Leczenie chirurgiczne wpustu żołądka może zrobić

Pacjent: opis choroby (czas pojawienia się, główne objawy, szpitale odwiedzających, itp.): trzy w pierwszej połowie krwawienia z przewodu pokarmowego . W naszym szpitalu nie daje podstawy do ryzyka zrobić endoskopii. Sierpnia do Jinan, Wojewódzki Szpital dla gastroskopii znaleziono podejrzenia wrzodu złośliwego nowotworu lekarz robi endoskopię i biopsję za patologiczne. Ale patologicznych nie znaleźliśmy komórki nowotworowe. Jesteśmy z powrotem w Yanzhou Mining General Hospital udało ct. ct diagnostyczne rada: spotkać mniejsze krzywizny żołądka Ca i nacieki tłuszczowe i ustaleń przerzutowych węzłów chłonnych obrazowania. Najwcześniej po raz pierwszy w zimie 2009 krwawień żołądkowo podejrzewano być spowodowane długotrwałym stosowaniem aspiryny. Ponieważ starsza Yankuang General Hospital nie odważył się zrobić endoskopię. Tegoroczne trzy przerwa krwawienie jest stosunkowo blisko. Są zgodnie z konwencjonalną terapią hemostazy. Chciałbym zapytać biopsja nie wykrywa komórki nowotworowe. Nie jest wymagane, aby zrobić to jeszcze raz gastroskopia ah? Biopsja i Ct zwycięży w końcu w co? Jeśli napięcie łóżka szpitalne zrobić? Mój ojciec był niewydolność serca, dwa, są migotanie przedsionków, nadciśnienie , dna moczanowa . Jeśli tak, może chirurgii zrobić? Dziękuję bardzo! Obraz ct I przesłane wkrótce.
Pekin Tongren Hospital Cancer Center, Shu-Rong Zhang:

1 trzeba zrobić endoskopię.

(2) Jeśli jest pozytywne wyniki biopsji do biopsji występują, takich jak negatywne, nie możemy wykluczyć nowotwór złośliwy, CT ważne diagnostyczne odniesienie tylko i nie mogą być potwierdzone.

3 łóżka w naszym dziale bardziej intensywny teraz, natychmiast ma pustych miejsc noclegowych.

4 wysokiego ryzyka operacji, przedoperacyjna ocena może potrzebować operacji.
Pacjenci: Proszę Dr Zhang patrzeć na CT teraz! Dziękujemy!
Pekin Tongren Hospital Cancer Center, Shu-Rong Zhang:

Od plastry CT wygląda (choć nie bardzo jasny) zgodne żołądkowego Imaging rak spray wydajność drzwi, zmiana nie jest ranny, ale nie ma oczywistych oznak przerzutów odległych, takich jak przerzuty do wątroby, para-aorty węzły chłonne nie widziano, a nie widoczne guzki otrzewnej przerzuty.

Z wyglądu jest wciąż resekcji zmiany patologiczne zmiany, ale również linia laparoskopia wykluczyć przerzuty do otrzewnej.

Ocenić stan fizyczny, może tolerować operację.

Re-endoskopia biopsji uzyskać patologiczną diagnozę po innych metod leczenia, takich jak radioterapia lub chemioterapia na podstawie leczenia.

Pacjent: Dziękuję bardzo Profesor odpowiedź Zhang! Miałem go na początku tego roku endoskopii lekarskie i badanie echokardiograficzne. Patrzysz na tego, czy operacja. Jak duże ryzyko?
Pekin Tongren Hospital Cancer Center, Shu-Rong Zhang:

Od obrazów endoskopowych Słuchaj, nie zmiana udziałem wpustu, (ale wpustu żołądka rolka obraca lustro, aby zobaczyć ciało nie może w pełni pokazać struktury serca i morfologię, zostać potwierdzona endoskopowo) brzucha podejście wydaje się, aby zakończyć operację. Ale wymaga dalszych linii laparoskopii wykluczyć przerzuty do otrzewnej.

Rzeczywiście słaba czynność serca, w zależności od tego, czy operacja jest ważniejsze anestezjolodzy technologii i technik lekarze ICU, może utrzymać czynność serca, dzięki chirurgii i pooperacyjnej odpoczynkiem. Nie należy również rozważyć u pacjentów z migotaniem przedsionków z zapobieganiem skrzepów krwi problemu.

Co więcej, musimy zrozumieć pacjenta płuc, zatorowość rehabilitacja pacjentów ma również duży wpływ.

Ogólnie bardzo ryzykowna operacja, wymaga interdyscyplinarnej współpracy lekarzy jest możliwe, aby zakończyć operację.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s