Wysokie ryzyko raka żołądka

Rak żołądka jest najczęstszym nowotworem złośliwym, wysoka śmiertelność, co cztery zgony z powodu chorych na raka miał jeden przypadek raka żołądka pacjentów. Więc żołądka jest poważnym zagrożeniem dla życia i zdrowia chorób naszych ludzi. Rak żołądka efekt terapeutyczny jest ściśle związane ze stadium choroby, wczesnego raka żołądka po leczeniu, więcej niż 90% pacjentów przeżywa pięć lat i więcej, podczas gdy zaawansowany rak żołądka u pacjentów z 5-letnie prawdopodobieństwo przeżycia mniej niż 5%. W związku z tym, w jaki sposób wczesnego wykrywania raka jest poprawa skuteczności, poprawy przeżycia pacjentów dla klucza. Według badań przesiewowych w grupach wysokiego ryzyka, znajdują się we wczesnym raku żołądka i skutecznych środków. Tak zwany rak żołądka w populacji wysokiego ryzyka, czyli częściej niż przeciętny człowiek cierpi na raka żołądka u osób, u których rak występowania stawka kilka razy większa niż w populacji ogólnej, czyli prawie 10 razy.

Obecnie bardziej pewnością należy rak grupy ryzyka są:

1 cierpienie z żołądka zmian przedrakowych pacjentów: żołądkowe schorzenia choroby przedrakowe odnosi się do żołądka choroba łagodna lotnych tendencji, często są następujące kategorie:

① przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka, jest najczęstszą postacią stanów przedrakowych, częstość występowania raka żołądka ryzyka do 10%.

② przewlekłe choroby wrzodowej żołądka, zachorowań na raka są zazwyczaj mniej niż 3%, czy ostatnie zmiany w zakresie prawidłowości objawów choroby wrzodowej, nasilenie i utrata apetytu, wymioty, postępującą utratą masy ciała, należy zwrócić uwagę, czy nowotworowych.

③ polipy żołądka, ogólnie uznane średnicy> 2cm, oraz szeroką bazę wielokrotnego kursu polipy.

④ częściowe wycięcie żołądka przez liczne dane wskazują, że w żołądku żołądka resztkę po częściowej hepatektomii zwiększone ryzyko wystąpienia raka, w porównaniu z 0,3% do 10%. ⑤ Inne zmian przedrakowych, takich jak gigantyczny przerost błony śluzowej żołądka, zapalenie błony śluzowej żołądka brodawkowate.

2 H. pylori zakażenie były: badania pokazują, że H. pylori zakażenie stopy i rak żołądka śmiertelność była istotnie dodatnio związane z zakażeniem H. pylori populacji występujących nowotworów ryzyko nie jest zainfekowany populacji cztery razy.

3, którzy mają złe nawyki żywieniowe: Jeśli nieregularne dieta, jedzenie spleśniałe jedzenie, jedzenie szybkie, jedzenia solone, wędzone żywności, wysokiej sól dieta, jeść świeże warzywa były. Regularne spożywanie spleśniałe jedzenie może powodować żołądka pojawiają versicolor, Aspergillus flavus, Fusarium grzybicze infekcje , toksyny wytwarzane przez Aspergillus versicolor, aflatoksyny jest silnym czynnikiem rakotwórczym. Ponadto, marynowane, wędzone produkty spożywcze zawierają wiele substancji rakotwórczych, długo jedzenie może prowadzić do raka żołądka prawdopodobieństwo występowania wzrasta. Wysokiej soli diety również rak żołądka występowanie wiąże się, na przykład, w Stanach Zjednoczonych i Nowej Zelandii, ilość spożycia soli na osobę dziennie wynosi 10 g, rak żołądka częstość niskim spożyciem soli 12 do 15 gramów na dzień narodowego raka częstością niż wysoki, Japonia, Finlandia i większość krajów Europy Wschodniej rak żołądka częstość występowania jest wysoka, ich spożycie soli na osobę dziennie ponad 15 gramów. Teraz, sól sama w sobie nie jest rakotwórczy, prawdopodobnie ze względu na uszkodzenie błony śluzowej żołądka spowodowane soli, wraz z innymi czynników rakotwórczych ludzie bardziej podatne na raka .

4. Długoterminowe nadużywanie alkoholu i palenie papierosów, alkohol może stymulować błony śluzowej żołądka, tak że zmiana komórek śluzówki raka żołądka z występujących. Palenie i rak związek został również potwierdził, palenie może być silnym czynnikiem ryzyka. Palacze cierpiących na raka żołądka ryzyka nie jest tylko związane z paleniem, ale również z paleniem startowym w wieku około zacząć palić w okresie dojrzewania największego ryzyka. Należy zauważyć, że wartości, picia, palenia mogą niezależnie wpływać nowotworu padanie, można również wytwarzać synergiczne działanie soku żołądkowego znaczącego zwiększenia ryzyka wystąpienia.

5. Pobudzenie psychiczne i miłość tych, którzy dąsać. W raka żołądka czynniki ryzyka, badania i analizy, stwierdzono, dąsać, pobudzenie psychiczne, długotrwałe obniżenie przez raka znacznie zwiększone ryzyko wystąpienia.

6 Nie żołądka lub przełyku historii rodziny raka. Żołądka istnienie rodzinnych zjawisko agregacji odnotowano w rodzinach pacjentów z rakiem żołądka częstością niż normalnej populacji jest 2 do 3 razy. Odnotowano również rozlany rak żołądka i krwi istotne. Ale czynniki genetyczne raka żołądka częstość odgrywać rolę w tym, jak obecny nie jest jeszcze jasne.

7 Niektóre specjalne zawody, badania wskazują, że ekspozycja na chmury pyłu kwasu siarkowego, ołowiu, azbestu, herbicydy pracowników, jak również pracowników w branży metalowej, rak żołądka było znacząco zwiększone ryzyko wystąpienia.

W skrócie, jasne, rak żołądka z wysokim ryzykiem raka żołądka profilaktyki i wczesnego wykrywania, wczesne leczenie jest ważne. Dlatego grupy wysokiego ryzyka powinny być aktywnie otrzymania edukacji zdrowotnej, nauki wiedzy, ani strachu, ani z choroby bez uwagi. Powinny być pod opieką lekarzy specjalistów do podjęcia skutecznych środków zapobiegawczych, a według stopnia ryzyka w celu opracowania rozsądnej następcą programu poprawy raka wczesnej diagnozy, poprawę żołądka ogólny efekt.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s