Raka żołądka, w którym sygnał jest wydawane przed chorobą?

W rzeczywistości, znajduje się w raka żołądka leczeniu pod względem pacjenta choroby we wczesnych i późnych skutków leczenia tej choroby nie jest taki sam, często na początku leczenia jest bardziej idealny, a pod koniec traktowania w trudniejsze, więc należy przejść żołądka Objawy wczesnego wykrycia raka .

Ponieważ rak żołądka we wczesnych objawów nie są oczywiste, więc tylko przez raka przed chorobą niektórych sygnałów wczesnego wykrywania chorób. Wtedy żołądek będą wydane przed chorobą sygnalizującym go?

1, ból w nadbrzuszu: Pojawienie się tego bólu żołądka na raka pacjentów, na początku objawów bólu i wrzód trawienny zasady same, ale zwykle tępy ból u osób starszych, najczęściej objawia się jako wzdęcia brzucha, bóle brzucha, 30% -70 %. Jeśli ból brzucha często powtarzać, lub odstęp staje się krótszy, to powinno spowodować wysoki stopień czujności.

2, pełności w nadbrzuszu: Ten akt starsi ludzie cierpiący na raka żołądka na wczesnym etapie z najczęstszych objawów, które występują, gdy pacjenci mają objawy, gdy towarzyszy odbijanie, zgaga, nudności, wymioty. Jeśli nowotwór znajduje się w wejściu do żołądka (wpustu) biurowego, może czuć, że jedzenie nie jest gładka; Jeśli nowotwór znajduje się na wylocie żołądka (odźwiernika) miejsce niedrożności, pacjent może wymiotować z korupcją na noc jedzenie.

3, utrata apetytu, utrata masy ciała i zmęczenie: w życiu, około połowa osób starszych na raka pacjentów podczas choroby będzie miał znaczną utratę apetytu, zwiększenie masy ciała, zmęczenie, 40% 60% pacjentów z powodu utraty masy ciała i leczenia. Jeśli towarzyszy ból brzucha, a może wykluczyć zapalenie wątroby , więcej uwagi należy być czujnym.

4, krwawienie z przewodu pokarmowego : objawy są typowe objawy to wymioty, smoliste stolce i pozytywne kału na krew utajoną. W żołądka krwawienie wczesne objawy mogą występować. Wymioty stanowiły 7% 15% 23% melena 45%. Wyższa stopa kału krwi utajonej pozytywnej, pozytywne tempo raka żołądka stanowiły 87,6%, co stanowi 64,4% z GCA. Jeśli ciągłe dodatnie krwi utajonej w kale nowotwór diagnozy pomoc.

Opisany powyżej jest to, że te objawy raka żołądka u niektórych pacjentów przed chorobą na sygnał alarmowy, uważam, że już wiem, o, ale mam nadzieję, że przez objawy tłumie, musi być czas na regularne szpitala na badania i leczenie, wczesne wykrywanie wczesne leczenie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s