Wczesne objawy raka żołądka

Rak żołądka jest nadal jednym z najczęstszych nowotworów złośliwych. Takie jak wczesnego wykrywania, diagnozowania i leczenia wczesnego jest bardzo zadowolonych.

Rak żołądka mają objawy zrobić?

Odpowiedź brzmi: nie. Prawie połowa wczesnych raka żołądka pacjentów bez objawów klinicznych.

Tylko niewielka część pacjentów miało łagodną niestrawność i inne objawy, i, podobnie jak ból, dyskomfort brzucha pełnią lekkim, ból, nudności, odbijanie, itp., ale te objawy nie są rak specyficzne, widoczne w przewlekłym zapaleniem błony śluzowej żołądka, choroby wrzodowej, funkcjonalne niestrawność , objawy te występują sporadycznie nawet normalne.

Poniższe strzałki schemat, było wcześnie rak żołądka

W związku z tym, żołądek , rozmowa jest bezużyteczny wcześnie wydajność.

Tak, jak wczesne wykrywanie raka żołądka zrobić? Najważniejsze jest, aby mieć świadomość zdrowia, zdrowych ludzi w wieku ponad 40 regularnie (dobry rok), aby zaakceptować gastroskopii, która może w raku żołądka jest wcześnie wykryty, diagnozowanie i leczenie.

Ponadto, na raka żołądka , czy to jest na początku lub w połowie (advanced) mogą pojawić się krwawienia z przewodu pokarmowego , taborety zwykle czarne.

Mała część wczesnego raka żołądka może objawiać jako łagodnych krwawień górnego odcinka przewodu pokarmowego objawy, taborety czyli czarny lub uporczywego kału na krew utajoną pozytywny.

Często w polipowatych i wrzód-like wczesnym rakiem żołądka , uszkodzenie raka erozji powierzchni lub naruszanie naczyń włosowatych, co powoduje małą ilość spowodował krwawienie długoterminowych zmian stosunkowo płaskich widoczne są także we wczesnym rakiem żołądka w różnych podtypów. Jego właściwości nie można łatwo kontrolować przez terapii lekowej.

W przypadku, gdy nie ma zaburzenia żołądkowe osób starszych, po stołki czarne powinny być czujnym żołądka możliwe. Takie jak smolisty stolec, badanie kału na krew utajoną jest pozytywny, szczególnie w ogólnej diety lub zażywanie narkotyków nie jest łatwo zatrzymać żołądek, gdy bardzo ważne jest wczesne żołądka objawy. Dlatego ci, którzy mają objawy powinny udać się do warunków szpitalnych i endoskopii górnego odcinka przewodu pokarmowego posiłek baru rentgenowskie oraz inne testy w celu potwierdzenia diagnozy.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s