Wczesne objawy raka żołądka

Prawie połowa chorych na wczesnego raka żołądka bez objawów klinicznych, tylko w niektórych niestrawność łagodnym i inne objawy, takie jak uczucie dyskomfortu bólu, pełnia lekkim, ból, nudności, odbijanie, itp., ale te objawy nie są charakterystyczne dla raka, widać w przewlekłym zapaleniem błony śluzowej żołądka, choroba wrzodowa , dyspepsja czynnościowa, a nawet od czasu do czasu pojawiają się normalne.

1,80% pacjentów, ból w nadbrzuszu.

2, o 1/3 pacjentów z pełności żołądka, dolegliwości brzucha, utrata apetytu, niestrawność, wraz kwasu pantotenowego.

3,1 / 3 pacjentów, choć nie dając wyraźnych objawów trawiennych, ale może być niewyjaśniona utrata masy ciała, utrata masy ciała i osłabienie zmęczenie.

4, u niektórych pacjentów wykazały, kwas pantotenowy, zgaga, nudności, wymioty, odbijanie lub czarne stolce i inne objawy

Objawy wczesnego raka żołądka jest bardziej powszechne dolegliwości brzuszne, takie jak łagodny ból brzucha, uczucie ciężkości obrzęk, bóle w klatce piersiowej czasem dział, często początkowo zdiagnozowano jako zapalenie błony śluzowej żołądka lub choroby wrzodowej i traktowane, objawy mogą być czasowo zwolniony. Takie zmiany występują w antrum żołądka, dwunastnicy funkcjonalne zmiany mogą wystąpić, to rytmiczne ból, podobne do objawów choroby wrzodowej, ale również łatwe błędnie jak wrzody i leczenia opóźnionego. Jednakże, te objawy nawrotów po pewnym czasie. Dlatego ci, którzy mają objawy brzuszne, takie jak wysokie i związane z innymi czynnikami ryzyka, lub po leczeniu wielokrotnie wykonany, musimy być czujni do dalszych badań w celu wczesnego wykrywania, leczenia wcześnie.

Utrata apetytu, anoreksja, brak łaknienia, mdłości, wymioty, wzdęcia po jedzeniu, odbijanie się, zarzucanie kwasu, niestrawności i innych objawów, ale także zestaw wspólnych wczesnych objawów braku specyficzności raka żołądka. Anoreksja może być wczesne objawy raka żołądka, nie ból brzucha związany z objawów, jeżeli objawy występują jednocześnie z żołądka i może wykluczyć zapalenie wątroby , szczególnie należy zwrócić uwagę. U niektórych pacjentów z powodu wzdęcia po jedzeniu, odbijanie i automatycznie ograniczają codzienną dietę, w wyniku utraty wagi i utraty masy ciała, zmęczenie. Wczesne objawy raka żołądka może również wystąpić po jedzeniu przez łagodnym towarzyszy poczucie sytości i nudności. Cardia rak zaczął zaburzenia odżywiania mogą narastają stopniowo rozwinął się zaburzeń połykania i refluks żołądkowo-przełykowy. Dalszy rozwój raka żołądka może być wynikiem niedrożności odźwiernika i wymioty.

Błędnie jako objawów dyspepsji czynnościowej Więc należy skonsultować się z lekarzem, aby otrzymywać endoskopii i innych badań w celu wykrycia raka we wczesnym stadium.

Wczesny rak żołądka i advanced gastric krwawienie z górnego odcinka przewodu pokarmowego mogą wystąpić, często czarne stolce. Mała część wczesnego raka żołądka może objawiać jako łagodnego krwawienia z przewodu pokarmowego, górnych lub czarne stolce lub ciągłego dodatniego kału na krew utajoną. Wspólne w polipowatych i owrzodzenie jak rak żołądka, rak zmian chorobowych erozji powierzchni lub naruszenie kapilar, co powoduje długotrwałe ze względu na małą ilość krwawienia, widoczna również w stosunkowo płaskich wczesne zmiany żołądka różnych podtypów. Jego właściwości nie można łatwo kontrolować przez terapii lekowej. W przypadku, gdy nie ma zaburzenia żołądkowe osób starszych, po stołki czarne powinny być czujnym żołądka możliwe. Takie jak smolisty stolec, badanie kału na krew utajoną jest pozytywny, szczególnie w ogólnej diety lub zażywanie narkotyków nie jest łatwo zatrzymać żołądek, kiedy to jest bardzo ważne, aby wczesnych objawów żołądkowych. Dlatego ci, którzy mają objawy powinny udać się do warunków szpitalnych i endoskopii górnego odcinka przewodu pokarmowego posiłek baru rentgenowskie oraz inne testy w celu potwierdzenia diagnozy.

Niewyjaśniony spadek masy ciała, zmęczenie, brak energii jest zestaw często i brak specyfiki sygnału żołądka, ale stopniowo rośnie. Niektóre są wtórne do objawów niestrawności, pacjent po jedzeniu z powodu wzdęcia, odbijanie i automatycznie ograniczają codzienną dietę, w wyniku utraty wagi i utraty masy ciała, zmęczenie. Ponadto, nudności, wymioty może dalej tracić składniki odżywcze powodują niedożywienie i większą utratę masy ciała i objawów zmęczenia. Oczywiście, później z zaawansowanym rakiem żołądka jest jeszcze bardziej widoczne zmniejszenie masy ciała i zmęczenie.

Ponadto, jest szczególnie warte wspomnienia jest to, że w większości żołądka patologii występuje w przewlekłym zapaleniem błony śluzowej żołądka (zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka, w szczególności), Helicobacter pylori (HP), infekcji błony śluzowej żołądka resztkowego, polipy żołądka, wrzody i inną infrastrukturę, a Dlatego, u niektórych pacjentów z długotrwałą historii przewlekłego zapalenia błony śluzowej żołądka z jamy brzusznej dyskomfort, niestrawność i inne objawy. Na tej podstawie, na przykład w pobliżu okresie bólu w nadbrzuszu pełnej zmiany charakteru lub zakresu takie zostały zwiększone, z rytmem diet związanych bólu, lub leków nie może być zwolniony, czy utrata masy ciała, zmęczenie, itp., to trzeba chronić przed rakiem miejsce.

Rak żołądka pacjentów utrata wagi, osłabienie głównie zaawansowany rak żołądka, a na istniejących przerzutów lokalnych lub odległych, często anemię .

Pacjenci z różnych przyczyn może powodować wymioty, np. wspólnej wrzodowej dwunastnicy lub zwężeniem blizny owrzodzenia, refluksowego zapalenia przełyku , wrzody i inne wpustu żołądka. Angażowanie wpustem żołądka lub odźwiernika często może powodować wymioty, wymioty, w tym sushi korupcji, sok, a nawet kawa-jak krwawy płyn. Wymioty zwykle objawów klinicznych raka żołądka, często towarzyszy utrata masy ciała.

Lewica nadobojczykowe się jako soi lub orzeszków ziemnych, jak obrzęk węzłów chłonnych, bezbolesny, twarde i stałe, co jest bardziej konkretne objawy raka żołądka, głównie brzucha i inne narządy zostały przekazane objawów zaawansowanego raka żołądka.

Po lewej nadobojczykowych węzłów chłonnych, biopsja węzła chłonnego lub cytologia zrobić natychmiast przebijać, endoskopia i zmian chorobowych żołądka zablokować wielokierunkowe kleszcze biopsji do badania histopatologicznego, w razie potrzeby, uzupełnić brzucha rentgenowskie posiłek baru, można natychmiast potwierdzenia rozpoznania.

Cierpienie z mężczyzn żołądka w wieku powyżej 50, takie jak niedawne nawracające bóle brzucha, ale dobre i na złe, powinni być czujni, na początku kontroli specjalnej związanej.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s