Wczesne objawy raka

Rak żołądka jest najczęściej ludzkie nowotwory. Według statystyk, częstość występowania nowotworów na wszystkich rachunkach o 1/4, plasując się na pierwszej w tym kraju umiera każdego roku od chorych na raka mają więcej niż 310.000.

Brak wyraźnych objawów wczesnego raka żołądka, być samoleczenie, gdy pacjent jest już w późnym większości, takie jak na początku lub w połowie leczenia byłoby szczęście. Ogólnie 5-letnie przeżycia raka żołądka wynosi 8% do 11%, Ta rodnik wycięcie wczesnego raka żołądka było 90% do 100% po 5-letnie przeżycie 90% do 99%. Jednakże, z powodu wczesnego raka żołądka, nie jest łatwo znaleźć, jest bardzo potrzebne, aby opierać się na edukacji zdrowotnej i przesiewania, w celu poprawy skuteczności wykrywania wczesnego raka żołądka, aby na początku leczenia. Według zagranicznych ekspertów i lekarzy wystąpić objawy powinny wzbudzić czujność następujące:

Ból brzucha większość wczesnym początkiem chorych na raka żołądka ból brzucha, dyskomfort w jamie brzusznej zaczął po prostu czuć ciężkość lub obrzęk i czasami bóle w klatce piersiowej dział, jest często mylone z zapaleniem błony śluzowej żołądka lub choroby wrzodowej i leczona, może czasowo złagodzić objawy . Takie zmiany występują w antrum żołądka, dwunastnicy zmian funkcjonalnych może wystąpić, istnieje rytmiczne ból, podobne do objawów choroby wrzodowej, jest często pomijany czasu progresji choroby z bólu przewlekłego lub Melena lub hematemesis tylko zwrócić uwagę, , ale tym razem z zaawansowanym rakiem mają często traci szanse na wyleczenie. Dlatego trzeba uważać na ból żołądka, ani szczególny charakter tej wspólnej wczesnych objawów raka, natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Utrata apetytu, utrata masy ciała, zmęczenie, które jest zbiorem wspólnych i brak specyfiki wczesnych objawów raka. Anoreksja może być wczesne objawy raka żołądka, nie ból brzucha związany z objawów, jeżeli objawy występują jednocześnie z żołądka i może wykluczyć zapalenie wątroby , szczególnie należy zwrócić uwagę. Niektórzy pacjenci z wzdęcia po jedzeniu, odbijanie i automatycznie ograniczają codzienną dietę, w wyniku utraty wagi i utraty masy ciała, zmęczenie. Nudności, wymioty, bóle nowotworowe objawy mogą wystąpić po jedzeniu przez łagodnym towarzyszy poczucie sytości i nudności. Cardia rak zaczął zaburzenia odżywiania mogą narastają stopniowo rozwinął się dysfagii i zwracanie pokarmu. Dalszy rozwój raka żołądka może być wynikiem niedrożności odźwiernika i wymioty.

Te objawy mogą wystąpić kału na początku raka żołądka, mała ilość objawów krwawienia żołądka są pozytywne, na krew utajoną w stolcu, krwawienie może wystąpić długi hematemesis i smoliste stolce. W przypadku, gdy nie ma zaburzenia żołądkowe osób starszych, po stołki czarne powinny być czujnym żołądka możliwe.

Ponadto, biegunka , zaparcia , mniejsze dolegliwości żołądka, namacalny wzdęcia z głęboką czułością i łagodnym napięcie mięśni, może być również traktowane jako wczesnych objawów raka.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s