Nowotworów przewodu pokarmowego wcześnie przełom – NBI endoskopia

Rak tak straszne, jest trudne do leczenia z powodu bólu, pieniądze, poczucie izolacji, itp., z fizycznych, psychologicznych aspektów społecznych do silnej presji na osoby i rodziny. Jednak w początkowej fazie rozwoju powstawaniu nowotworów, ale jest to dobry lekarstwo, ale przed odkryciem i identyfikacja ograniczonymi środkami, teraz chociaż szybko postęp technologiczny, nie wszystkie nowotwory można rozpoznać wcześnie, ale przełyk , rak żołądka , rak jelita grubego trzy rodzaje nowotworów przewodu pokarmowego, tak długo, jak są chętni do badań przesiewowych, wczesnego wykrywania pewnością może leczyć.

Pierwszy to tradycyjny endoskopii przewodu pokarmowego, gastroskopia obserwowane z gardła do dwunastnicy, można znaleźć bardziej widocznych zmian, ale dla wczesnego rozpoznania raka, aż do pojawienia się technologii NBI i technologii amplifikacji, tylko zmian jakościowych.

Załączone Uwaga techniczna: obrazowanie wąskopasmowe endoskopia chirurgii endoskopowej (Narrow Imaging Band NBI) jest nową techniki endoskopowe, zalety nie tylko w stanie dokładnie obserwować morfologię błony śluzowej przewodu pokarmowego, takie jak struktury gruczołowej nabłonka wklęsłym można zaobserwować także nabłonek naczyniowy net shape. Ta nowa technologia może lepiej pomóc lekarzom odróżnić endoskopowej nabłonka przewodu pokarmowego, takie jak metaplazji jelitowej w nabłonku przełyku Barretta, zapalenie przewodu pokarmowego w morfologii zmian naczyniowych i nowotworów przewodu pokarmowego, wczesne wklęsłe nieprawidłowych zmian gruczołów był znany jako elektroniczny chromoendoskopii. Jednak tylko NBI nie wystarczy, musimy powiększyć technologię obrazowania połączone tylko przynieść rewolucyjnego postępu. Powiększ bliższej obserwacji zmiany, a następnie włączyć tryb NBI może być:

① małe zmiany wczesnego wykrywania i diagnozowania;
② Joint powiększające endoskopia obserwować struktury grzywny, a ponadto ocenę jego właściwości i przewidzieć histopatologii rekordów;
③ Jak zmiana terapia endoskopowa biopsja i kierowanie pozycjonowanie oznacza.

NBI technologia znacznie poprawia wczesnego raka w gardła dolnego, przełyku śródnabłonkowy, przełyk Barretta, wczesnego raka żołądka , raka okrężnicy, wczesna diagnostyka i wskaźnik wykrywalności. Zdjęcia NBI naczyń krwionośnych i błon śluzowych współczynnik kontrastu kolorów znacznie większą łatwością nabłonka przełyku (IPCL) kapilar obserwacji i oceny morfologicznej, szczególnie dla niedoświadczonych endoskopistów łatwiej znaleźć zmian. W porównaniu z histologicznie standardu złota, stosując NBI endoskopii inwazji IPCL ocenę głębokości dokładności prognoz do 85%, w związku z tym, zaleca się, że japoński Towarzystwo Endoskopowe przesiewowych raka płaskonabłonkowego przełyku powinny być rutynowo stosowane HR-NBI.

Przed przyjazdem do Japonii często wyglądają NBI, ale nie znaleźliśmy ten materiał tak szybko sprzętu, albo że takie badanie przez japońskiego bydła. W przełyku używane do wyszukiwania podejrzanych zmian w żołądku do oceny odróżnić wczesnego raka i stan zapalny w programie chirurgii jelita grubego za rozwój, zbyt TM przydatne. Chcieliśmy również dowiedzieć się przed wykonaniem endoskopii wczesnego raka, polegać? Polegać na patologii, w większości przypadków nowotworu jest nie SDB zgłosi podejrzanego raka lub rozrost atypowy, opóźnia leczenie kliniczne. Tutaj, w Japonii wydaje się być związek między NBI i badania patologiczne są bardzo dokładne, ale tylko NBI podstawowe muszą być w stanie dokładnie określić patologicznej klasyfikacji i inscenizacja, nie wiem naprawdę, że dokładne, lub że są chwalenie się, ale, przynajmniej w przypadkach najbardziej podejrzane NBI poniżej , gdzie patologia jest najlepsza do podjęcia spojrzenie ah!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s