W zaawansowanym raku żołądka powinno być jak w leczeniu cukrzycy

Pacjent, 69 lat, mają cukrzycę , poważniejsze, start hemodializa ma już osiem miesięcy, trzy razy w tygodniu teraz.
Rak żołądka jest odkryta dopiero niedawno dowiedziałem się, wątrobę i nerki pojawia się w filmie cieniami. Lekarz skazany na środkowy i późny. Po pluć krwią, potem czarny.
Obecna sytuacja w szpitalu Ludowej, lekarz powiedział, ponieważ pacjent jest poważnie cukrzycę pacjenci nie nadaje się do operacji, jak tylko poprzez doustnych leków stosowanych w chemioterapii, leki dla strachu bez korzyści dla pacjenta jest zbyt ciężki. Hemodializa jest w trakcie realizacji. Według lekarzy, mówią, że nie jest prawdopodobne, aby przyspieszyć w proliferacji hemodializy komórek nowotworowych. Nie ma innego sposobu, poprzez leczenie ziołami lub hamować proliferację komórek nowotworowych? Czy jest jakieś dobre rekomendacje do leczenia?
Jiangsu Provincial pokarmowego onkologii YAO szpitala chirurgicznego prawej: Na łączny cukrzycy pojawiają się niewydolności nerek pacjentom zaleca się, Nefrologii i chirurga onkologicznego, anestezjologa, aby omówić, decyduje o następnym zabiegu. Rak żołądka, ponieważ nie pojawia się, można długotrwałe dializy, długoterminowe przeżycie. Po raka żołądka, choroba rozwija się bardzo szybko.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s