Wczesne objawy raka żołądka

Wczesne objawy nietypowe żołądkowe dolegliwości brzuszne jest wczesnym objawem raka żołądka jest najczęściej pierwsze objawy, około 80% pacjentów z tym spektaklu i niestrawność podobna. Takie jak: bóle brzucha, zwykle łagodne i nie prawidłowości, po jedzeniu nie można złagodzić. Objawy te często nie są cenione przez pacjentów, leczenie, często mylone z zapaleniem błony śluzowej żołądka lub chorobę wrzodową. Dlatego u pacjentów w średnim wieku, jeśli następujące warunki powinny mieć dalsze badania, aby uniknąć błędnej diagnozy:

① wcześniejsza historia żołądek, ale niedawne niewyjaśnione uczucie dyskomfortu lub bólu, leczenie nieskuteczne;

② z poprzedniej historii choroby wrzodowej żołądka, ból w górnej części brzucha, ostatnich zmian w prawie, oraz zakres coraz gorzej. Jeśli objawy nie złagodził, ale na krótki termin dokonały autor powinien również rozważyć możliwość wystąpienia raka, w odpowiednim czasie, w celu dalszego zbadania. Rozpoznanie endoskopia, w razie potrzeby, mogą być wykonane biopsji.

1, ból w nadbrzuszu: około 1/4 pacjentów z bólem wrzodowej zasad samych, i stary ból tępy, większą wydajność na wzdęcia, bóle brzucha 30% 70% jeśli ból często powtarzają, lub więcej przedziały na krótszy, powinno spowodować alarm.

2, pełności w nadbrzuszu: często najwcześniejsze objawy starszych raka przełyku leczenie raka kosztuje czasami towarzyszy odbijanie, zgaga, nudności, wymioty. Jeśli nowotwór znajduje się w wejściu do żołądka (wpustu) biurowego, może czuć, że jedzenie nie jest gładka; Jeśli nowotwór znajduje się na wylocie żołądka (odźwiernika) miejsce niedrożności, pacjent może wymiotować z korupcją na noc jedzenie.

3, utrata apetytu, utrata masy ciała i zmęczenie: Według statystyk, około 50% starszych pacjentów ze znaczną utratą apetytu, zwiększenie utrata wagi, zmęczenie, 40% 60% pacjentów z powodu utraty masy ciała i leczenia. Jeśli towarzyszy ból brzucha, a może wykluczyć zapalenie wątroby , więcej uwagi należy być czujnym.

4, krwawienie z przewodu pokarmowego : wspólne hematemesis, smoliste stolce i pozytywne kału na krew utajoną. Drobnokomórkowego raka płuc chemioterapię, raka żołądka wczesnych oznak małej ilości krwawienia. Wymioty stanowiły 7% 15% 23% melena 45%. Wyższa stopa kału krwi utajonej pozytywnej, pozytywne tempo raka żołądka stanowiły 87,6%, co stanowi 64,4% z wpustu i jeśli trwałego pozytywnego kału na krew utajoną, diagnozowania raka żołądka z jakiejś pomocy.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s