Rak żołądka jest wczesne wykrycie

Rak żołądka w Chinach jest wielu chorób, świat jest więcej niż 1/3 nowo rozpoznanej raka żołądka w Chinach, czy te u pacjentów z rakiem żołądka może być wykryte i leczone wcześnie, pięcioletnia przeżywalność może osiągnąć 90%. Niestety w naszym Wczesna żołądka wykrywania raka nie większa niż 10%, co oznacza, że 90% pacjentów ze zdiagnozowanym rakiem żołądka było już w stadium zaawansowanym, 5-letnie przeżycie zaledwie 20-40%. Jednak tempo wykrywania wczesnego raka żołądka w Japonii może osiągnąć 40-70%, co nie tylko korzystał z kraju wykrywania raka żołądka ma wielkie inwestycje, a medyczny pacjenta Kluczowe znaczenie ma także świadomość, co wydaje się być wczesnym rakiem żołądka jest znaleziono.

Wczesne chorych na raka żołądka nie mógł objawy kliniczne, lub tylko łagodne objawy niestrawności, takie jak ból, dyskomfort brzucha pełnią lekkim, utrata apetytu, zgaga, ból, nudności, odbijanie, itp., ale te objawy nie są charakterystyczne dla raka, widać w przewlekłym zapaleniem błony śluzowej żołądka , choroba wrzodowa, dyspepsja czynnościowa. W miarę postępu choroby może być niewyjaśniona utrata masy ciała, utrata masy ciała i zmęczenie, osłabienie, czarne stolce lub jamie brzusznej i inne objawy, rak wpustu zaczął zaburzenia odżywiania mogą wystąpić, i stopniowo rozwinął się zaburzeń połykania i refluks żołądkowo-przełykowy, antrum Dalszy rozwój nowotworu może być spowodowane niedrożności odźwiernika i wymioty.

Należy skonsultować się z lekarzem, jeśli którykolwiek z tych objawów, wczesne wykrywanie raka żołądka jest obecnie najlepszą metodą jest endoskopia, gastroskopia nie tylko intuicyjne przełyku powiększenie, żołądka, dwunastnicy wszystkie części, ale może być również na żywo na uszkodzenia błony śluzowej Badanie histologiczne, aby wyjaśnić naturę choroby. Obecnie badanie endoskopowe oraz badanie histopatologiczne jest złotym standardem w diagnostyce raka żołądka. Obecna definicja endoskopia jest nie tylko wysokie, ale może być również sprawdzane jednocześnie wąskie spektrum obrazowania (NBI) i elektroniczny lekkie zabarwienie (i-Scan), znacznie poprawia on konwencjonalnego badania endoskopowego ze zmian nie była znacząca stopa uznania. Jeśli jest to konieczne i może być prowadzone na błonie śluzowej w endoskopowej barwienia (indygotyna), co ułatwia identyfikację małych zmian. A wraz z rozwojem technik endoskopowych, dla niektórych na niewielką skalę może być powierzchowne śluzowej endoskopowa resekcja żołądka (EMR) lub śluzówki dissection (ESD) do usuwania i niepotrzebnych dla większości resekcji żołądka, znacznie zmniejszając operację trauma. Na prawej endoskopii u pacjentów z lęku mogą również być bezbolesne endoskopia, gastroskopia zrobione podczas snu, bez znosić ból.

Co ludzie potrzebują szybkiego gastroskopii go, że to, co jest z wysokim ryzykiem raka żołądka nie? Pierwszy z przypadków raka żołądka raka żołądka krewnych pacjentów do normalnego czterech. Niektóre dane wskazują, że rak żołądka w porównaniu z grupa krwi grupa krwi O tyle. Więc nie ma w rodzinie raka żołądka w ciągu 40 lat, zwłaszcza u osób powyżej 45 roku życia, lub rodzinnego raka żołądka stwierdzono u osób w wieku 10 lat, nawet bezobjawowe polecamy również rutynowe gastroskopii. Poza tym, że sok żołądkowy przedrakowych zmian tłum, tzw przedrakowe zmiany stanowią silną tendencję do złośliwej transformacji pewnych zmian, uszkodzeń takich, które, jeśli nie są leczone, może przekształcić się w raka. Przedrakowe zmiany to rakowe i rakowe zmian państwa. 1 żołądka, stanów przedrakowych obejmują: (a) przewlekłe zanikowe zapalenie żołądka: przewlekłe zanikowe zapalenie żołądka, zapalenie żołądka i częstość raka została znacząco dodatnio. (2) złośliwe anemia : złośliwa niedokrwistość u 10% chorych na raka żołądka, raka żołądka częstość występowania populacji normalny 5 do 10 razy, Chin rzadkie. (3) Polipy: polipy żołądka gruczolakowatych choć część stanowiły polipy żołądka nie jest wysoka, wyższa stawka na raka. Średnicy większej niż 2 cm od wyższej stawki raka. (4) żołądka ostatki: Brzuch Dobre VD zmiany, które występują po operacji raka żołądka resztki nazywa żołądka resztki. Zwłaszcza po chirurgii żołądka rozpoczął 10 lat po zabiegu, częstość występowania znacząco wzrosła. (5), przewlekły wrzód żołądka: wrzód sam nie rakowe warunek. Krawędź owrzodzeń błony śluzowej jest podatna na metaplazji jelitowej i transformacji nowotworowej. (6) Zaburzenia żołądka gigant fałdy (choroba Menetrier): serum wyciek białka przez ogromne fałdów śluzówki, klinicznie niskim jaj hiperlipidemia białym i Puffy, około 10% może być rakowe. 2, zmian przedrakowych żołądka, w tym (1) dysplazji: znany również jako rozrost atypowy, obecnie znanej jako śródnabłonkowej neoplazji. Szczególnie w umiarkowaną do ciężkiej dysplazji (high-grade intraepithelial neoplasia m.in. raka in situ) ze skłonnością do raka. (2) metaplazji jelitowej: metaplazji jelitowej przewodu pokarmowego gruczolakoraka niezbędnego fundamentu, zwłaszcza bardziej rozległe i poważne metaplazji jelitowej i raka żołądka są ściśle powiązane. Jest więcej przypadków pacjentów powinny być aktualne lub okresowe endoskopii. Dodatkowo, starsze niż 40 lat długotrwałe spożywanie marynowanych żywności, dyskomfort w nadbrzuszu objawy związane z zakażeniem Helicobacter pylori powinno być terminowe gastroskopia.

Ze względu na brak konkretnych objawów raka żołądka, więc jeśli nie jest dyskomfort w jamie brzusznej, bóle brzucha, uczucie pełności po jedzeniu, utrata apetytu, utrata masy ciała, zmęczenie, wymioty, czarne stolce i inne objawy, zwłaszcza w długim czasie objawy te powinny być powtarzane aktualne leczenie, gastroskopia. Nawet u pacjentów w wieku poniżej 40 lat, od czasu wykrycia raka żołądka w ostatnich latach bardziej oczywista tendencja młodszych pacjentów, możemy zdiagnozować najmłodszy zaledwie 14 lat u pacjentów z rakiem żołądka, chorych na raka żołądka mniej niż 30 lat liczba przypadków wykrytych każdego roku. Dlatego w chwili obecnej, Chiny nie mogą zrobić spis przypadków raka żołądka według własnej projekcji świadomości sytuacji jest niezbędne.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s