Chorzy na raka żołądka

Częste nadgodziny, zaburzenia czasu, zaburzeń odżywiania i jedzenia wędzone, marynowane żywności, co jest dzisiaj wielu młodych pracowników umysłowych, którzy żyją wielką kreację. Z biegiem czasu, wiele żołądka spokojnie uderzył, zaczęły pojawiać się rozstrój żołądka, ból brzucha, brak apetytu, utrata masy ciała, itp., wiele osób, nie zgadza się. Jak każdy wie, to może być rak sygnał ostrzegawczy.
Według statystyk: prawie 5 lat, 19 do 35 lat młody rak występowania podwoiła się w ciągu 30 lat (30 lat młody człowiek w raka żołądka pacjentów przez 1970 odsetek 1,7% do prądu 3,3%, podwoiła się, z których wiele to pracownicy umysłowi). Aktualne wywiady, jesteśmy bardzo zaszczyceni, że zaprosił 301 Szpital Chirurgii Przewodu Pokarmowego prof Tang Yun mówić o raka zapobiegania i leczenia.

Eksperci: Tang Yun, mężczyzna, mistrz medycyny. Spoczywa główny Chirurgii Ogólnej, PLA General Hospital, zastępca dyrektora, główny lekarz, profesor. Cztery oddziale chirurgii ogólnej uczestniczy lekarz, chirurgia ogólna pięć liderem ward. Chinese Medical Association pozajelitowego i dojelitowego członków Oddziału Żywienia … więcej opis, kliknij >>

Zachorowalność na raka żołądka wykazały młodszego trendu

Q: Mój żołądek obecnie wzrasta zapadalność, rozpowszechnienie coraz młodszej populacji, całkowita częstość występowania żołądka Chinach jest to, co?
Tang Yun: Obecnie świat każda nowa emisja 934.000 przypadków raka żołądka, z czego prawie 400.000 przypadków w Chinach. Rak może wystąpić w każdym wieku, ale częściej u 40-60 lat, więcej mężczyzn niż kobiet, około 02:01. Częstość występowania raka żołądka wzrasta z wiekiem znacznie wzrasta, szczytowy wiek zachorowania na 50 lat -80 lat starych. Jednak w ostatnich latach częstość występowania raka żołądka wykazały młodszego tendencję, musimy zwrócić szczególną uwagę. Według Ministerstwa Zdrowia, Chińskie Stowarzyszenie antynowotworowe uwalniane dane pokazują, że młodzi ludzie w wieku od 19 -35 roku życia częstość występowania raka żołądka podwoiła się ponad 30 lat temu.

Q: My, młodzi wzrosła częstość występowania raka żołądka Jakie są przyczyny?
Tang Yun: rak żołądka etiologia jest niejasna. Kraj, młodzieży wzrosła zachorowalność na raka żołądka, w stylu życia młodzieży i nawyków pracy są ze sobą ściśle powiązane. Najczęściej jest to, że młodzi ludzie lubią zatrzymać się późno, ale późno w nocy, kiedy naturalnie rozwijać zwyczaj jedzenia kolacji. Dlaczego warto jeść kolację jest w stanie spowodować raka? Po pierwsze, żołądka komórki nabłonka przewodu pokarmowego są zwykle reszta w nocy, w celu aktualizacji naprawy, jeśli często w nocy, jedzenie, przewód pokarmowy, bez koniecznego reszty, będzie to niemożliwe do naprawy błony śluzowej płynna …

Patologiczne diagnoza jest złotym standardem w diagnostyce raka żołądka

Q: Co to ​​są znaki ostrzegawcze wczesnego raka żołądka? Jak wczesnego wykrywania raka?
Tang Yun: więcej niż 70% od wczesnego raka żołądka bez wyraźnych objawów. W miarę postępu choroby, mogą być niespecyficzne, takie jak zapalenie błony śluzowej żołądka lub wrzód żołądka objawy, w tym pełności w nadbrzuszu, dyskomfort lub ból, zgaga, odbijanie, nudności, wymioty sporadyczne, utrata apetytu, niestrawność, smoliste stolce. Wczesna diagnoza raka żołądka tempie nie większym niż 10%. Obecnie patologicznych diagnozy uzyskane przez endoskopii złoty standard w diagnostyce raka żołądka …

Standaryzacja leczenia raka żołądka

Q: Jakie są leczenia raka żołądka? Wczesnego raka żołądka i w leczeniu zaawansowanego raka żołądka sposobem co jest różnica?
Tang Yun: Jak dotąd, operacja jest główną metodą leczenia raka żołądka, w połączeniu z chemioterapia, radioterapia, immunoterapia, leczenie chińska medycyna, kompleksowe leczenie. Jeśli przelew nie może nastąpić przed radykalnej operacji, efekt jest lepszy, zwłaszcza bardzo wcześnie rak żołądka, najwyższa pięcioletnia przeżywalność. Rozpoznanie kliniczne raka żołądka, w uzupełnieniu do odległych przerzutów lub nie mogą tolerować operacji, ale najpierw pod operację.
Dla średnich i zaawansowany rak żołądka rozprzestrzenił się szeroko poza przypadkami, tak długo jak ogólny stan warunków pacjenta i techniczne na to pozwalają, do walki o radykalnej resekcji.

Q: Jak rokowania raka żołądka? , Młodzież jest nadal w pionierskim okresie wpływu ich pracy i życia Jakie są najważniejsze?
Tang Yun: rokowanie w raku żołądka jest bardzo złożony problem. Główne czynniki wpływające na rokowania raka żołądka jest stopień zróżnicowania guza, głębokość inwazji, wzorzec wzrostu, przerzutów do węzłów chłonnych, jak dużo. W wielu czynników wpływających na rokowanie raka żołądka w inwazji guza i rozprzestrzenianie przerzuty zdolność do wzrostu największy wpływ na rokowanie. U młodych pacjentów, ze względu na wzrost nowotworu i możliwości inwazji, sytuacja jest podatna na przerzuty, resekcja chirurgiczna stawka wynosiła 22% -24,6%, pięcioletnia przeżywalność tylko 12,4% -15,7%, rokowanie jest gorsze niż stare.

Q: Co nowego w leczeniu klinicznym rozwoju raka żołądka?
Tang Yun: Po pracowników medycznych z nieustannym wysiłkom, 5-letnia przeżywalność raka żołądka została znacznie ulepszona. Główny rozwój nowych podkreśla standaryzację operacji żołądka, terapii indywidualnej i leczenie multidyscyplinarne. Ale najważniejsze jest wczesne wykrycie raka żołądka kursu został znacznie usprawniony tak, że leczenie poprawie.

Dieta chorych na raka żołądka odżywcze i strawne

Q: Jak dieta po operacji żołądka może pomóc przywrócić ciało?
Tang Yun: gastric cancer gastrectomy lub całkowite wycięcie żołądka, musimy zwrócić uwagę na odżywczym, ale także z tolerancją pacjenta swój diety właściwej i pojemności żołądka, dyskrecja, aby dostosować ilość i rodzaj pożywienia. W skrócie, odżywczy i lekkostrawny dieta powinna w normalnych okolicznościach, pacjent powinien postępować zgodnie z następującymi zasadami:

() Małe posiłki: z powodu raka żołądka po leczniczej resekcji pozostaje tylko niewielka część żołądka lub jelicie czczym po całkowitej resekcji żołądka w imieniu żołądku, jedzenie cierpieć znacznie zmniejszona w porównaniu z oryginałem, tylko do zwiększenia liczby posiłków w celu uzupełnienia niedostatecznego spożycia żywności w celu spełnienia ciało jest odżywczych potrzeb. Dlatego pacjenci powinni rozwijać dobre nawyki żywieniowe, regulaminowym czasie karmienia, regularne posiłki, stosować małe posiłki dziennie, 5 do 6 posiłków jest właściwe. Staple dekorować jedzenie powinno być wybrane z jedzeniem cienki, miękki i łatwy do strawienia. Nie przejadanie się.

(2) jeść więcej pokarmów bogatych w białko: wczesne pooperacyjne są czyste, płynnej żywności, półpłynnej, miękkie diety, normalnej diety, aby jeść. Ciecz dieta z ryżu, zupy, zupy warzywne, skrobia korzeń lotosu jest właściwe …

Rak żołądka powinny być regularnie kontrolowane

Q: Jak mogę zapobiec żołądka nawrotu raka? Jak leczyć nawrót?
Tang Yun: chorych na raka żołądka otrzymujących leczenia radykalnego, ale także przechodzą regularne badania na wczesne wykrycie nawrotu raka lub przerzutów. Obecny poziom leczenia raka żołądka nie jest najlepsze z człowieka, większość ludzi pojawi się nawrót. Nawrót i leczeniu przerzutów raka żołądka jest słaba. Do otrzewnej zapobiegania przerzutów jest lepsze niż leczenie, po otrzewnej przerzuty, otrzewnej lub aorty brzusznej Podawanie leków niż po podaniu dożylnym całego ciała skutkiem jest znacząca …

Profilaktyki raka koncentruje się na “jedzenie” na

P: My również wspomniane Chiny, zwłaszcza, młoda populacja wzrasta częstość występowania raka żołądka, raka żołądka mają pewne środki zapobiegawcze?
Tang Yun: Jak pomóc młodzieży, aby zapobiec raka żołądka nie? Rozwijanie dobrych nawyków żywieniowych, jeść czy nie jeść ogórki, wędzone i nie jeść lub jeść mniej smażone jedzenie, nie jeść spleśniałe jedzenie, nie palić, nie pić mniej, jeść więcej świeżych warzyw i owoców, w celu zapewnienia warunków sanitarnych wody, stosować się do zdrowego stylu życia, odciążyć pracy i życia …

Trend od chorych na raka żołądka był młodszy nie jest przypadkowa, a jego głębokie przyczyny warte rozważenia. Jak mówi przysłowie, zapobieganie. W zakresie leczenia, wczesnego wykrywania i leczenia wczesnych. , Młode rodziny, społeczeństwa, filary państwa i nadziei, zdrowie jest zawsze w pierwszej kolejności.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s