Można bardzo podejrzewa diagnoza raka żołądka, takich jak chirurgia natychmiast

Pacjenci z brzucha dyskomfortu po posiłku dwadzieścia trzy godziny będą czuć zgaga, poposiłkowej ulgę, nie może się przeziębić. Obecnie duch dobry, bez zmęczenia, bez utraty wagi. Marca w Nanjing Gulou szpitala MRI wykazało, przewodu żółciowego wspólnego kamienie, na tydzień przed wydaje się czarny, prawie dwa dni, ale normalne w gastroskopii Luhe Szpital Powiatu Ludowej pokazuje angulus ma średnicę 1,5 cm nieregularne wrzody, żółty i mchu pokryte było bardzo podejrzane żołądka biopsji raport out środę po południu. Około dziesięć lat temu zrobił cholecystektomii, przewód żółciowy wspólny po kamieniach nawrotu po leczeniu poprawie leczenia. Przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka historia. Zgłoś biopsji zdiagnozowano raka żołądka , choroba nie może już martwić o opóźnienie, proszę nam pomóc Yao Zhuren do przyjrzenia się, jak najszybciej określić chirurgicznie program w Wojewódzkim chirurgii szpitala, to mamy czekać w łóżku?
Jiangsu Provincial pokarmowego onkologii YAO szpitala chirurgicznego prawej: Jeśli patologii jasnego przedoperacyjnej chemioterapii interwencyjnego, jak tylko jest to możliwe, w tydzień po zabiegu, do resekcji można rozważyć dwa razem. Dodatkowe łóżka pierwsza, chirurgii Hou Idź Pozytywne łóżko.
Pacjent: Dziękuję Yao Zhuren biorąc odpowiedź! W środę po południu będzie raporty biopsji, takie jak diagnoza, mam nadzieję, że da się z kliniką czwartek i poprosić Yao Zhuren chirurga pracy, co jest bezpośrednio związane z numerem? Bardzo martwi się o wiszące nie zobaczyć swoją liczbę ekspertów, aby opóźnić chorobę. Również zapytać, czy pacjent, gdy pacjent musi podróżować razem? Pacjent nie wie o swoim stanie.
Jiangsu Provincial Hospital pokarmowego Chirurgii Onkologicznej YAO Rights: czwartek po południu na linii, aby móc spędzać razem Chodź, chcesz sprawdzić ciało.
Pacjent: Yao Zhuren Witaj, bo patologia nie jest jasne, w szpitalu Luhe Ludowy Rejonowego sugestia, że do Hospital Luhe Ludowy okręgowego, kątowników żołądka i bloczki parafinowe do Departamentu Wojskowego General Hospital patologia, konsultacje ekspertów, za żołądka duże B komórek chłoniaka , zaleca się, aby kontynuować badania genetyczne. Co my jesteśmy tutaj, aby przejść bezpośrednio do dochodzenia lub w wojsku General’ve sprawdzane wyniki przyjdzie?
Jiangsu Provincial pokarmowego onkologii YAO szpitala chirurgicznego prawej: całkowita szpital sprawdzić dobre wrócić.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s