Sprawdź, jakie błędy żołądka

Gastric Nieporozumienie sprawdzić co? Zachorowalność na raka żołądka jest teraz rośnie, wiele osób jest narażonych na uszkodzenia żołądka, teraz jest dużo młodych ludzi są głęboko boli żołądek, żołądka wyboru dla błędu jest tam, Oto spojrzenie na to.

One, młodzi ludzie muszą robić gastroskopii

Młodzi ludzie potrzebują żołądka endoskopia zależy od objawów pacjenta, miejscowym występowaniem raka żołądka i skuteczności leczenia. Gdy pacjent z objawami alarmowymi m.in. krwawienia z przewodu pokarmowego lub niedokrwistość , zaburzenia połykania, utrata masy ciała lub nawracające wymioty, niezależnie od wieku, trzeba zrobić endoskopię. Istnieją inne dyspeptyczne objawy są natychmiast poddanych endoskopii, w zależności od lokalnego występowania raka żołądka. Niska częstość występowania raka żołądka krajach lub regionach, takich jak Stany Zjednoczone natychmiast Gastroskopia ustawić limit wieku na 55 lat, większość z państwa, jak 45 lat. Oczywiście, niektóre słabe leczenie młodych pacjentów również trzeba zrobić endoskopię, aby usunąć warunek, leczenie tej choroby. Ponieważ chorych na raka żołądka może nie mieć objawów alarmowych, Shanghai Region jest stosunkowo wysoka częstość występowania raka żołądka, endoskopia i koszty są stosunkowo niskie, więc w celu uniknięcia błędnej diagnozy endoskopii żołądka wskazania powinny być rozluźnione, w tym większości niestrawności młodych ludzi powinny być OK gastroskopia.

Po drugie, bardzo bolesne gastroskopia

Tam dyspeptyczne objawy u pacjentów do szpitala, lekarz często pytają pacjenta do gastroskopii. U niektórych pacjentów ból w obawie gastroskopii i niezdecydowany. W rzeczywistości, z ciągłej poprawy jakości endoskopii lustro (cieńsze, bardziej miękkie, lepsza obsługa) i operacyjnej technologii medycznej nadal specjalistów, ponad połowa pacjentów przeszedł gastroskopii tylko lekkiego dyskomfortu. Wykwalifikowani lekarze na ogół może być zakończona w ciągu 3-5 gastroskopii minut (w tym fotografie, biopsji i innych operacji), kompleks pacjent spotyka się rzadko więcej niż 10 minut. Dlatego też, większość pacjentów jest w stanie sobie pozwolić. Gastroskopia z reguły nie wywołuje ból, nudności i dyskomfort odczuwalny zadzwonić nie odpowietrzyć. Jako pacjent strachu i gastroskopem włożonej przez odbicie gardła przełyku, większość pacjentów będzie tymczasowo wstrzymać oddech, to jest jak człowiek nie może pływać w wodzie, jak będzie mimowolne oddech. Kiedy pacjent naprawdę dłużej czekać po oddechu, nudności występują. Dlatego też, gdy pacjent nie odczuwa zaduszana gastroskopii i dokładnie wymieszać oddech jest kluczem. Gastroskopia wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy uruchomić, sprawdź poziom pacjenta dyskomfortu czynniki miarodajne pacjenta, ogólny wzrost lęku, młodych, mężczyzn, tłuszcz ciała, palenie tytoniu, rozczesywanie nudności u pacjentów z reakcją gastroskopii dyskomfort większa Wysoki stopień. U tych pacjentów poprzez stosowanie leków uspokajających tak, że są one w stanie nieprzytomności i wyeliminować dyskomfort podczas kontroli, można użyć “bezbolesne” gastroskopii.

Po trzecie, endoskopia zwiększy krwawienie

Górna krwawienie z przewodu pokarmowego jest jednym z oznaczeń endoskopii, ale lekarze nie endoskopia zmobilizować pacjentów, u niektórych pacjentów i ich rodziny mają obawy, martwi endoskopii zwiększa krwawienia. W istocie, ten problem jest zbędne. Gastroskopia wykonywane pod kontrolą wzroku, która jest widoczna w przełyku, żołądka, dwunastnicy zbadaniu sprawy, to na ogół nie spotykamy zmiany zwiększenia szkody, chyba że jest krwawienie żylaków przełyku u chorych z ubogich, silne nudności, pośrednio powodując krwawienie. Endoskopii, zwłaszcza krwawienie endoskopii w ciągu 48 godzin (dalej “awaryjnego endoskopii”), w górnej krwawienie z przewodu pokarmowego procesie odgrywa ważną rolę. Po pierwsze, może to być wyraźnie wyższe krwawienie z przewodu pokarmowego przyczyny leczenie przyczyny. Z powodu erozji i inne powierzchowne zmiany mogą leczyć 48 godzin po zabiegu, tak szybko jak to możliwe, aby podkreślić ten endoskopię. Po drugie, może aktywne krwawienie i może powodować krwawienie czynna zapalnego endoskopowej hemostazy.

Po czwarte, test oddechowy może zastąpić endoskopię

Z zakażeniem Helicobacter pylori w patogenezie chorób żołądka zjednoczone zrozumienia, wiele jednostek medycznych do przeprowadzenia wykrywania zakażenia Helicobacter pylori testu oddechowego. Ale niektóre nieodpowiednie propaganda, takie jak “delikatnie oddychać, można sprawdzić żołądek” mylące dużo pacjentów. Test oddechowy jest po prostu w celu wykrycia zakażenia Helicobacter pylori. Oddech był ujemny testu nie oznacza, że ma problemy z żołądkiem, w rzeczywistości część przewlekłym zapaleniem błony śluzowej żołądka, zapalenie błony śluzowej żołądka zanikowe powierzchownych, wrzód żołądka, wrzód dwunastnicy lub raka żołądka nie może mieć infekcji H. pylori, lub przyjmuje leki wpływają na Helicobacter pylori wykrywanie fałszywie ujemny. Test oddechowy pozytywne nie są w stanie określić, jakiego rodzaju problemy żołądkowe. Dlatego test oddechowy nie może zastąpić endoskopię, aby wiedzieć, co cierpi problemy żołądkowe, trzeba gastroskopii.

Pięć, X-baru badanie posiłek może zastąpić gastroskopii

Niektórzy pacjenci obawiają się endoskopię, wymagają X-baru badania posiłek gastroskopii alternatywną. W rzeczywistości, endoskopii, a X-baru Badanie mączka ma wiele zalet w stosunku do. Pierwszy gastroskopia wykonywane pod kontrolą wzroku, można zobaczyć bezpośrednio przełyku, żołądka, dwunastnicy, można zaobserwować w powierzchniowych zmian patologicznych, takich jak wrzody żołądka powierzchniowych, zanik, erozja, choroby naczyń w warunkach refluksu żółciowego i tak dalej. Po drugie, celowość endoskopowej śluzówki biopsji, które zanik żołądka, jelit metaplazja, dysplazja żołądka i nowotworowa jest konieczne, ale także do wykrywania H. pylori z biopsji. Gastroskopia z tych wyników w leczeniu żołądka bardzo pomaga, więc w większości przypadków badanie X-baru nie może zastąpić posiłek endoskopii.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s