Typowe czynniki wywołane raka żołądka

Rak żołądka jest najtrudniejszy w leczeniu chorób, a następnie wywołane ołowiu raka żołądka częstość występowania jest kilka osób wie o tym, że odnosi się do naszego życia, niech moi eksperci szpitalne, aby powiedzieć nam, które wywołują raka występowania, jakie czynniki go.

1, niewłaściwa dieta: długoterminowe jedzenia spleśniałe jedzenie, spleśniały systemu żywnościowego, marynaty, wędzone i marynowane ryby, nadmierne spożycie soli, wzrost raka ryzyko. Te produkty zawierają wysokie stężenie azotanów, jest łatwo przyswajalny przez organizm w żołądku przez bakterie reduktazy do azotynów, a następnie z aminą azotynu połączone do amin rakotwórczych. Dieta indukowanego raka jest najłatwiejszy do uniknięcia czynnik.

2, Helicobacter pylori Zakażenie : wydzielanie toksyn może uszkodzenia błon śluzowych, więc musimy zwrócić uwagę na swoje zdrowie, aby uniknąć infekcji może wywołać żołądka czynnik.

3, czynniki genetyczne: czynniki genetyczne żołądka z jedną z przyczyn. Epidemiologia raka występowanie ma rodzinną skłonność agregacji, osoby te powinny zwrócić szczególną uwagę, aby raka zapobiegania.

4, przedrakowych zmian: które jest łatwe do złośliwych ogólnoustrojowe lub miejscowe chorób i stanów chorobowych, takich jak nieżyt żołądka, przewlekłe zanikowe zapalenie żołądka, zapalenie żołądka polipy gruczolakowate reszta i tak dalej.

Dowiedz się wywołane indukowane żołądka zapobieganie chorobom i leczenia raka może pomóc lepiej. Codzienność jest wiele drobnych szczegółów może być skuteczne w zapobieganiu raka występowania: jeść pokarmy bogate w witaminę C, świeże owoce i warzywa; dużo mięsa, ryby, soja i produkty mleczne, unikać wysokiej soli diety, jeść ogórki, wędzone i żywności konserwowanej, nie jeść spleśniałe jedzenie, na raka żołądka w populacji wysokiego ryzyka, powinien być szczególnie ostrożny raka żołądka padania, regular body medycznych wyboru jest wykrycie raka na klucz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s