Cięcia w kierunku żołądka młodzieży

Młoda nowotwór jest młodszy niż 30 lat cierpi na raka żołądka . Z poprawą diety, rak żołądka częstość spadła, ale na ogół są one młodszy wiek chorego. Mniej przypadków wczesnej, wysokim stopniu złośliwości, wymioty widoczny, niedokrwistości i krwawienia, wysoki odsetek kobiet chorych rozpoznano długo i błędnie, rokowanie jest złe, młodzi ludzie z rakiem żołądka ‘s głównych cech. W celu uzyskania wczesnego wykrywania choroby, młodzi ludzie z niewyjaśnionych zmęczenia i niedokrwistości , ból w górnej części brzucha, nudności, wymioty, brak łaknienia i objawów brzusznych masowych powinny przyciągnąć uwagę.

Zdrowia w rachunku bieżącym dusi życie, młodzi ludzie chcą uniknąć potencjalnie rakotwórcze wewnętrzne obcego agresję. Dieta utrzymać dobrą dietę, regularne posiłki, szczególnie śniadania. Należy unikać spożycia smażone, wędzone i solone żywności. Powinno być prawo życia, pewnego czasu codziennie ćwiczyć, unikać całą noc. Zamknij limitu alkoholu.

Oprócz tych środków zapobiegawczych, zidentyfikować problemy i aktualne leczenie. Badania wykazały, że 11 i rak żołądka leczenie chirurgiczne, różnica między młodych i starszych, nie jest oczywiste, mają lepszą skuteczność klasy, po 2-letnie przeżycie 90%. Zaawansowany rak żołądka (trzy i cztery) leczenie chirurgiczne jest słaby, skłonny do przerzutów i nawrotów po zabiegu, 2-letnie przeżycie jedynie 20%. Gastroskopia znajduje raka żołądka , “magiczny”. Past, ludzie obawiają się gastroskopii, że byłoby bardzo trudne do zaakceptowania, bardzo odporne. Teraz, wraz z rozwojem bezbolesnego endoskopii, przyjęcia gastroskopia ludzi do znacznego wzrostu, w szczególności wśród młodzieży.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s