Zakażenie H. pylori jest łatwo rak nie

Helicobacter pylori (Hp) jest obecny w żołądku i dwunastnicy bakterie spiralne. Do żołądka, nie będzie krótkoterminowe ostre objawy zapalenie błony śluzowej żołądka, ale bardziej powszechne jest tworzenie nie dając wyraźnych objawów przewlekłego zapalenia żołądka, lub powodować wrzody żołądka i dwunastnicy, a nawet prowadzić do raka wystąpienia. 2005 Nagroda Nobla w dziedzinie fizjologii lub medycyny Nagroda przyznawana jest do odkrycia roli HP i zjadliwości australijski lekarz Barry Marshall (Barry J. Marshall) i Robin Warren (J. Robin Warren).

Ta Badania wykazały, HP infekcji z raka żołądka częstotliwość występowania stosunkowo ścisły związek, w razie zakażenia , a następnie połączono z wielu przewlekłych stanach zapalnych żołądka, prawdopodobieństwo przyszłego wystąpienia raka jest wyższa niż normalnie. Jednak to nie oznacza, że zainfekowane osoby rozwinie się HP żołądka raka , głównie, aby zobaczyć, czy są jakiś specjalny występowanie przewlekłych chorób żołądka, takich jak zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka , itp. Dla tych ludzi, leczenie musi zostać oczyszczony z H. pylori zakażenie , więc można naprawdę kontrolować zapalenie żołądka, wrzody i inne warunki, z drugiej strony, może skutecznie zmniejszyć przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka, metaplazji jelitowej, rozrost, atypia przedrakowych zmiany i rak żołądka występują.

Generalnie średnia anti- infekcja leczenie nie jest trudne usunięcie Hp, ale ze względu na zjawisko lekooporności w ostatnich latach, często prowadzące do radykalnego awarii, istnieje około 10% ludzi, którzy ponownie zakażenia , należy kontynuować leczenie. Ponieważ Ludowej grupach, w bliskim kontakcie z rodzinami również mieć wpływ, w związku z tym, zaleca bliski kontakt z ludźmi, którzy mają zostać sprawdzone pod kierunkiem specjalistów, jasne leczenia HP.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s