Istnieje ponad cztery młode raka

Wielu ludzi sądzi, że rak to “szef rak” jest chorobą osób starszych, ale w rzeczywistości tak nie jest. Wiele szpitali zgłoszone 35 młodych ludzi w wieku poniżej raka żołądka , co stanowi żołądka 6% z ogólnej liczby 11%. Na podstawie Chin żołądka śmiertelność z grubsza szacuje, że co roku jest “boss rak” zabił około 9000 do 10000 młodych ludzi!

1 więcej niż kobieta w średnim wieku, raka stosunku płci 3:2, a młody raka było 01:01, a nawet kobiet niż mężczyzn. Niektóre pacjentki do wykrywania raka jajnika w późniejszych, “sześciu kroków” występujących w raku żołądka jest. Zjawisko to może być związane z wiekiem kobiet aktywność hormonalną.

2 więcej atypowych objawów u osób starszych, jeśli żołądka objawy nie są typowe, a następnie, jak ból brzucha i dyskomfortu, utrata apetytu, nudności, wymioty, zmęczenie, utrata masy ciała i innych objawów, można znaleźć w różnych żołądka i jelit i choroby ogólnoustrojowe , to młody człowiek, jeszcze bardziej nietypowe objawy, zjawisko to może być związane z fizyczną młodzieży i tolerancji strong o.

3. Stopa misdiagnosis misdiagnosis więcej tak wysokie, jak 27%, co oznacza, że co cztery osoby w nie błędnej diagnozy. Młoda rak często noszą zapalenie żołądka, choroba wrzodowa, dyspepsja kapelusz i zużyte już zużycie, sam błąd, choć czasem się endoskopię lub posiłek baru, nie może być w stanie znaleźć raka wskazówki.

4 wyżej cechy patologiczne nowotworów złośliwych tu jest do tego celu. Wśród młodych ludzi, bardzo złośliwy gruczolakorak śluzowy, słabo zróżnicowany gruczolakorak w porównaniu z liczbą osób starszych i bardziej.

Liczymy na młodych, nieostrożny, nie w czasie, aby sprawdzić cierpliwe powody; uprzedzeń, wystarczająco szczegółowe, to personel medyczny błędnej diagnozy przyczyn.

Młodzi ludzie, proszę bądźcie czujni!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s