 20-25 minut przed posiłkiem, aby wziąć kubek 1/3 “twardej wody”. Przygotowanie “ciężkiej wody”,. 1 kg Egashenoy n wapna zatrzymano w 5 litrów czystej wody, wymieszać i odstawić na 3 dni. Usuń uformowaną skorupę, a oczyszczona woda wlewa się do ciemnej butelce szklanej i szczelnie zamknąć. Po 10 minutach, po wapno woda jest niezbędna do podjęcia ½ szklanki mieszanki wlewu róży z torebki trawa pasterza. Dwie łyżki mieszanki przegotowanej wody w ciągu nocy termosu. Niskie akceptowane produkty spożywcze powinny być równa temperaturze ciała.

Po trzecie, natychmiast po jedzenie   jedna łyżeczka “miękkie propolis” w rokitnika zwyczajnego olej. Half-and-half    nalewki alkoholu propolisu i rokitnika oleju, na przykład, 200 ml. azhdogo powoli gotować mieszaninę w łaźni wodnej z ciągłym mieszaniem do stanu do prawie wszystkich odparowaniu alkoholu, po której “miękkie Propolis” przelać do butelek szklanych z ciemnego szkła, szczelnie zamknięte, przechowywać w lodówce. Weź ciepłe.

 

W leczeniu zaawansowanego raka żołądka z mojego doświadczenia to najlepiej pomóc nalewki   Wilk kora kora i korzenie tojadu Zhungar nie tylko działa na głównym centrum guza, ale również przerzuty. Nalewka z tojadu Zhungar wilka i kory są wykorzystywane przez standardowe metody od jednego do 10 kropli i do tyłu od 10 do jednej kropli trzy razy dziennie z ¼ szklanki wody 30 minut przed jedzeniem. Potem przerwa 7 dni. Cechą leczeniu nowotworów żołądka jest dodatkowe stosowanie powyższych infuzji poza obszarem w żołądku, tj., 10-15 kropli nalewki stosowane lekko na brzuchu i jest objęta flaneli na 20-30 minut. Jeśli otrzymujesz napary jest ból, nudności lub wymioty, nie należy kapać wlew do wody i silnej wywar z nasion lnu (1,5-2 Art. Łyżki nasion na szklankę wrzątku), wymieszać i pić małymi łykami. Technika ta nie tylko chroni błonę śluzową żołądka, ale także zapewnia bardziej trwałe zanieczyszczenia roślin trucizn guza. Tak więc zarówno liczba kropli na krajowym i tojad kuponie i Wolf ykowych być zmniejszona, na przykład do 5 iz powrotem spadnie 3 razy dziennie.

Dodatkowo muszą podjąć różne opłaty, które mają właściwości oczyszczające i przeciwnowotworowe działanie na organizm. Uniwersalny dla nowotworów żołądka i dwunastnicy, często wykorzystywanych mnie jest następujący zbiór: Baikal korzeń jarmułka, korzeń elecampane, korzeń Sophora żółknięcie, korzeń żywokostu, korzenia arcydzięgla. Wszystkie te korzenie miesza się w równych ilościach są przechowywane w ciemności. Do przygotowania brzeczki do 2 łyżek kolekcji, dodać 0,5 litra czystej, chłodnej wody, umieścić pokutować w łaźni wodnej przez godzinę, a następnie pozostawić w termosie przez 6-8 godzin. Aby poprawić smak bulionu i lepszej penetracji guza w ​​napiętej bulionu dodać łyżkę miodu. Przed użyciem wstrząsnąć! Weź jeden łyk, najlepiej co 30-40 minut w ciągu dnia,   niezależnie od jedzenia.

Kolejny silny receptę:. 5g umie m i 5 żółć gr.medvezhey rozpuszczono w 200 ml. ciepły sok z aloesu (lepiej wziąć preparat farmaceutyczny). Take 1 łyżeczka na czczo 1 godzinę przed posiłkiem i na noc przed pójściem do łóżka. Ta reguła jest dobra nie tylko pomaga wrzód żołądka, rak żołądka, ale również w przerzutów w wątrobie. Leczenie guzów wątroby ma swoje własne cechy, będziemy rozmawiać o następnym razem.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s