Chirurgii żołądka – laparotomii lub laparoskopii

Rak terapia, chirurgia i open chirurgia laparoskopowa , co jest lepsze. Niektórzy uważają, że otwarta lepiej, uznano, chirurgia laparoskopowa lepiej. Kto ma rację w końcu, chcę mówić o własnym doświadczeniu w oparciu o poglądy.

Wcześniej, żołądka używają otwartą operację na leczenie. W operacji, próbuje specyfikacji, w porządku, rzeczywiście osiągnął odpowiedni cel, bezpieczeństwa pracy i zadowalające.

Później, z laparoscopic technologia dojrzeje, przeprowadziliśmy nasz szpital najpierw laparoskopowej żołądka resekcję. W tym czasie, byłem zaskoczony, że laparoscopic gastric resekcji może być krew, limfa i inne gastric surgery struktury związane wyraźniej widzieć, operacja może być wykonana bardziej jednolita i grzywny, a nawet mniej można zrobić krwawiącą dłoń Tylko kilka mililitrów krwi, a skuteczność i bezpieczeństwo leczenia operacyjnego laparotomii samym, i ból po operacji jest mniejszy, szybszy powrót do zdrowia. Od tego czasu, będziemy laparoscopic gastric resekcja na raka żołądka leczenie chirurgiczne wyboru.

Powinien mieć świadomość, że każda operacja ma swoje wskazania, nie może być uogólnione, skuteczność i bezpieczeństwo jest prawdziwym standardem wyboru metody chirurgicznej. Dlatego też, gdy chirurgii laparoskopowej trudności, laparotomii powinien być decydujący, nie uparty, nie może przesłonić prowadzenie chirurgii laparoskopowej proporcji, nie do osiągnięcia wysokiej stopy sukcesu chirurgii laparoskopowej ignorując bezpieczeństwa i guz chirurgii Podstawowe zasady leczenia, takie leczenie będzie lepiej i bezpieczniej.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s