Podwyższone markery nowotworowe, nawrotu nowotworu nie jest koniecznie

Rak żołądka po regularnej obserwacji pacjentów w trakcie tego ponownego badania znajdując markerów nowotworowych CA153, CA199 i CA242 były podwyższone, bardzo nerwowy, nie mają apetyt na jedzenie i napoje, utraty wagi, a moje serce jest uważane nawrót, nastrój jest bardzo niska. Niektóre szpitale mają pacjentów, różne opinie. Czy kontynuować jego chemioterapii i bacznej niepokój wędrówki, a następnie po znajomego wprowadzonego konsultacji ze mną, moja populacja pacjent miał podobną sytuację. Tak naprawdę zrozumieć stanowisko swojej zasugerował, że najpierw wykrywanie funkcji żołądka, czy C14 oddechu test, jasne, czy H. pylori zakażenia , wyniki oceniana pozytywnie. Po ponad miesiąc po terapii anty-Helicobacter pylori markerów nowotworowych stopniowo powraca do normy, fałszywy alarm, bardzo szczęśliwa, ludzie są z powrotem do życia, ale także, aby uniknąć bólu chemioterapii ustawicznego.

Gdy guz markery zwiększona, jak w leczeniu, istnieje wiele kontrowersji. Zgodnie z doświadczeniem klinicznym, wszechstronna ocena jest bardzo ważne, nie zagrażają ich własne, należy skonsultować się z doświadczonym lekarzem, aby otrzymać formalne instrukcje i leczenie.

Aktualne badania potwierdziły, że Helicobacter pylori i zapalenie błony śluzowej żołądka i raka żołądka są ze sobą nierozerwalnie związane, ponieważ może zapobiegać i leczyć raka tego celu, ale również może stać się naszym śledzić studium obywateli dalszego przebadana.

Jeśli podobnych pacjentów, którzy chcą pozostać w kontakcie ze mną, dla długoterminowego następczych obserwacji.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s