Młodzi ludzie muszą być czujni raka zrobić?

Wielu ludzi sądzi, że rak jest chorobą, w podeszłym wieku, ale nie jest to przypadek. Wiele szpitali i nasze własne raporty kliniczne, 35 lat młoda nowotworowe o raka całkowitej 8% do 10%. W rzeczywistości, wielu młodych raka pacjentów, gdy leczenie jest często bardziej zaawansowana, przede wszystkim z własnym nieostrożny, nie zaznaczaj odpowiednie i aktualne leczenie.

Młoda raka ma następujące cechy:

(A) jest stosunkowo wysoki stopień złośliwości: To jest przede wszystkim do celów cech patologicznych. Większość młodych raka żołądka jest bardziej powszechne w słabo zróżnicowanym gruczolakoraka i sygnet rak komórek, w porównaniu z liczbą starszych nowotworów pacjentów jest wysoka.

(2) błędnej diagnozy i więcej: Ponieważ wiele osób często myślą o sobie jako zapalenie błony śluzowej żołądka, niestrawność , w niektórych przypadkach może nawet nie robić gastroskopii może znaleźć raka wskazówki.

(3) Udział kobiet w wieku powyżej żołądka Dzień: Młodzież raka żołądka w proporcji kobiet często stanowi 60%.

(4) Multi-eating kolacja i konserwowane pokarmy.

(5) szybki postęp powszechnego przerzutów. Według doniesień, młoda raka więcej niż 50% z przerzutami odległymi, brzucha wyczuwalny masa może wynosić do 60% ~ 80%.

W związku z tym, mamy następującą radę dla młodych:

() Młodzi ludzie uczestniczą w badaniu, należy zwrócić uwagę na ich problemy żołądkowe.

(2) cierpi na przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka i innych chorób z młodych mężczyzn i kobiet, do prowadzenia regularnej terapii medycznej i okresowo.

(3) młode kobiety, takie jak nieprawidłowe “reakcji ciąży”, jak również bardziej uważnie, robiąc zło na rozwiązywaniu problemów żołądka wenerycznych staje się kontroli.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s