Leczenie raka żołądka w Niemczech


Czynniki ryzyka i objawy

 

Nowoczesne czynniki ryzyka dla onkologicznych raka obejmują kilka powodów:

  • ograniczone spożycie świeżych owoców i warzyw;
  • Nadużywanie soli;
  • częste korzystanie z suszonych żywności, smażone z grilla, wędzone;
  • przewlekłe atopowe zapalenie błony śluzowej żołądka w historii;
  • Zakażenie Helicobacter pylori;
  • Obecność polipów żołądka;
  • Operacja na wycięciu żołądka.

Specyficzne objawy raka żołądka nie zaznaczono, choroba przez długi czas może przebiegać bezobjawowo, co sprawia, że ​​wczesne rozpoznanie. By sporadycznie objawy występujące to:

  • niecharakterystyczne niewielkie ciśnienie i ból w nadbrzuszu;
  • odrzucenie mięsa i innych produktów.

W rzadkich przypadkach, rak objawia krwawienie: pacjent wymiotuje krwią, stolec staje się czarny. Dysfagia i znamienną cechą odchudzania późniejszych stadiach raka. Nie wyleczone po 12 tygodniach leczenia wrzodów żołądka, leków może być objawem raka. Wszelkie nietypowe objawy wymagają natychmiastowej dalszej analizy przez specjalistów.

Statystyki medyczne raka żołądka

Patologia raka żołądka, według statystyki medycznej, jest najczęściej u mężczyzn w wieku 50-59 lat. Rak żołądka (rak) charakteryzuje niekontrolowany podział komórek i jest utworzona przez które nowotwory złośliwe. Jeśli jesteś zaangażowany w komórkach gruczołowych (odpowiedzialny za produkcję wydzielin żołądkowych) – z rozpoznaniem raka gruczołowego, są mniej narażone na złamania lub komórki mięśni tkanki łącznej (mięsak) komórek lub układu limfatycznego (MALT-lymphoma). W leczeniu raka żołądka Oczekuje tylko w specjalistycznym ośrodku onkologicznym.

Leczenie raka żołądka w Niemczech

Niemieckie onkolodzy – uznani specjaliści w dziedzinie diagnostyki i leczenia raka. Współpraca z lekarzami różnych centrum nowotworów, prowadzenie własnych badań skutecznego leczenia farmakologicznego, a liczba pacjentów, którzy wyzdrowieli całkowicie lub spadły do ​​umorzenia długoterminowej wzrasta.

Leczenie operacyjne

W przypadku wczesnego wykrywania raka, jest usuwany za pomocą metody “dziurki od klucza” bezpośrednio podczas gastroskopii: Metoda ta jest szeroko stosowana w przypadkach, w których guz jest zlokalizowany w błonie śluzowej żołądka. Obrzęk wyszła poza granicami śluzowej przedmiotem obowiązkowych chirurgiczne usunięcie (resekcja lub całkowite usunięcie żołądka). W zależności od stopnia i proces z udziałem układu chłonnego może być również usuwane przylegające do śledziony lub węzłów chłonnych żołądka.

Chemio-i radioterapii

Są one stosowane jako adiuwantem metod po zabiegu lub w dalszych etapach procesu na raka, w celu zmniejszenia wielkości guzów.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s