Wczesna diagnoza raka

Rak żołądka jest na całym świecie powszechne złośliwy nowotwór , objawy kliniczne powszechnie kojarzone z łagodnym choroby nie ma różnicy, więc większość pacjentów z rakiem żołądka jest raz okazało się pod koniec (advanced) etapie.

Chirurgiczne leczenie wczesnego raka żołądka 5-letnie przeżycie 90% lub więcej, diagnostyki i leczenia tak wcześnie jest bardzo ważne.

Obecnie, Japonia przez podwójne baru kontrastowego do badań przesiewowych i endoskopia, część wczesnego raka żołądka znaleziono 50-60%, udział wczesnego raka żołądka Korei osiągnął 30-40%.

Chiny to obecnie odsetek wczesnego raka żołądka wynosi około 10%, w kilku dużych centrów medycznych do 20 procent. Dlatego znaczenie wczesnego wykrywania raka żołądka, wczesnego wykrywania i wczesnego leczenia dla poprawy 5-letnie przeżycie pacjentów z rakiem żołądka jest bardzo ważne.

Wykrywanie wczesnego raka żołądka, nadal opierając się na endoskopii i biopsji, czujność lekarzy, pacjenta uwagi i endoskopistów i patolodzy doświadczyć poprawić wykrywalność wczesnego raka żołądka jest bardzo ważne w obecnej sytuacji.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s