Nasz młody 30 lat częstość występowania raka żołądka podwojenia

Według doniesień, roczne nowo odkryte w Chinach raka pacjenci z 400.000, co stanowi 42% częstości występowania na świecie, w tym Shandong, Jiangsu, Henan i Fujian i innych obszarów przybrzeżnych są nowotwory w zakresie wysokich i nowych wystąpienie raka żołądka pacjentów wykazywały tendencję młodszy, młodych ludzi w wieku poniżej 30 raka żołądka wzrosła od 1970 roku do 1,7% do 3,3%, ponad dwukrotnie.

Rak żołądka częstość występowania zwiększa się z wiekiem na ogół znacznie większa częstość szczyt 50-80 lat, ale obecne dane kliniczne, młody rak częstość gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich pięciu lat, 19-letni latków -30 lat Rak zapadalność w ciągu 30 lat podwoiła się. Młodzi raka pacjentów, częstość kobiet jak mężczyzn dwa razy, co może być związane z tym etapie kobiet związanych ze zmianami poziomu estrogenów, niektóre kobiety również znaleźć towarzyszy raka piersi . Młoda Rak charakteryzuje się stosunkowo wysokim stopniu złośliwości, proste zmiany wcześnie, wielu pacjentów nie został uznany za przeniesienie.

Bo cierpienie późnym średnim wieku raka może być spowodowany przez: stres, ciśnienie pracy, poważny brak snu, nieregularne diety, nieregularne życie, jak wędzony, sól duży, żywności pikantny, uzależnienia tytoniu i alkoholu, zanieczyszczenie środowiska i innych czynników .

Jeśli możesz znieść zmian ograniczonych do błony śluzowej stwierdzono zmian, 5-letnie przeżycie może osiągnąć 95%, ale naszego wczesnego raka żołądka stopy diagnostyki mniej niż 10% raka żołądka u pacjentów z 5-letnią przeżywalność mniej niż 20%, podczas gdy w Japonia, wczesnym rakiem żołądka stopa diagnoza może osiągnąć 68%. Żołądka okultystyczne objawy są często związane z zapaleniem błony śluzowej żołądka, objawy wrzodowej są podobne u pacjentów z dyskomfortu w nadbrzuszu, ból, poczucie sytości po posiłku, utrata apetytu, utrata masy ciała, zmęczenie, częste wymioty Sushi przez noc i bez soku żółciowego, czarny, smolisty, itp., powinny skonsultować się z lekarzem tak szybko, jak to tylko możliwe. W przypadku raka żołądka w populacji wysokiego ryzyka, takich jak zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka, polipy żołądka, złośliwą anemię , wycięcie żołądka, i rak żołądka historia rodziny ludzi, powinny być co najmniej raz na dwa lata do endoskopii w celu ułatwienia wczesnego wykrywania i wczesne leczenie.

Zapobieganie żołądka Porady:

1. Jeść czy nie jeść ogórków
(2) Nie wolno jeść i jeść wędzonych potraw i smażonych potraw
3. Jedz mniej soli
4. Nie wolno palić, pić mniej
5 rozwijać dobre nawyki żywieniowe
6. Jedz więcej świeżych owoców i warzyw
7 Ochrona wody pitnej
8. Agresywne leczenie żołądka zmian przedrakowych, zwalczania Helicobacter pylori

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s