Leczenie raka żołądka

Co marzy osób zdiagnozowano raka żołądka? Oczywiście, gojenie, ale nawet najlepsze leczenie w klinice, po wygórowanych cenach nie gwarantuje mu pomyślnego wyniku. Zdarza się, jak i guz został usunięty pomyślnie, ale po jakimś czasie patologia objawia się ponownie. Powód? Odpowiedź, niestety, nie jest. Medycyna nie może odpowiedzieć, dlaczego niektórzy pacjenci przedrakowych zmian może trwać lata, ale nie przekształcić się w nowotwór złośliwy, a inne, zdrowych ludzi jest szybka degeneracja nowotworów pozornie łagodnych.

Profesor M. Kutushev zaproponował teorię, że rzuca światło na ten temat, jak również opracowano szereg terapeutycznych środków do zapobiegania i leczenia raka żołądka i jelit (w rzeczywistości, strefa czasowa jest skuteczne we wszystkich typach raka). Zasugerował, że rak – wynika z naruszeniem asymetrii i anizotropii cząsteczek, guz jest, w rzeczywistości, nic więcej niż chęci przeżycia komórek. (!) W krytycznej sytuacji, nie jest obowiązkowe złożoność sieci interakcji białek, które stają się głównym ogniwem homeostat raka.

Sposoby leczenia raka żołądka jest oparty na zastosowaniu leków homeopatycznych: pigmenty i barwniki (pierwsza grupa) i sole kwasów organicznych (druga grupa). Nowe narzędzia zostały przetestowane klinicznie i okazały się lepsze działanie najsilniejszych leków zawartych w chemioterapii. Jednak główną zaletą DST – jest brak negatywnych skutków ubocznych innych metod. Sole i kolory używane w mikroskopijnych dawkach działają na poziomie molekularnym, a nie tylko leczyć raka żołądka i inne nowotwory, ale również przywrócić organizm do dawnej zdrowia.
Niestety, terapia DST nie jest zwolennikiem nowoczesnej opieki zdrowotnej. I pomimo skuteczności już sprawdzoną pozostaje w cieniu tradycyjnej onkologii, które niestety, nie stara się walczyć z chorobą i jej objawów.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s