Krewni chorych na raka żołądka należy wykrywania i zwalczania zakażenia Helicobacter pylori

Helicobacter pylori jest ważnym czynnikiem patogenny raka żołądka, w 1994 roku Światowa Organizacja Zdrowia i Międzynarodowa Agencja badań nad rakiem został sklasyfikowany jako czynnik rakotwórczy I klasy (np. Helicobacter czynnik rakotwórczy dodatnia). Rak żołądka może zastosować wzór (Correa mode), od powierzchownego zapalenia żołądka – zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka – metaplazji jelitowej – dysplazja – rak. Ewolucja Helicobacter pylori w tej roli ma się rozpocząć i promować rozwój występowania i rozwoju, zwalczania Helicobacter pylori może powodować lekkie odwrócenie zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka, żołądka toku powolnej ewolucji, a tym samym zmniejszenie częstości występowania raka żołądka.

To dlatego, że Helicobacter pylori infekcji i raka żołądka są ściśle powiązane, więc krewni pierwszego stopnia pacjentów z żołądka Helicobacter pylori należy przeprowadzić infekcji badania, jeśli jest H. pylori Zakażenie H. pylori powinno otrzymać zwalczania terapię.

Tydzień temu przyjęć do 37-letniego pacjenta płci męskiej, pacjenta ojciec zmarł z powodu raka żołądka, potem pacjenta siostra również w raku żołądka, z powodu odkrycia, było już późno, stracił dostęp do leczenia, nie śmierć jego siostry 50 lat. Pacjent, ponieważ często dyskomfort w jamie brzusznej ze szpitala u pacjenta już zrobił to raz przed gastroskopii, a następnie nagrać wyniki wskazują na obecność Helicobacter pylori u pacjentów z zakażeniem , ponieważ pacjenci nie czekać na wyniki, aby wyjść i wrócili do domu, więc Pacjenci nie otrzymujące eradykacji jedynie leczenie objawowe przy dużo leków, nie wydawać mniej pieniędzy, ale objawy nie znacznie poprawić objawy chorych, które nie mogą zostać poprawione w długoterminowym leczeniu po raz kolejny. Tym razem, ja osobiście zrobić gastroskopia pacjenta, pacjent nadżerki żołądka, patologia wskazówki żołądkowe zaczęły się kurczyć, Helicobacter pylori Zakażenie nadal istnieje, więc natychmiast otworzył recepty dla pacjentów z eradykacji u pacjentów przyjmujących jeden tydzień po skierowania, objawy pacjenta ulżyło już rozpoczął.

Pacjent jest krewnych pierwszego stopnia pacjentów z rakiem żołądka, i powinien przyjąć Helicobacter pylori eradykacji, a leczenie musi być sprawdzana w celu określenia, czy bakterie zostały wyeliminowane, oprócz pacjenta należy również przeprowadzić regularne endoskopia, w celu uniknięcia raka żołądka Gdy odkrycie leczenia szans zbyt późno i przegrane.
Rak żołądka nie jest straszne, musimy aktywnie zapobiegać raka żołądka, o historii rodziny chorych na raka żołądka oraz pacjentów z zanikowym zapaleniem błony śluzowej żołądka, zwalczania Helicobacter pylori powinno wykryć i infekcja , regularne badanie endoskopowe, podczas gdy w życiu należy zauważyć, że więcej żywności świeże warzywa i owoce, lekkie diety; wędzone i marynowane żywności nie sprzyja zdrowiu, za dużo soli w żywności jest również związane z występowaniem raka żołądka, palenie jest również związane z rakiem żołądka, ale badania wykazały, że bierne palenie może mieć na ciele bardziej niebezpieczne, więc w życiu, aby zwrócić uwagę nie tylko aktywne palenie tytoniu, ale także z dala od palaczy.

U pacjentów w wieku 40-50, kiedy nowy górnej dyskomfort brzucha i inne objawy lub poprzedniej zmiany objawów, zwłaszcza gdy występują trudności w połykaniu, niedokrwistość , czarne stolce, niewyjaśniona utrata masy ciała, uporczywe wymioty, żółtaczka , i na Masa brzucha, takie jak tzw niepokojących objawów, pacjent powinien być przyjęty jak najszybciej endoskopii, dążenie do wczesnego wykrywania raka, więc wczesne wykrycie raka, wczesna diagnoza i wczesne leczenie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s