Chirurgia raka rozwarstwienie węzeł chłonny należy zrobić

Chirurg na raka żołądka u chorych chirurgicznych, jego zadaniem jest nie tylko nowotworowych guza miejscu wycięcie, ale także dokładne czyszczenie węzłów chłonnych okolic tkanki żołądka. Jednak obecna sytuacja jest taka, że wielu żołądka operacja nie jest taka “unified operacja.” Lekarze w raka żołądka u pacjentów z chirurgii, należy wprowadzić “standardowa” leczenie, a także pacjenci powinni takiego żądania, aby zapewnić przeżywalność po zabiegu.

Chociaż Japonia jest żołądkowo złośliwych nowotworów wysokie krajów występowania, ale są one na przewód pokarmowy złośliwy guz wyleczenie był znacznie wyższy niż w innych krajach, ważnym powodem jest to, że w tym kraju, dla wszystkich na raka pacjentów poddanych radykalnej realizacji “normalizacji i regulacji.” leczenia, lekarzy w przychodni dla pacjentów, ich zadaniem jest nie tylko nowotworowych guza miejscu wycięcie, ale także dokładne czyszczenie węzłów chłonnych okolic tkanki żołądka. Realizacja takiej “standardowej procedury” jest rokowanie dla pacjentów z gwarancji może znacząco poprawić przeżywalność pacjentów po 5 latach.

“Tradycyjna operacja jest trudna, czas jest krótki, bo lekarze nie muszą ponosić duże ryzyko, a jednocześnie standardowych operacji, zabiegu chirurgicznego, jest odpowiednikiem oryginalnego dwóch, a realizacja rozbiór węzłów chłonnych, często z udziałem wielu narządów i więcej dużych naczyń krwionośnych i tkanek, zarówno w celu uniknięcia naczynia krwionośne przed uszkodzeniem, ale także oczyścić naczynia krwionośne i inne tkanki okoliczne węzły chłonne, operacja jest trudna, dawno, do chirurga, który wymaga większej umiejętności, mały błąd prowadzi do nieskutecznej operacji, lekarze powinni to ryzyko. “jeden kraj, lekarz powiedział, że ze względu na obecny krajowego dla przewodu pokarmowego złośliwy nowotwór leczenie chirurgiczne nie zostało ustalone naukowych, jednolitych standardów i norm, fakt, że niektórzy lekarze mają “strach trudności” mentalność, spowodowało rozległe specyfikacji limfadenektomia, który jest w Chinach żołądka pooperacyjnych śmiertelność jest ważnym powodem.

“Tylko lekarz chętnie podejmują ryzyko, pacjent może być mniej ryzykowne” – lekarz-pacjent powinien odważą się podjąć takie ryzyko.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s