Zapobieganie i leczenie raka żołądka

Według chińskich statystyk medycznych Stowarzyszenia wynika, że: w skali światowej raka są 934.000 nowych przypadków, 42% (prawie 40 milionów) liczba nowych przypadków w naszym kraju. W roku 2009, chiński rak żołądka zapadalność dla mężczyzn 37 przypadków na 100.000 kobiet na 100.000 w 17 przypadkach. Roczne nowo rozpoznaną Chin raka żołądka u pacjentów do 40 milionów ludzi, liczba ofiar z 30 milionów ludzi, rak żołądka jest trzecią najczęstszą Chin raka . Rak żołądka w naszym kraju zachorowalności i śmiertelności są dwa razy więcej niż średnia światowa, co około 2 do 3 minut jest Chińczyk zmarł na raka żołądka . To specjalnie wywołać raka żołądka etiologii Co? Żołądka , jak ją leczyć? Ta ekspertyza, aby porozmawiać o raka zapobiegania i leczenia.

· Co powoduje raka żołądka spowodowane?
· Jak leczyć raka żołądka?
· poradnictwo żywieniowe pacjentów z rakiem żołądka

Naukowcy wywiady z ponad 1000 mężczyzn w średnim wieku w okresie 14 lat badania follow-up. Podczas śledztwa, w sumie 68 osób, u których rozpoznano raka żołądka . Naukowcy z wyłączeniem innych skutków raka żołądka czynniki występowania znaleziono zakażonych Helicobacter pylori cierpi na raka żołądka ryzyka jest nienaruszone infekcji były 2,7 razy występowania palaczy, niepalący, ryzyko było 1,8 razy.

Eksperci wskazał, że całkowita posiłek, zwrócić uwagę na higieny żywności i prawa, zwiększy infekcji ryzyko tych bakterii, co żołądek wysoki. Współczesne życie nie prawo Oprócz preferencji posiłek wędzone, smak, pikantne jedzenie jest, podczas palenia, picia, to rak winowajcą. Starsze niż 40 lat, szczególnie palenia i alkoholu, którzy regularnie jedzą ogórki żywności lub polipy żołądka i żołądka operacja zrobić ludzie powinni mieć okresowe badania lekarskie w celu wczesnego wykrycia i leczenia.

Operacja jest najważniejszą z nich jest podstawowe sposoby leczenia, zwłaszcza dla wczesnego raka żołądka , operacja jest jedynym sposobem do utwardzenia. Wczesne i średniej żołądka operacja może, zgodnie z warunkami operacji, pacjenci są zalecane do zabiegu; pacjentów z zaawansowanym rakiem żołądka , zwłaszcza z przerzutami, radykalna operacja nie może sobie pozwolić, możesz zrobić kilka operacji paliatywnej, są bardzo ważne.
Znaleziono w naszym żołądku 2/3 należą do zaawansowanego raka żołądka , radykalna operacja nie może być wykonana, tylko mniej niż 1/3 osób zdolnych do zabiegu, który jest 1/3 ludzi, ani czysta wczesnym rakiem żołądka , czysty wcześnie rak żołądka wykrywalność jest stosunkowo niska. Po zabiegu zrobić większość ludzi ma potrzebę zrobić kompleksowe leczenie, takie jak chemioterapia, chirurgia, medycyna, leczenie biologiczne, lub radioterapii, tylko niewielka liczba pacjentów można zaobserwować po zabiegu sam. 2/3 pacjentów z zaawansowanym, przede wszystkim opierają się na terapii chirurgicznie.

Chemioterapia jest skrótem od chemioterapii, po wysłuchaniu wielu ludzi bardzo obawiać się, w rzeczywistości, nie ma potrzeby, mamy zimne jedzenie zimne kapsułki, zastrzyki z penicyliny, to nie są naturalne, głównie chemiczne syntezy, należą również do leków chemicznych .

Gastric cancer przedoperacyjna chemioterapia może się zdarzyć po raz pierwszy po uderzeniu i zabić objętość guza ulega zmniejszeniu, a tym samym zwiększenie szybkości resekcji. Obecnie żołądka przedoperacyjna chemioterapia została uznana na poziomie międzynarodowym można przeprowadzić szeroko zakrojone badania w kraju. Jest zrozumiałe, że w Chinach raka po rozpoznaniu, zasadniczo bardziej zaawansowanego raka żołądka . Resekcja chirurgiczna jest jedyną drogą do wyleczenia raka sposób, ale ogranicza się do wcześniejszych schorzenia choroby wczesnego raka żołądka pacjentów.

Dlatego poprawa szybkości resekcji jest poprawa raka przeżycie u chorych z praktycznych środków. Żołądka przedoperacyjna chemioterapia, znany również jako raka żołądka chemioterapii indukcyjnej, jego zaletą jest objętość guza ulega zmniejszeniu, a zmniejszenie guza i otaczających tkanek przylegania; może wolne poprzez zabijanie komórek rakowych, co aktywność biologiczna była hamowana, nie sadzenia reprodukcji, można skutecznie poprawić szybkość resekcji, istnieje prawdopodobieństwo poprawy cierpliwego przetrwanie.

W normalnych okolicznościach, pacjent powinien postępować zgodnie z następującymi zasadami:
1 Shaochiduocan: rozwijać dobre nawyki żywieniowe, regulaminowym czasie karmienia, regularne posiłki, stosować Jedz małe posiłki 5 do 6 posiłków dziennie jest właściwe. Staple dekorować jedzenie powinno być wybrane z jedzeniem miękkie i łatwe do strawienia, nie jeść zbyt dużo.
2, jeść miękkie potrawy i ryby: wczesne pooperacyjne będą wilgoci, płynne jedzenie, półpłynnej, miękkie dieta, normalnej diety, aby jeść. Ciecz dieta z ryżu, zupy, zupy warzywne, korzeń lotosu jest właściwe, należy unikać żywności będzie wywoływać wzdęcia. Półpłynnych dieta powinna wybrać wysokobiałkowe, wysokokaloryczne, wysoki witaminy, o niskiej zawartości tłuszczu, świeże, lekkostrawne jedzenie. Najlepszym źródłem białka zwierzęcego jest ryba nie tylko jako bogaty w zawartości białka i skład aminokwasowy i wzajemny stosunek człowieka są podobne do wykorzystania białka ryb 96%, tłuszcz rybi zawierający nienasycone kwasy tłuszczowe wyższa, i łatwe do przyswojenia, więc zachęcamy jeść więcej ryb, takich jak żółty Makrodon, karp i tak dalej.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s