Życie, jak skutecznie zapobiegać raka żołądka?

Rak żołądka jest najczęstszym nowotworem złośliwym rozwoju rosnącej społeczności Dziś zajmuje wysoką częstość występowania różnych rodzajów nowotworów w pierwszym, umiera rocznie na raka pacjentów są również dziesiątki tysięcy, możemy zobaczyć niebezpieczeństwa jest duży, na początku istotności zapobieganie znaczące. Induced żołądka przez wiele czynników, ale duża część pacjentów dostać się z tej choroby jest ich zwykle styl życia, profilaktyka raka , konieczne jest, z codziennego życia kawałek po kawałku z uwagą.

Profilaktyka raka żołądka podejścia, co robi? Codzienne życie, powinniśmy zwrócić uwagę na zapobieganie sześciu następujących obszarach:

Po pierwsze, rozwijać dobre nawyki żywieniowe

Komórki nabłonka żołądka, życie jest bardzo krótkie, od 2 do 3 dni do jednokrotnego przedłużenia, to proces regeneracji jest zazwyczaj w nocy, gdy reszta przewodu pokarmowego. Jeśli często jeść w nocy, nie można dostać się na czas naprawy błony śluzowej żołądka, długotrwałe działanie może zwiększyć ryzyko raka żołądka ryzyko. Więc nie spróbować często jedzą kolację.

Po drugie, aby pozbyć się złego stylu życia

Często nieregularne posiłki i przejadanie cierpi na raka żołądka 1,3 razy zwiększone ryzyko; palaczy cierpiących na raka żołądka ryzyko wzrósł 1,58-krotnie, jak do jedzenia z grilla, smażone, smażone, wędzone i inne pokarmy zawierające duże ilości silny czynnik rakotwórczy – benzopiren, często jedzenia takiej żywności, rak żołądka częstość zwiększa ryzyko double; jedzenia hot food cierpi na raka żołądka, ryzyko było 4,22 razy zwykli ludzie. Jeśli efekt synergiczny tych czynników ryzyka raka żołądka są w grupie podwyższonego ryzyka.

Po trzecie, nie jeść spleśniałe jedzenie

Rak ekspertów wskazał, że życie codzienne często spotykamy spleśniałe jedzenie, spleśniały pleśni spowodowane przez zanieczyszczenia, pleśń w niektórych toksynogeniczności grzybów, jest silnym czynnikiem rakotwórczym, a niektóre z potraw w roli grzybów wytwarzających toksyny Duża ilość azotynu i drugorzędowe aminy, w korpusie pod pewnymi warunkami, żołądek może być syntetyzowany i rakotwórcze nitrozoaminy.

Po czwarte, nie palić, nie pić mniej

Rak ekspertów uważa, że palenie i raka mają pewien związek, dym zawiera benzopiren, policykliczne węglowodory aromatyczne, dibenzo karbazole inne rakotwórcze i raka promowanie substancji, przełyku i żołądka, rak jest jedną z przyczyn. Mimo, że nie rakotwórcze substancje sam jest alkohol, ale silny koktajl stymulują błonę śluzową żołądka, uszkodzenia śluzówki tkanki i promować wchłanianie substancji rakotwórczych, jeśli pić podczas palenia, większe niebezpieczeństwo. Ponieważ alkohol może zwiększać przepuszczalność błon komórkowych, wzmacniając w ten sposób wchłanianie substancji rakotwórczych w dymie.

Po piąte, można zjeść pomidory, cebula, grzyby

Pomidory zawierają likopen, karotenoidy i są przeciwutleniacze, zwłaszcza likopen, można zneutralizować wolne rodniki, do zwalczania raka i korzyści raka przewodu pokarmowego, a zapobieganie piersi i rak prostaty są również skuteczne.

Jedz cebuli może zredukować zawartość azotynów w żołądku, ważne jest, cebula dąb pigment skóry zawiera substancję jako naturalne substancji przeciwnowotworowych. Badania wykazały, że ludzie, którzy regularnie jeść cebulę, rak żołądka częstości występowania, niż ludzi, którzy jedzą, czy nie jeść cebulę 25% mniejsze ryzyko raka o śmiertelność jest niższa o 30%.

Należą do nich: Grzyby, Grzyb, Grzyb, itp., i grzybów. Eksperci medyczni stwierdzili, że wiele produktów zawiera nowotworu Mushroom substancje, może odgrywać działanie przeciwnowotworowe. Na przykład, grzyby zawarte polisacharydy, przeciwnowotworowy stopa jest bardzo wysoka. Czarny grzyb, biały grzyb zawiera także polisacharydy skuteczny antyrakowe substancje. Pokarmy bogate w Mushroom włókna surowego i wapnia odgrywają istotną rolę w profilaktyce raka, ale także poprawić układ odpornościowy.

Six, agresywne leczenie stanów przedrakowych

Cierpiących na zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka, polipy żołądka wiele gruczolakowatych, złośliwa anemia , którzy często muszą iść do szpitala na badania i leczenie, w celu wyeliminowania zmian przedrakowych i zapobiec raka żołądka z występujących.

Do żołądka złośliwych takich, każdy z nas musi aktywnie zapobiegać je w życiu codziennym, aby rozwijać dobre nawyki, należy zawsze zwracać uwagę na ich stan zdrowia, powinno to nienormalne objawy, powinien udać się do szpitala na badania, powinien chorych, czasie leczenia, tak aby nie opóźniać leczenia, a ostatecznie do ich spowodować nieodwracalne szkody.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s