Nowe rozumienie raka

Żołądka fine seria zindywidualizowanego leczenia holistycznego

Nowe rozumienie raka – raka to przede wszystkim obszar choroby

Liu Baorui tube Wunsian

Digestive Medicine Research Center w prowincji Jiangsu

Drum Tower Hospital of Nanjing University Medical Oncology Branch, Klinika Chirurgii Ogólnej

Pytanie: rak żołądka jest chorobą? Regional choroba?

Analiza: W ciągu ostatnich 20 lat, osób poprzez raka piersi, badania wykazały, że rak piersi w 2mm, zaczęła mieć angiogenezę, w teorii, można spekulować, że nowotwór może się rozprzestrzeniać z przepływu krwi układowej. Dlatego też, na raka piersi leczenie za pomysły zmian – Nie należy rozszerzać zakresu lokalnego wycięciu, dożylne chemioterapii systemowej powinna stać się podstawowym leczenie. W rzeczywistości, uznając, że rak piersi jest chorobą, że ludzie na raka piersi skoku świadomości, lokalne choroby piersi jest rzadko zagrażające życiu problemy i przerzuty systemowe wynikające z przerzutami do mózgu, przerzutów do płuc, przerzuty do kości i innych rozprzestrzenianie systemowego jest kluczem do zagrażającego życiu. Wpływ ten, to jest na ogół uważane za zasadniczo złośliwych nowotworów jest chorobą układową.

Jestem zaangażowany w raka pracy klinicznej leczenia, gdy mały lekarz, na obcej guza czytaniu literatury i wiedzy, ale także w dużej mierze przyjęta i poszerzyć swoje horyzonty. Wraz z wiekiem, do tej pory był główny lekarz z 13 lat i 10 lat doświadczony opiekun doktora, nauczyć się myśleć niezależnie dla problemów klinicznych.

Myślę, że rak jest przede wszystkim chorobą area! PhD z następujących instruktorów, licząc do 21 lat praktyki klinicznej mówi mi jeden niezaprzeczalny zjawisko: rak żołądka przerzuty poza przypadkiem brzuch wystąpienia jest bardzo niskie, a przede rozłożone wzdłuż brzucha, brzuch, powodując poważne niż transferu bardzo rzadkim wydarzeniem. Praktycznie wszystkie nowotwory pacjenci są spowodowane przeniesieniem brzucha (abdominal tumor nawrotu i inwazji otaczających tkanek, brzucha i miednicy rozproszone spread brzucha, przerzuty do węzłów chłonnych i przerzuty do wątroby) nie można uzyskać skutecznej kontroli, a ostatecznie zagrażającego życiu.

Problem: To uznanie dla raka żołądka terapia była pomocna?

Analiza: dogłębne zrozumienie raka metod leczenia będzie miało ogromny wpływ. Obecne sposoby leczenia ogólnie dożylnej chemioterapii, leki krwią bardziej równomiernie rozłożona w całym organizmie, brzucha nie ma szczególnego znaczenia. Rozpoznanie raka jest chorobą głównie po okolicy, będziemy bardziej zaniepokojony brzucha leczenia regionalnego narkotyków. Brzuch regionalnych farmakoterapia, która może obejmować dootrzewnowo chemioterapii, perfuzji, a nawet doustne leki mogą wnieść wchłanianie leków z opuszczeniem portal wątroby żył stężenia leku wzrosła, stając żyły podobnych leków poza prosty sposób . Co do specjalnych preparatów doustnych leków, narkotyków więcej zgromadzonych w węzłach chłonnych, to nasza pogoń leczenia.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s