Wczesna diagnoza raka żołądka

Wczesny rak żołądka wyleczenie od 95 do 100%, tak jak wczesne wykrycie i rozpoznanie wczesnego raka żołądka, stało się bardzo ważne. Japońska raka żołądka powód lepsze działanie terapeutyczne, a wcześnie rak wykrywalność związane wyższa. Żołądka i najbardziej złośliwych nowotworów , jako że dość długo można wykryć przedkliniczne, ale często z powodu żołądka głębokim miejscu, łatwo przeoczyć pacjentów i lekarzy, a także brak czułości i swoistości metod przesiewowych, w wyniku nie wczesne wykrywanie. Wraz z rozwojem technologii, jest możliwe, że więcej nowotworów stwierdzono na wczesnym etapie.

Po pierwsze, musimy zwrócić uwagę na zrozumienie czynników ryzyka, w szczególności znaczenie w rodzinie. Badania wykazały, że prawie wszystkie rakowe komórki mają zaburzenia genetyczne. Tak więc, z rakiem żołądka lub inne nowotwory przewodu pokarmowego, nowotworów , takich jak historia rodziny historii zaludnienia, podatność genetyczną istnieją, należy zwrócić uwagę na regularne badania fizykalnego.

Po drugie, musimy wzmocnić stałą pracę spisu ludności, najlepiej w formie elektronicznej gastroskopii. Elektroniczny endoskopię błony śluzowej żołądka może być wizualnie morfologicznych i warunki, wczesne wykrywanie zmian chorobowych błony śluzowej żołądka. Ale spis ludności wymaga dużo siły roboczej i zasobów materialnych, większość z Chin nie są warunki wymagane do spisu.

Po trzecie, dla tych, którzy mają łagodne “brzuch” i “ból brzucha,” pacjenta, nie powinny być traktowane tylko ” zapalenie błony śluzowej żołądka “, lekarz poradni powinien uważnie słuchać pacjenta narracji i dokonać odpowiednich badań, nie powinno być pochopna diagnoza” przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka “pochopne kłopoty, te grupy wysokiego ryzyka powinny być gastroskopia.

Wraz z rozwojem biologii molekularnej, coraz większa liczba markerów molekularnych są stosowane klinicznie, wiele nowoczesnych nowotworowych micro instrumentów diagnozy nowotworu klinicznej diagnostyki i leczenia, w pobliżu przyszłego raka wczesna diagnoza będzie bardziej łatwe.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s