Pięć znaków ostrzegawczych wczesnego raka żołądka

Rak żołądka jest najczęstszym złośliwym przewodu pokarmowego, częstość w naszym kraju zajmuje pierwsze w różnych typach nowotworów, z których 95% było gruczolakorak. Żołądka Brak widocznych objawy lub tylko łagodne objawy żołądkowo-jelitowe, nie jest tak zauważalne, gdy objawy kliniczne, gdy bardziej zaawansowane stadium choroby. Dlatego, być bardzo ostrożni raka żołądka sygnałów wczesnego ostrzegania, aby uniknąć opóźnień w diagnostyce i leczeniu.

Żołądka wczesne sygnały ostrzegawcze: ból w nadbrzuszu. Ból w nadbrzuszu, jak rak z najczęstszych objawów. Początek przerywany tępy ból, często rozpoznawana jako zapalenie błony śluzowej żołądka lub chorobę wrzodową.

Żołądka wczesne sygnały ostrzegawcze o dwóch: górnej dyskomfort brzucha. Przeważnie poczucie sytości lub pieczenie. Może zapewnić tymczasową ulgę, powtarzające się.

Żołądka wczesne sygnały ostrzegawcze o trzech: utrata apetytu, odbijanie i inne dyspeptyczne objawy. Pokazał poczucie sytości po jedzeniu ograniczoną dietę i podjąć inicjatywę, często towarzyszą powtarzane odbijanie.

Żołądka wczesne sygnały ostrzegawcze o cztery: czarne stolce lub kału na krew utajoną pozytywny. Jeśli nie jeść krwi tofu, i jeść sprawę narkotyków agentów bizmutu pojawił czarny stolec, powinno być jak najszybciej do szpitala na badania.

Żołądka wczesne sygnały ostrzegawcze pięć: zmęczenie, utrata masy ciała i niedokrwistość . Jest to kolejna grupa wspólna bez konkretnych żołądka objawy. Pacjenci często ze względu na brak apetytu, zmęczenie, krwawienie z przewodu pokarmowego i osłabienie i inne objawy pojawiają.

Obecnie przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka, polipy żołądka został uznany za przewlekłym zapaleniem żołądka żołądka zmian przedrakowych, osoby te są bardziej podatne na raka , więc w przypadku bólów brzucha, uczucie dyskomfortu w żołądku lub objawów dyskomfortu trawiennego powinien udać się do szpitala na badania endoskopowego lub badania laboratoryjne, czujna.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s