Życie z rakiem żołądka

Jaki jest wpływ raka żołądka może mieć na zdrowie fizyczne

Rak żołądka i sposoby leczenia mogą prowadzić do zmiany fizyczne w organizmie. Ponieważ zmiany te mogą być bardzo trudne do zarządzania, które wpływają na postrzeganie siebie o siebie i swoje ciało. Rak żołądka i leczenie może prowadzić do utraty wagi. Często nie ma apetyt i pobór pożywienia jest sickening.

Może wystąpić poważne osłabienie i zmęczenie, zwłaszcza w zaawansowanym rakiem żołądka lub wkrótce po zakończeniu leczenia.

Jak poradzić sobie z rakiem żołądka prawie

Radzenie sobie z diagnoza “rak żołądka” jest trudne, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Po pierwsze, może straszyć, bardzo zdenerwowany i zaskoczony. Odkryjesz, że twoje życie jest poza kontrolą. Będziesz musiał poradzić sobie z lęku i strachu, który jest dla diagnozy i opracowanie praktycznych metod leczenia tej choroby. Ważne jest, aby uzyskać odpowiednie informacje na temat postaci raka w Twoim przypadku i jak najlepiej ją leczyć. Ludzie, którzy posiadają wiedzę na temat choroby i leczenia, są w stanie podejmować świadome decyzje i radzić sobie z sytuacją.

Nie mogą być sprawy finansowe, które należy uwzględnić. Czy potrzebujesz informacji na temat wsparcia finansowego, np. świadczeń, zasiłków chorobowych i dotacji. Kto może powiedzieć o swojej chorobie? Jak znaleźć odpowiednie słowa? Możesz mieć dzieci, które trzeba dbać.

Spróbuj zrozumieć, że nie jest konieczne, aby rozwiązać wszystkie problemy na raz. Każdy problem wymaga czasu, aby rozwiązać. Nie bój się prosić o pomoc, jeśli uważasz, że jest to potrzebne. Personel uczestniczy mogą łączyć się z ludźmi, którzy mogą pomóc. Wsparcie dla chorych na raka mają specjalnie wyszkolonych ludzi, którzy są zawsze gotowi do pomocy. Nie wahaj się korzystać z ich usług, gdy ich potrzebujesz.

Możesz potrzebować pomocy personelu pomocniczego, np. dietetyka. Informacja o położeniu swoich świadczeń i dotacji otrzymywanych od pracowników socjalnych. Jeśli nie masz krewnych, pracownik socjalny pomoże Ci zorganizować swoje życie po powrocie ze szpitala.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s