Gastroskopia małe nadprzyrodzone

Wraz z postępem technik endoskopowych, nie tylko na rutynowej endoskopii diagnostycznej i owrzodzenia stwierdzono, raka i innych chorób. Teraz, gdy już dostępny do koagulacji i terapii przezcewkowej, hemostazy wstrzyknięcia leku, ciała obcego, gastrostomii przezskórnej endoskopowej, przełyku i odźwiernika dylatancji terapia zwężenia, tak, że pacjenci mogą uniknąć operacji, leczyć poważne żołądka choroby jelit .

Najbardziej godne uwagi jest endoskopowa resekcja śluzówki (EMR) i endoskopowych podśluzówkowym rozwarstwienie (ESD), może być na początku żołądka resekcja przeprowadzono z kontuzji, pooperacyjny ból, łagodny, szybko odzysku i charakterystyki rozładowania, zostały wczesnego raka żołądka jest jednym z minimalnie inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Wczesny rak żołądka jednorazowe endoskopowa resekcja, pacjent osiągnął ponad 85 procent pięcioletniego przeżycia.

Endoskopowe metody leczenia charakteryzuje się,

Korzyści:

1 trauma, pooperacyjne czynności narządów odzyskane szybko, ból może być łagodna i łóżko wcześnie;

2 w chirurgii zamkniętej stan, aby uniknąć operacji otwartej czynników zewnętrznych;

3 traktowanie podczas nagrywania, jak leczenia pooperacyjnego i wymianę uniwersytecką zapewnia intuicyjny danych obrazu.

Wady: pooperacyjne badanie histopatologiczne potwierdziły kikut jeśli pozostały raka i nowotworów naciek błony podśluzowej następujących przypadkach, trzeba dodać operacji laparoskopowych lub resekcji.

Dla wczesnego raka żołądka w diagnostyce, techniki endoskopowe są też nowe narzędzia, które jest wzmacniane barwnik endoskopii i endoskopowe USG. Endoskopowe USG i USG endoskopowe z podwójną funkcję, jest pod nadzorem endoskopii przewodu pokarmowego, dróg podejrzane zmiany chorobowej, USG sentinel.

W szczególności, z przodu montażowej endoskopii innej częstotliwości elektronicznej sondy ultradźwiękowej, gdy endoskop do jamy ciała, kształt jamy endoskopu bezpośrednich obserwacji, podczas gdy w tym samym czasie rzeczywistym USG, w celu uzyskania poziomu cechy histologiczne ścianki rury i obrazów USG okolic narządów sąsiednich, zatem dalsza poprawa diagnostyki i leczenia endoskopowego i USG, można znaleźć konwencjonalne B-USG, CT nie może być znaleziony w pokarmowego, wątroby i dróg żółciowych i trzustki zmian małych, z nieinwazyjnym, bolesne, dokładności diagnostyki, itp. .

Endoskopowa ultrasonografia w diagnostyce wczesnego raka żołądka i dodatkowe badanie rak rokowanie jest szczególnie ważne. Powiększanie endoskopii można powiększyć z 70 do 150 razy, jak wysokiej rozdzielczości, dzięki drobnym strukturę powierzchni błony śluzowej przewodu pokarmowego wyraźniej obserwować wygląd powierzchni śluzówki otwory kanałowe mikrokrążenia i charakterystyka; specjalne w endoskopii barwienie błony śluzowej, a mianowicie barwienie endoskopii, zrobić wyraźne granice z uszkodzeń otaczających tkanek, zmiany jasno pokazują kształt i zakres krawędzi. W związku z tym wzmacnianie barwienia przez endoskopię unikalnej zasady, pomóc w identyfikacji wczesnego raka żołądka , w celu wykonania dalszych leczenia endoskopowego.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s