Zmiany uwagi starego żołądka

Niektóre wcześnie raka żołądka niż inne przejawy pełnię niestrawność zjawiska, ale ból w nadbrzuszu, co stanowi o tej sytuacji jedna trzecia.

Istnieją dwa rodzaje wrzodów żołądka ból zamieszanie żołądka i dwunastnicy.

Zarówno główne objawy to bóle brzucha lub ból pieczenie, ból, choroby wrzodowej dwunastnicy występuje w posiłkach lub postu, lub dwie godziny po posiłku zaczął boleć, ból obudził w nocy człowiek może być Ten ból jest często nazywany “bóle głodowe” i “pusty ból brzucha “. Dlatego zniesienie głodu po jedzeniu może zmniejszyć się do punktu.

Wrzody są “pełne bólu razem”, który zaczął się ból podczas jedzenia, aż 1,5 do 2 godzin po zjedzeniu niektórych lub wszystkich opróżniania po remisji. Żołądek Lekarze charakterystyczny dla tej diagnostyce różnicowej trudne. Ale kiedy wcześnie rak żołądka i dwóch towarzyszy w każdej chwili, często w cieniu ból wrzodów żołądka ból i ignorowane.

W rzeczywistości, dokładnie obserwować ból choroby wrzodowej jest stosunkowo regularności, niezależnie od “zła dobra” w tym samym, czy nie, żołądka bólu w ciągu 24 godzin, chociaż istnieją różne nasilenie (zwykle w nocy zdumiewające), ale wciąż nie regularności lub trwałe.

Ponadto, antrum żołądka i dwunastnicy, raka również łatwo spowodować zmian funkcjonalnych może wystąpić rytmiczny ból, objawy mogą być podobne do wrzodów. W szczególności, zgodnie z powyższym żołądka objawy i leczenie choroby wrzodowej, objawy mogą również uzyskać chwilową ulgę i są ignorowane do czasu progresji choroby, krwawienie, niedrożność i innych powikłań, często późnym stadium choroby.

Tak więc, w przeszłości nie osoby żołądka, takie jak nagłe pojawienie powtarzających ból żołądka, przewlekłe bóle brzucha lub prawa obowiązującego zmienia, jak wcześniej pusty ból brzucha lub ból po jedzeniu regularność pozornej regularności niedawno zniknął, lub oryginalnego skuteczne leczenie leki są nieskuteczne. Powinny rozważyć raka żołądka może być, powinny być dalsze badania.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s