Dyskomfort w raku żołądku jak najszybciej zrobić endoskopię

Ostatnio, ludzie często pytają mnie, otoczony przyjaciółmi jest zbyt rak żołądka, rak żołądka jest na całym świecie jednym z najwyższych częstości występowania nowotworów złośliwych, China jest częste występowanie w kraju, w rankingu trzecim największym wszystkich nowotworów pozycji. Wyświetlanie informacji: roczne nowo rozpoznaną Chin chorych na raka żołądka 40 milionów ludzi, zginęło 30 milionów ludzi, około 90% pacjentów zdiagnozowano, gdy już zaawansowane. W ostatnich latach, pokazując młodszego trendu, liczba młodych ludzi cierpiących na raka żołądka podwoiła się ponad 30 lat temu. Średnio co minutę 753 Chińczycy cierpiący na nowotwory przewodu pokarmowego.

Obecnie przyczyną raka żołądka nadal nie do końca jasne, szereg czynników, takich jak rak żołądka, takich jak styl życia i dieta, czynniki środowiskowe, predyspozycje genetyczne, czynniki psychiczne, niektóre choroby, takie jak przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, polipy żołądka i żołądka Helicobacter pylori zakażenie i tak dalej z rakiem żołądka mają pewien związek, więc wczesne wykrywanie, wczesna diagnostyka, wczesne leczenie jest kluczem od raka żołądka.

Niestety, na początku rak żołądka, stwierdzono jedynie niewielkie lub nie ma objawów, objawy te często nie powodują uwagę ludzi, powinny być traktowane jako ” niestrawności “, takie jak łagodny dyskomfort w jamie brzusznej, odbijanie, zgaga, kwaśne odbijanie, wzdęcia, objawy te trudne i przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka różnica faz. Gdy progresja guza późno może wystąpić z przewlekłym bólem brzucha, wymioty, zaburzenia połykania, wymioty, biegunka krwawa, utrata masy ciała, utrata apetytu, niedokrwistość , itp., są czasami znajdują się na lewo od małej szyi z twardych grudek, są to wyniki zaawansowanego raka żołądka.

Po pierwsze, musimy przywiązywać wielką wagę do rozwijania dobrych nawyków.

Kiedy dyskomfort w nadbrzuszu, na początku kontroli. Życie, często niektórzy ludzie po prostu udać się do apteki, żeby kupić narkotyki, po zrobieniu objawów, a zatem nie ma dalsze badania, w rzeczywistości jest to dość niebezpieczne, ponieważ choroby żołądka, takie jak zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka, bierze jakieś leki, zwłaszcza leki, które zmniejszają wydzielanie kwasu żołądkowego, powodują dyskomfort brzucha objawy zostały złagodzone, ale guzy żołądka, owrzodzenia nowotwory, szczególnie w czasie przyjmowania tych leków pojawiają się także objawy, to dać ludziom “leczenia chorób” iluzja spowodować opóźnienia choroby. Klinicznie, u pacjentów z zaawansowanym rakiem żołądka często spotykanych powodu objawów po przyjęciu leku złagodził na leki długoterminowej, a nawet do jednego roku lub kilku lat, co prowadzi do nowotworu przegapić najlepszy okres leczenia, nie może być usunięty, to jest godne pożałowania.

Dlatego też, gdy jest uczucie dyskomfortu w żołądku, należy zrobić to sprawdzić? Klinicznie, najczęściej stosowanym sposobem jest do górnego odcinka badania posiłku baru i endoskopii, dwa wzajemnie się uzupełniają, ponieważ podczas wykonywania endoskopii biopsji chorej tkanki, więc sprawdzanie poprawności tego ostatniego jest wysoka, nawet do 98%.

Zaproszony do endoskopii, więc dużo strachu, a nawet strach, ponieważ proces tubusu obiektywu jednostki endoskopii na podrażnienie gardła nieznośny, bardzo bolesne, w rzeczywistości, wraz z rozwojem technologii, a teraz z nowym elektronicznym gastroskopem nie dłuższy niż kiedykolwiek, a jego barrel fine soczewki miękkie, dobre zgodności, w połączeniu z praktykami operacyjnymi lekarz prawidłowo, kilka minut do zakończenia badania, pacjent po prostu czułem się trochę chory, nie ma wiele bólu. W ostatnich latach, gastroskopia przeprowadzona, może melomanami bezboleśnie “spać” i zakończenia inspekcji, ma się czym martwić.

Diagnoza raka nie jest trudne, kluczem jest uwaga. Dlatego też, gdy górna dyskomfort w jamie brzusznej, ból, uczucie pełności po jedzeniu, utrata apetytu, utrata masy ciała, zmęczenie i niewyjaśnione krew w stolcu, czarny, smolisty i inne objawy, należy zwrócić szczególną uwagę, należy najpierw udać się do zwykłego szpitala sprawdza formalne W jasnej przyczyny przed dokonaniem formalnego leczenia, nie może być opóźnione. Dla osób cierpiących na przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka, polipy żołądka i złośliwej anemii , żoładka i rak żołądka w rodzinie z grup wysokiego ryzyka, ale także mieć regularne badanie endoskopowe zaleca sześciu miesięcy lub lat, aby zrobić gastroskopii.

Leczenie raka żołądka jest ściśle związane z odkryciem prędzej czy później, raka żołądka, leczenie chirurgiczne powinno być korzystne. Badania pokazują, że wczesny rak żołądka, może być całkowicie utwardzona operacją, nawet bez zabiegu chemioterapią i radioterapią, ale z opóźnieniem, co gorsza leczenie, takie jak kliniczna cztery, pięć raka współczynnik przeżycia po zabiegu jest mniejsza niż 10 %, pokazując, że wczesne wykrycie jest bardzo ważne.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s