Zapobieganie i leczenie raka żołądka

Zapobieganie i leczenie raka żołądka , podobnie jak inne nowotwory, klucz leży w “wcześnie”, natychmiastowa wczesne wykrywanie, wczesna diagnoza i wczesne leczenie. Według badań obserwacyjnych stwierdzono, że z pewnej części tkanki żołądka komórki rakowe zaczynają się pojawiać na niektórych objawów klinicznych, jest to proces powolny, stopniowy proces zmiany jakościowej od ilości do. Procedura ta, znana w medycynie jako “rakowe.” W tym okresie, ale także najlepszy etap leczenia. Tak więc, jeśli są w stanie zwrócić uwagę na raka wczesną manifestację. Pomoże to wczesne wykrycie, wczesne leczenie można uniknąć.

Większość pracowników twierdzą, że część klinicznych i patologicznych żołądka wrzodowej może wynosić od złośliwych, ale od występowania nowotworu żołądka przez raka od 1% do 5%. Rak miejsce w brzegu owrzodzenia. Przewlekły wrzód żołądka, w wieku 45 lat i powyżej, objawy stają się trwałe, a po około miesiącu od rygorystycznego terapii medycznej, a także stał się pozytywnym badanie kału na krew utajoną, należy uznać za rakowe wrzody mogą wymagać dalszych badań, w Biopsja krawędzi wrzodu wielopunktowego usunąć charakteru wrzodu.

1 raka wczesne objawy więcej niż 80% pacjentów pojawiają się na ból brzucha .

2 rak żołądka objawy około 1/3 pacjentów z pełności żołądka, dolegliwości brzucha, utrata apetytu, niestrawność , wraz kwasu pantotenowego.

3 raka żołądka Wczesne objawy 1/3 pacjentów, choć nie ma wyraźnych objawów układu pokarmowego, ale może być niewyjaśniona utrata masy ciała, utrata masy ciała i osłabienie zmęczenie.

4 raka żołądka pacjentów wykazała pewne wczesne objawy zgagi, zgaga, nudności, wymioty, odbijanie lub czarne stolce i inne objawy.

Jeśli znalazłeś ciało powyższych objawów, należy udać się do szpitala na badania.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s