Rak żołądka (rak endofitycznych)

Naciekowe wzrostu (endofitycznych) raka ze względu na charakter wzrostu długości części ściany żołądka są często po raz pierwszy rozpoznany w zaawansowanym stadium. Histologiczne scirrhoma to częściej, ale nie zawsze, więc identyfikacja tych pojęć jest nieuzasadniony.

Szczególne znaczenie w diagnostyce raka rozlanego naciekową nabiera badanie ulgi błon śluzowych. Przede wszystkim, należy pamiętać o możliwości wystąpienia naciekową raka w pewnym stadium rozwoju do wzrostu w podśluzówkowego warstwy.

W tych przypadkach, fałdy błony śluzowe może pojawić nienaruszone i unikalną cechą jest brak infiltracji zmienności. W innych przypadkach, gdy części wewnętrznej powierzchni określonej żołądka pozbawiony fałdowanie. Większość z tych samych pacjentów, naciekający badania raka śluzówki nie może być ze względu na znacznie pogrubioną sztywnej ściany żołądka.

Zwykły film żołądka.

Okólnik infiltracja górna część ciała i antrum z konturami stosunkowo gładkie. W górnej części i górną trzecią część fałd korpusu są nieobecne w spoczynku do sztywności. Mała krzywizna skrócić kąt rozmieszczone.

W związku z tym znaczenie specjalnej jest badanie deformacji konturów i brzucha. Najczęściej występujące szczepy są okrągłe zwężenie na wylocie, żołądka skrócenie krzywiźnie mniejszej i prostowane swojego kąta. W późniejszych etapach zmniejsza wielkość żołądka, co przejawiało objawy mikrogastrii radiologicznego ekspozycji i dwunastnicy.

Kontury endofitycznych raka żołądka jest zazwyczaj gładka i czysta. Powierzchnia Aperistalticheskaya z tej formy raka jest zwykle dość wyraźnie, co jest ważne dla określenia granic makroskopowy infiltracji, a często w różnicowaniu z innymi chorobami.

Należy zauważyć, że podczas endofitycznych raka mają dużą liczbę błędów, zarówno za pomocą promieni rentgenowskich i badanie endoskopowe. Zostało to również potwierdzone przez innych autorów. Jednak właśnie w naciekający rokowania raka żołądka, i co najmniej korzystne w dużej mierze zależy od wczesnego rozpoznania.

Nie wdając się w szczegóły sporu jest to, czy wrzodziejące naciekający rak osobny formularz lub owrzodzenie wystąpi po raz drugi w rozwój rozproszonych raka lub nowotworu złośliwego jest kroczenie przewlekły wrzód w żołądku, należy zauważyć, że naciekowa zmiana z owrzodzeń żołądka nie występuje zbyt często. W związku z tym, wiedzy o charakterystyce rentgenowskich semiotyki tym raka jest to konieczne, ponieważ rzeczywisty problem jest rozpoznanie małych komórek.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s