Przewlekłe choroby żołądka i rak żołądka

Jak standardy życia ludzi poprawiać, świadomości ludzi zdrowie jest stopniowo zwiększana. Jak wszyscy wiemy, rak występowania w naszym kraju jest wyższa, a efekt leczenia jest jeszcze lepsze. Tak, jak zapobiegać raka wystąpienie staje się coraz ważniejsza.

Badania medyczne pokazują, że niektóre choroby i rak występowania związanych, takich jak przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka , przewlekłej choroby wrzodowej żołądka , resztka żołądka, polipy żołądka.

① przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka jest częstą chorobą, częstość występowania 22% ~ 37%. Dalsze badania wykazały, że przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka na raka żołądka zapadalności od 7% do 13%. Jest to przede wszystkim osób starszych populacji raka choroby ryzyko, ale młodzi ludzie nie są niczym niezwykłym. Przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka długa historia, stan często powtarzane, słaba skuteczność leczenia. Badanie endoskopowe wykazało śluzówki erozji, jeśli ciężka dysplazja biopsji, należy rozważyć operację.

② konwencjonalny pogląd, że przewlekłe owrzodzenie żołądka jest gastric wspólnej sprawy z choroby wrzodowej żołądka poprawy i uregulowania leczenia, większość przewlekłych owrzodzeń mogą być leczone przez lekarza osiągniętego leczenia. Teraz, przewlekłe wrzody na raka żołądka traci pod względem znaczenia. Japoński badania uczonych wykazały, że 5-letniej obserwacji w badaniu obserwowano żołądka złośliwego tempo transformacji 0, obserwować dziewięć rok żołądkową złośliwego tempo przekształcania 2,2%. Należy pamiętać, że musi być na wrzód regularnego leczenia.

③ pozostałością żołądka jest wynikiem choroby żołądka i linią pozostałego po częściowej resekcji żołądka żołądka tkanki. Remnant stopy rak żołądka są zazwyczaj poniżej 2%. W wyniku łagodnej choroby żołądka lub żołądka żołądek resztek po zabiegu, pod kierunkiem lekarza powinny być sprawdzane i następnie do regulacji, musimy skorygować rodzaj “żołądek został usunięty, nie cierpi na raka żołądka , “błąd.

④ również polipy żołądka i rak żołądka związane łagodny choroby można podzielić na polipów nowotworowych i nienowotworowych.

Polipy nienowotworowe, w tym polipów zapalnych, proliferacji, hamartoma i atopowej. Zapalne, hamartoma i atopowe ogół nie złośliwych polipów, rozrostowe stopa polipów jest zazwyczaj poniżej 2%, np. polipów może być mniejsza endoskopowe wycięcie elektrochirurgiczny, ból i uraz, szybszy powrót do zdrowia. Takie jak polipy rosną szybciej, podejrzany może być złośliwy, czy nie endoskopowe wycięcie elektrochirurgiczną albo chirurgicznym usunięciu części żołądka.

Polipy nowotworowe że gruczolaki, gruczolaki o stawki raka jest wysoka, na ogół około 20%, jak stwierdzono wzrost gruczolaka przyspieszył lub pojawiają się objawy związane, to jest aktualne do szpitala, pod kierunkiem lekarza leczenia rozsądnym.

Oczywiście rak patogeneza jest bardzo skomplikowane, codzienne życie należy zwrócić uwagę na rozwijanie dobrych nawyków żywieniowych, takich jak uwagi do konserwacji żywności, wzrost, świeże warzywa, owoce, mleko i spożycia ryb. W szczególności, spożycie cebuli i czosnku wzrosła rak żołądka działają ochronnie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s