Problemy napotykane przez wczesnej diagnostyce raka żołądka: nacisk na wczesne wykrywanie i leczenie raka żołądka

Zestawione temu:

1) rak żołądka objawy są łagodne, niespecyficzne, nawet u bezobjawowych chorych z badania fizykalnego w przypadkowe odkrycie. Wczesne żołądka objawy i możliwe, zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka i innych chorób nie można odróżnić łagodne, w tym xiphoid bóle w nadbrzuszu, dyskomfort brzucha, niestrawność , kwaśne odbijanie, zgaga i tak dalej.
2) aktualna diagnoza lub rozpoznanie raka badania jest złotym standardem “endoskopia”. Gastroskopia z cienką, elastyczną rurkę do żołądka, lekarz może spojrzeć endoskopową obserwację przełyku, żołądka i dwunastnicy chorób, zwłaszcza dla małych zmian. I inne badania laboratoryjne są różne, ale ważne jest to, że podejrzane zmiany podejrzane endoskopowej biopsji kleszczy, który jest pod mikroskopem można odróżnić zmian łagodnych i złośliwych.
3) W toku technik endoskopowych wczesnego raka żołądka w niektórych placówkach medycznych technologii dojrzałej mogą być realizowane nawet leczenia endoskopowego, ale długoterminowej skuteczności pozostaje być sądzeni.

4) Jeśli niespecyficzne objawy endoskopii górnego odcinka przewodu pokarmowego zaleceń przesiewowych, jest prawdziwy łagodny zapalnych żołądka lub subtotal gastrectomy zasugerował okresowe endoskopię.

Dla wczesnego raka żołądka (early gastric cancer, EGC) chirurgiczne efekt leczenia jest dość zadowalające. Globalny poziom jest na ogół zgłaszane wczesnego raka żołądka 5 lat ogólna przeżywalność może osiągnąć 90%, Japonii, a nawet niektóre jednostki mogą osiągnąć 98%, a 10-letni wskaźnik całkowitego przeżycia był również ponad 90% odnotowano. Więc takie zlecenia żołądka chirurg zachęcać zachęcające wyniki, przywiązujemy wielką wagę i nacisk na raka wczesna diagnostyka, więc można mieć najlepsze leczenie dla pacjenta przychodów oraz poprawy naszych żołądkowych ogólnych poziomów terapeutycznych.

Jednak kolejny prawdziwy problem i będziemy żołądka frustrację chirurg i żałować, że nasza wcześnie rak żołądka wykrywalność na poziomie niższym. Z sąsiadami Japonii i Korei Południowej niż w raka żołądka stopy wczesnego rozpoznania problemów, jesteśmy wciąż znaczne luki. W Japonii, wczesnego raka żołądka stosunek około 50% -60%, w Korei, około 30% -40%. Chiny wciąż brak danych w tym zakresie do bardziej precyzyjnego szpitala referencyjnego (Gastrointestinal Surgery, West China Hospital, Sichuan University) w ostatnich latach, statystyczne wykrywania wczesnych raka żołądka stanowi mniej niż 20%. Należę do Southwest Hospital raka przypadkach stosunkowo intensywne instytucjach medycznych, jego wcześnie rak żołądka są tak ograniczonym zakresie, na Miasto i Powiat Szpital jest poprawa wczesnego raka żołądka jest trudniejsze do skalowania jest oczywiste.

W raka chirurg, twarz tego “jeden dobry” i “zły” rzeczywistości jednym z obu stron, musiał myśleć o jakie czynniki wpływają na nasze wczesnego raka żołądka stosunek unoszące się na niskim poziomie.

Analiza czynników w trzech aspektach: 1) na poziomie społecznym, 2) poziom lekarza, 3) poziom pacjenta.

Na poziomie społecznym, obecnie nie ma krajowych lub regionalnych programów badań przesiewowych, nie ma badań przesiewowych związane system ubezpieczeń medycznych. Dlatego też, niezależnie od makro powierzchni aktywne lub pasywne poprawy wczesnego raka żołądka odkrycie stosunku wakat planowania istnieje. To, oczywiście z siły gospodarczej kraju, jak również część inwestycji jest ściśle związana z ochroną zdrowia.

Poziom lekarz, szczególnie ważne doświadczenie Endoskopista i poziom, na przykład, na dole początku żołądka raka jest stosunkowo trudno znaleźć wzrost placówek medycznych na różnych poziomach ich stawki błędnej diagnozy będą znacznie różne zagrożenia. Wysoki poziom nauczania w dziedzinie instytucji medycznych jako podstawy popularności długoterminowego charakteru i podnoszenia kwalifikacji szkolenia jest promowanie regionalnego raka wczesnego wykrywania zapewnia niezbędne środki. Ponadto, lekarze lub instytucje medyczne żołądka wartość i znaczenie wczesnej diagnozy chcieliby grup misyjnych i społecznych w obrębie nauki, pomóc promować raka wczesną diagnozę “dźwiękową” roli awangardowej.

Poziom w pacjenta, poziom gospodarczy jest jednym z czynników, jak wzrost kosztów opieki zdrowotnej, “drogi” pacjenci problemy obiektywne kontuzji medyczne inicjatywy, siły ekonomicznej słabych pacjentów będzie więc cierpieć w milczeniu. Dostępność rezydencja Pacjenci zasobów medycznych jest inny wpływ czynników, takich jak dostępność usług medycznych w odległych rejonach pochodzą tylko z przychodni zdrowia, i iść odwiedzić niedogodności utrudnia czynniki pacjentów z wczesnym leczenia. Pacjenci z aktywnym leczeniem wpływ na naszą świadomość początku żołądka stosunku ważnym czynnikiem, często w dużym mieście lub nawet późno przyjęć zaawansowany rak żołądka pacjentów, podczas gdy czynniki ekonomiczne i dostępność zasobów medycznych utrudnia czynników, a nie przyczynę ich wczesnego leczenia; slang powiedział Chińczycy ciężko pracować, ale znosić ból początku choroby wykazały również taki “charakter”, i trochę chory mały ból może prowadzić nosić, zdolność do oporu, to jest tylko mały mały problem żołądek, więc brakowało rak diagnoza timing.

Tak, jak do wczesnego raka szybkość diagnozy tylko umieszczonego przed lekarzem pytanie, ale z makro “Gospodarka – zdrowia” na poziomie mikro “lekarz – pacjent” wymiary wymagają przełom, zwiększyć lub poprawić ogólny zintegrowany kwestie. W uznaniu problemu w tym samym czasie, jak żołądkowe chirurdzy pracują razem na ten apel i mam nadzieję, do współpracy w celu poprawy naszego wczesnego raka żołądka proporcji do zwiększenia naszych nowotworowe ogólnych poziomów terapeutycznych.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s