Jakie są objawy wczesnego raka żołądka

Pracy klinicznej, spotkałem wielu pacjentów do poszukiwania leczenia wysokiego napięcia, podejrzenie miała ” raka “, ponieważ jest to uczucie dyskomfortu w następujący sposób: wzdęcia, bóle brzucha, odbijanie, kwaśne odbijanie, zgaga, itp., u niektórych pacjentów bez żadnego dyskomfortu, tylko sąsiad , przyjaciel lub członek rodziny miał raka , podejrzewa, że miał raka , to w jaki sposób ich wczesne wykrycie raka żołądka zrobić? Poniżej znajduje się krótkie wyjaśnienie:

1, co jest pierwszym jasne wcześnie rak żołądka ?

Istnieją cztery poziomy normalny żołądek od wewnątrz to: błony śluzowej, podśluzowej, mięśniowej i błony surowiczej. Najprościej mówiąc tkanka nowotworowa najechał podśluzowej, ale nieprzekraczającej podśluzowej, żeby żołądka rak jest wcześnie.

2, wczesny rak żołądka jakieś konkretne objawy?

Wczesny rak żołądka mówić prawdę żadnych szczególnych objawów. Ponieważ na początku choroby, nie ma odpowiedniego objawy. Większość klinicznych wczesnego wykrycia raka z powodu dolegliwości brzuszne ustaleń wspólnych endoskopowych leczenia, również niektóre w badaniu lekarskim znaleziono kiedy, niektóre są źli, ponieważ funkcja przewodu pokarmowego VD staje się objawy, endoskopia znaleziono wczesnego raka, Więc niektórzy ludzie myślą, że to jest zbyt zły, rak, to nie jest.

3, jak wykryć wcześnie raka żołądka ?

Rak żołądka z genetyki, diety, środowiska i tak dalej. Tak więc, nie ma raka w rodzinie populacji 45 lat i tak najlepszy badania lekarskie , lub w rodzinie, kto pierwszy odkrył raka przed ukończeniem 5 lat badania lekarskie , koniecznie zapoznaj się endoskopię. Lubią jeść wysokiej soli, smażonych potraw, marynat, uwagi itp. z tłumu, ale także warunkiem żołądka. W raka żołądka występowania wysokiej osób endoskopowych najlepiej regularne.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s