Nie musi prowadzić do przewlekłego zapalenia błony śluzowej żołądka, żołądka

50 osób powyżej występowania wiek przewlekłego zapalenia błony śluzowej żołądka o 50%. Pracy klinicznej, często spotykamy u niektórych pacjentów, ale na “przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka,” sprawozdania z inspekcji, zmartwiony, zmartwiony, niespokojny, zmartwiony, że prędzej czy później zamieni się w raka .

To poczucie strachu? Zapalenie błony śluzowej żołądka i raka żołądka pomiędzy tym, co to ma znaczenie w końcu?

Po pierwsze, żołądka preludium

Rzym nie został zbudowany w jeden dzień, rak żołądka częstość nie na noc, co jest. Rak żołądka częstość występowania nie jest normalne komórki nabłonka żołądka by nagle przekształca się komórek rakowych, ale raczej proces stopniowy. W rozwoju raka żołądka przed, często ulegają dość długi proces zmiany przedrakowe. Takich jak przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka, polipy żołądka, żołądka resztka po zabiegu, złośliwą anemię i zaburzenia żołądkowe przerostowych olbrzymich, należy do żołądka na “przedrakowych chorobę,” będą występować rak żołądka ryzyko znacznie wzrosły. Jednym z najczęściej wtedy, gdy liczba przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka.

Po drugie, etiologia przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka kompleks

Mogą być związane z palenia, alkoholizmu, narkomanii, przepracowany, obniżenie nastroju, i tak dalej, częściowo przez utrzymującą się przewlekłym zapaleniem żołądka powierzchownym ewoluowała, również część choroby autoimmunologicznej. Jako przedrakowego choroby przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka, nabłonek jelitowy może być dalej dysplazja i rak, rak i stóp czas ich trwania i dotkliwość historii. Dlatego, u niektórych pacjentów może rzeczywiście go “przewlekłe powierzchowne zapalenie żołądka – przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka – metaplazji jelitowej – dysplazja – rak , “ta ścieżka.

Po trzecie, bezzasadne bez potrzeby

Wielu pacjentów z rozpoznaną zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka, wiem przedrakowe, chorobach nowotworowych i strach o uciążliwości myślenia, martwi się przez cały dzień, co nie jest absolutnie konieczne. Żołądka przedrakowe choroba nie jest równa po raka , które są dwa różne procesy patologiczne. Większość pacjentów z zanikowego zapalenia błony śluzowej żołądka, po odpowiednim, układ regularny, leczenie może być przekształcony powierzchniowego błony śluzowej żołądka lub status quo, tylko część ciężkiego zanikowego zapalenia błony śluzowej żołądka, po dłuższym czasie może się nowotworowych, która występuje głównie w więcej niż średni nietypowe rozrost i jelitowe przypadków metaplazji. Lekko, lub umieścić duże obciążenie myślenia nie muszą, nie sprzyja leczeniu, ale przyczyniają się do rozwoju choroby.

Cztery z żołądka narysować linię

Chociaż nie wszystkie stany przednowotworowe są przekształcane w raka , ale to musi być na jej wystrzegać.

() Po pierwsze, istnieją przedrakowe choroba, aby zamknąć regularnych badań lekarskich. Gastroskopia raka dwa ważne sposoby zapobiegania, zwykle raz w roku, intensywne sześciu miesięcy. Gastroskopia należy przesłać do badania histopatologicznego, szczególną uwagę należy sytuacja dysplazja.

(Dwa) Po drugie, wzmocnienie w leczeniu przewlekłego zapalenia żołądka i innych chorób jest zapobieganie raka z ważnych środków. Ostatnie badania wykazały, że H. pylori wywołuje żołądka czynnik biologiczny, ściąga Helicobacter pylori żołądka infekcji , mogą zmian przedrakowych i raka żołądka zmniejsza ryzyko o 40%. Łączne stosowanie antybiotyków w leczeniu H. pylori chorób związanych jest jedynym skutecznym środkiem. Ponadto, tradycyjne chińskie leczniczy do zapobiegania i leczenia stanów przedrakowych może mieć szczególną rolę. Recepta koncentruje Spleen Qi, detoksykacji, całe i częściowe rid zasady. Weifuchun, plastry grzyby małpa, tabletki Jianweiyuyang, granulki na żołądka metaplazji jelitowej ZSRR może być korzystne.

(Three) Wreszcie, aby zapobiec zapalenie żołądka najważniejszą linię obrony jest również ściśle związany z Twoim stylem życia. Coraz więcej badania wykazały, że układ nerwowy i układ trawienny są ściśle związane. Dlatego zaufanie firma w leczeniu wyeliminować napięcia psychicznego, w ścisłej współpracy z personelem medycznym, aby być żołądka dusić w zarodku.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s