Młodzi ludzie, jak zapobiegać nowotworom?

One, żołądka stają się zagrożeniem dla młodych poważnych chorób

Autor 40-letniego znajomego mężczyzny rzadziej skarżą się na dolegliwości żołądkowe, do rozpoznania szpitalnego przewlekłego zapalenia błony śluzowej żołądka. Bo to jest jednostki kręgosłup, zajęci pracą i wina społecznego okazjach rynku, trzeba trochę brzuch muzyka, nie zapomnij wziąć leku w tym samym czasie. Szybkie tempo życia i bardzo nieregularne. Udaliśmy się do świąt, rozrywki i więcej rynku wina kilka dni temu, żołądek przyjaciel wreszcie się trzymać, do szpitala na gastroskopii. Raport inspekcji wyszło: zaawansowanego raka żołądka. Żona look zemdlał. Kilka dni temu w dużej znanego telewizyjnego programu reżysera Chen także z powodu raka żołądka zrobione ponad życiu 40-letnich. Ta historia ma miejsce wokół nas coraz więcej. Co powoduje, że młodzi ludzie na wysoką częstość występowania raka żołądka nie?

Ogólnie uważa się, że tylko w średnim wieku na raka ludzi. Ale ta sytuacja nie jest zgodne z aktualnymi trendami. Eksperci zauważył: Wiele danych wskazuje, że w ostatnich latach częstość występowania raka żołądka było coraz młodszych i młodszych grup wiekowych. Według chińskiej Anti-Cancer Association statystyk, częstość występowania raka żołądka w ciągu 40 lat do wieku 60 lat większość, co stanowi 70%. Jednak w ostatnich latach, szczyt występowania został przeniesiony do 35 lat do wieku 55 lat, co stanowi 68%, szczególnie młodych ludzi w wieku od 19 do 35 lat częstość występowania raka żołądka wykazały wyraźną tendencję wzrostową w ostatnich siedemdziesiątych wieku dwukrotnie. Dlatego problem spowodował uwagę młodzieży żołądka. Rak żołądka w porównaniu z ogólnymi, młodych ludzi są dość charakterystyczne dla raka żołądka:

Młode kobiety znacznie wzrosła częstość występowania raka żołądka: częstość występowania raka żołądka jest zazwyczaj wyższa u mężczyzn niż u kobiet, mężczyzn do kobiet stosunek 2,3 do 3.6:1 a młodych kobiet częstość występowania raka żołądka wzrasta, mężczyzn do kobiet stosunek 1:1,3 do 2,6. Dane pokazują, że w młodej raka żołądka u młodszych kobiet częstość występowania. W histologicznej klasyfikacji, młode kobiety VD ludzie z rozproszonych niezróżnicowanych kobiet głównie młodych wykazują wyższy stopień żołądka nowotworu.

Occult objawy kliniczne, brak specyfiki: wczesne stadium raka żołądka u młodych mężczyzn bez klinicznych objawów, jeżeli objawy nie występują, jest tylko łagodny ból straty dyskomfort w nadbrzuszu, niestrawność, utrata apetytu i masy ciała. Objawy te nie mają specyfikę raka. Większość pacjentów są często błędnie uważa się za cierpienia ogólne zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzody żołądka i inne łagodne, długo nalegał ogólnego leczenia, do ponownego rozpoznania. Niektóre pacjentki z rakiem żołądka w ciążach łatwiej przeoczyć, często brak łaknienia, odbijanie, nudności, wymioty, zmęczenie i inne objawy, błędne ciąża, bez dalszego rozpatrywania.

Łatwo łączy się na krwawienia z przewodu pokarmowego : młody mężczyzna z rakiem żołądka jest wysoki, szybki wzrost guza ukrwienia obwodowego, łatwo tworzyć rakowe wrzód, krwawienie powodujące, a nawet perforacji żołądka, może spowodować poważne krwawienie z powodu częstego niedokrwistości . Istnieją dane naukowe, żołądka krwotok zwykle stanowiły tylko 10% do 30%, podczas gdy młodzi ludzie są dość częste krwawienie żołądka, 50% do 60%. Ale niektórzy z tych młodych raka może być ból brzucha, a krwawienie z przewodu pokarmowego , jako pierwszy objaw.

Szybki postęp, przeniesienie powszechne: młody mężczyzna żołądka i szybkiej progresji przerzutów wcześniej, szybciej i szeroki zakres. Wyniki badań zostały zgłoszone, młody wystąpienia raka do pierwszej wizyty z średnim czasie 2,4 miesięcy, a wystąpieniem objawów do rozpoznania raka żołądka średni czas od 6,8 miesięcy. Badanie pacjenta stwierdzono wstęp mają przerzuty stanowiły 50%, a obrzęk brzucha, który może dotknąć szybko do 60% do 75%, trzy razy wyższy niż średni żołądka wokół. Istnieje wiele pacjentów z rozpowszechnionych przerzutów występują na początku, w celu przeniesienia do węzłów chłonnych jamy brzusznej i węzłów chłonnych lewej nadobojczykowe tyle, przeniesiona na wątrobę, płuca, kości i układu moczowo-płciowego nie są rzadkie.

Błędne rozpoznanie: początek raka młodzieży gdy 50% błędnie jako wrzody żołądka.

Badanie młodych ludzi na następujące zalecenia:

1 młodych ludzi do udziału w zdrowe, powinniśmy skupić się na “zdrowie” kwestii, w szczególności pracownicy umysłowi;

(2) cierpi na zapalenie żołądka, wrzody i innych łagodnych chorób młodych mężczyzn i kobiet, w czasie leczenia w tym samym czasie, należy zwrócić uwagę na przegląd stanu;

3. W przypadku nowej “zmiany” pojawia się, w tym czas trwania bólu żołądka, zmieniającego się charakteru bólu, zmiany w nawykach żywieniowych, zmiana rytmu wypróżnień, ale również zwrócić uwagę na czas kontroli, nie odmawiają endoskopii i biopsji w celu wykluczenia zmian nowotworowych;

4 młode kobiety, takie jak nieprawidłowe “reakcji ciąży” musi być zrobione na temat wykluczania “brzucha złe weneryczne zmian “kontroli.

Dwa, młodzi ludzie muszą wiedzieć, zapobieganie raka żołądka wiedzy

Niezdrowe nawyki, takie jak brak snu, jedzenia niech żołądka zbliża młodych ludzi. Tak więc, aby zrozumieć te czynniki ryzyka, aby lepiej zrozumieć wiedzę o prewencji. Zmiana w niewłaściwy stosunek do życia – 40 lat temu, aby brać życie za gotówkę, po 40 roku życia, aby mieć pieniądze na życie. Zmień niezdrowe inercji myślenia, dbałość o sprawdzanie zdrowia.

“Złe nawyki + ciśnienie robocze + czynniki genetyczne,” uważa się, że spowodowane przez wysoką częstość występowania raka żołądka. Zostały wyraźnie wymienione w grupach wysokiego ryzyka, “list”, w tym zakażonych Helicobacter pylori (Hp), palenie tytoniu, spożywanie alkoholu, preferencje solone wędzone jedzenie, chirurgii żołądka, choroby nowotworowe rodzinnych, wywiad rodzinny raka żołądka, złośliwe niedokrwistość , krwi i tak dalej. Brak snu, nieregularne odżywianie jest również ważny powód.

Rak żołądka Sniper, najważniejsze jest screening. “Aby kontrolować, a nawet zmniejszyć częstość występowania raka żołądka, klucz jest wymagany w obszarach wysokiego ryzyka oraz do przeprowadzenia grup wysokiego ryzyka, w tym baru przesiewowych HP lub endoskopowe badanie żołądka przesiewowych.” Tumor operacja ekspert profesor Zhang Lin powiedział.

Grup wysokiego ryzyka powinny zwrócić szczególną uwagę. Mężczyźni w wieku powyżej 40 (jak uzależnieni od alkoholu, a następnie 35-letni należy zauważyć) niewielki ból brzucha, powinien udać się do kliniki na badania endoskopowego, w dodatku, objawy niestrawności i dłuższy czas trwania, nie ma poprawy po leczeniu objawów oczywiste, przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka, złośliwa anemia , polipy żołądka, łagodny wrzód żołądka i innych chorób pozostałości, należy również zwrócić szczególną uwagę. “Od początku rozwoju raka żołądka progresji czas trwa około 3-4 lat, więc grupy wysokiego ryzyka, co 6-12 miesięcy, aby zrobić kontrolę.”

Uważaj na wczesnych objawów raka żołądka. “Occult nowotworowe objawy są często związane z zapaleniem błony śluzowej żołądka, wrzód trawienny podobny, dzięki czemu ponad 70% pacjentów z rakiem żołądka rozpoznanym w zaawansowane, więc ogólnie 5-letnia przeżywalność raka żołądka jest tylko 20%, ale tylko wtedy, gdy błona śluzowa żołądka ściany żołądka warstwa, pięcioletnia przeżywalność może osiągnąć 95%. ”

Eksperci sugerują, że jeśli jest dyskomfort w jamie brzusznej, ból w klatce piersiowej, uczucie pełności po jedzeniu, utrata apetytu, utrata masy ciała, zmęczenie, częste wymioty noc Sushi i bez soku żółciowego, czarny, smolisty i inne objawy, należy skonsultować się z lekarzem bezzwłocznie .

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s