Przeczytaj jedną historię mojej szkole nowotworu pogodzić

Dzień śniegu, biały Siedzący płotem, hot pot Double puli, upiec dwa małe solone – lepsze niż życie.

Później stary Guo został urzędnikiem w rządzie miasta, z butelki bliżej – towarzyszyć przywództwa do picia, pić przywództwa. Pomoc ludzie pracują za dużo, a ostatecznie, do domu z naturalnego wina. Oczywiście, przekąski również po aktualizacji – kebaby i szynki.

LaoGuo pić bardzo regularnie: trzy posiłki dziennie. Rano puchar wina, niewzruszona – w jego własnych słowach: raczej nie jeść, nie pić. Brak przekąsek nie ma znaczenia. W południe puchar wina, picie jeść. Wieczór, jego żona od dawna gotowe cztery dania: ostre kwiaty rzodkiewka, pieczone ryby, szynka, plus dania gorące. LaoGuo napełniania miskę wina, ssać jedną, tut, naprawdę dobry. Jeśli nie zabawa, pochodzą miskę. Jest wino i warzywa, jeść jeść zrobi.

Old Guoshao zaleca się pić. Powiedział: “nie pij biały napój pić, pić i białe”.

Wioska pijany rozmawiać z miastem ma raka, mniej niż w lewo roku. LaoGuo żona boi:

“Li, ponieważ picie go – i nadal umierają do picia?”

“Zarabiam więcej niż dwa tysiące miesięcznie, do picia nie będzie dużo pieniędzy, jeśli masz raka, i zjadłem nasenne Shuisi.” Ogień LaoGuo.

Żona zwolnieni przez wiele lat, nie śmiał nic powiedzieć.

Niedawno stary Guolao poczuł bóle brzucha, stolec, jak po zjedzeniu pig-like, ciemne i lepkie. Przecież stary Guo wiejskie pochodzenie, mały ból małe nic swędzenie. LaoGuo mieć ubezpieczenie zdrowotne, ale jej córka właśnie ukończył, jego syn miał dwanaście lat, mężczyznę na jego jednej paszy, dzień był również ponosi też został przeciągnięty nie iść do szpitala.

Trzy miesiące później, jego żona czułem się stary Guo stracił dużo. Stary Guo również czują się zagubieni, nie ma apetytu, zmęczenie, i udał się do szpitala.

Stary Guo zrobił szpitalu badanie rentgenowskie, wynagrodzenie jest wrzód żołądka , i zaleca, gastroskopia doprecyzowane. Słyszałem, że endoskopia robi cierpi, że chciałby brać leki, aby spróbować. Ate trzy nikt tygodni. Widząc na Nowy Rok, stare Guo wiele rzeczy, lekarz pozwala robić rzeczy na USG brzucha odłożyć.

Po Festiwalu Wiosny, Guo stary znów przyszedł do szpitala, USG jamy brzusznej wyniki: przerzuty do wątroby, zaotrzewnowej przerzutów guza pierwotnego do rozważenia z przewodu pokarmowego. Lekarze włożyć stary Guo zajęła się domem, stan starego Guo powiedział żonie, nagle bez sensu. Stary Guo zrobił gastroskopii, wyniki biopsji: rak żołądka . Oprócz starego Guo ze szpitala były fałszywe raporty.

LaoGuo szpital, zajęci życiem, na pierwszy rzut oka na emeryturze i siedzieć, paniki nudne, że nie wie, w tym życiu tylko dwa lub trzy miesiące. Żona prosiła lekarza:

“LaoGuo mniej niż pięćdziesiąt, nie Laozhuo cieszyć się życiem, staram się dać dobry lek do leczenia.”

Szpital dał LaoGuo na chemioterapii, po chemioterapii nieskuteczne. LaoGuo rośnie brzuch, obrzęk potężny.

Zwykle stare Guo jest intelektualiści zrobił pracę w rządzie miasta, poinformował, wrzucić tak długo, wiem, że ich stan jest. Pewnego razu jego żona zamierza przetestować go:

“Dziecko ojca, choroba Zana nie jest dobre zarządzanie, nie można zostawić moja żona nie ważne kto umrze.”

“Nie, absolutnie nie.” LaoGuo machnął ręką, bardzo pewny siebie.

Dzień jak choroba jeden dzień starego Guo, a nawet oglądanie telewizji lotnictwo nie było zbyt. Rodzice i siostry przychodzą. Nie otworzył mu oczy na wpół otwarte oczy, już bez słowa. Rodzina używane pióro i papier, stary Guo nawet usiadł, wziął pióro, napisał Gonggongzhengzheng: “patrząc Axx, niech kontakt Wojewódzkiego Szpitala nowotworu, idę na operację, nie jestem gotów!” Następnie, trzymając hand Sanmei, oczy łez – Chodź na górę! Rodzina wybuchł płaczem.

Następnego dnia, stary Guo zmarł.

[Przypomnienie] dla zdrowia

Żołądka rak jest najczęstszą. Rak żołądka jest chorobą przewlekłą, która występuje w różnych czynników.

Związki nitrozowe. Związków nitrozowych w ponad 30 różnych gatunków zwierząt wywołane nowotwory. Epidemiologiczne Badanie wykazało, że niektóre nowotwory pokarmy zawierają związki o wysokiej zachorowalności obszarze nitrozowych. Rak żołądka częstość obszar Changle County, mieszkańcy często jeść sos rybny, sos rybny do nitrozowanie on wykryty po możliwie nitrozoguanidyna klasy związków, w szczurom gruczolakoraka żołądka. Japońskie jedzenie za pomocą ryb homogenizatu nitrozowanie wykryty w ekstraktach podobnym nitrozoguanidyna klasy związków, i to samo z ekstraktu wywołanego gruczolakoraka żołądka. Nasze resztki żywności, żywności konserwowanej, szynka, duszone z kurczaka wszystkie zawierają azotyn, choć smaczne, “jedzenie nie może w pełni wykorzystać.”

WWA. Islandia jest rak wysokie kraje występowania jadłem ryby wędzone, wędzone nawyków jagnięce. Analiza wędzonej ryby wędzone próbek mięsa stwierdzono, że te pokarmy są bardziej poważne to 3,4 benzopiren, w tym zanieczyszczenia WWA. Japonia, 20% gospodarstw domowych często spożywają ryby, poziom konsumpcji i raka śmiertelność w dodatniej korelacji. Z analizy wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych w ryby.

Dym papierosowy zawiera wiele czynników rakotwórczych, może być rozpuszczony w ślinie do żołądka, błonę śluzową żołądka z metaplazją jelitową, powoduje raka. Ponadto, wysokie stężenie tiocyjanianu palaczy doustnie, można przez krew do ust redukcji azotanów do azotynów. Alkoholizm może prowadzić do owrzodzenia żołądka , przewlekłe owrzodzenie jest żołądka przedrakowych zmian, około 1% -5% nowotworowych.

Brzuch jest rak żołądka najczęstsze objawy, ale również łatwo przeoczyć objawy. Wczesny początek objawów, nawet we wczesnych nowotworów żołądka u pacjentów, większość także objawy bólowe brzucha. Począwszy gdy uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej, a czasami ból dział w klatce piersiowej, jest często uważane za zapalenie błony śluzowej żołądka , wrzody żołądka , itp., oraz biorąc pod uwagę odpowiednie leczenie, ból brzucha może być również czasowo złagodzone. Do dalszego rozwoju choroby, częste epizody bólu, czas trwania objawów, obciążających nawet czarne stolce lub wymioty, często mają chorobę w zaawansowanym.

Na początku raka żołądka przypadkach utrata apetytu, utrata masy ciała, zmęczenie objawy w około 40%. Wczesnego raka żołądka Melena o 20%. Kto stołek spojrzeć ich kolor stolca?

Wczesny rak żołądka po zabiegu większość ludzi można wyleczyć.

“Choroba z ust” To zdanie ma zawsze rację. Dla zdrowia, należy oprzeć się pokusie ustach.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s